ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 14:10

Horoskopi për ditën e shtunë, 23 maj 2020

Horoskopi për ditën e shtunë, 23 maj 2020
Dashi Ky është një moment shumë i favorshëm për dashurinë. Do të përballeni me momente nervozizmi dhe tensioni, por do të jeni të vendosur për të arritur objektivin tuaj. Në punë, do të ketë zhvillime të rëndësishme. ...
VizionPlus | 23-May-2020 07:01
Dashi Ky është një moment shumë i favorshëm për dashurinë. Do të përballeni me momente nervozizmi dhe tensioni, por do të jeni të vendosur për të arritur objektivin tuaj. Në punë, do të ketë zhvillime të rëndësishme. ...

Horoskopi ditor për nesër, e diel 24 maj 2020
Dashi E diela do të jetë mjaft e favorshme për të lindurit e kësaj shenje, ku do të ketë përmirësime të ndjeshme në dashuri. Ka shumë gjëra që ju sillen ndërmend, por duhet të mundoheni që të rezistoni dhe të ecni ...
Portalb | 23-May-2020 15:48
Dashi E diela do të jetë mjaft e favorshme për të lindurit e kësaj shenje, ku do të ketë përmirësime të ndjeshme në dashuri. Ka shumë gjëra që ju sillen ndërmend, por duhet të mundoheni që të rezistoni dhe të ecni ...

Horoskopi ditor, e shtunë 23 maj 2020
Dashi Ky është një moment shumë i favorshëm për dashurinë. Do të përballeni me momente nervozizmi dhe tensioni, por do të jeni të vendosur për të arritur objektivin tuaj. Në punë, do të ketë zhvillime të rëndësishme. ...
Bordo | 23-May-2020 08:54
Dashi Ky është një moment shumë i favorshëm për dashurinë. Do të përballeni me momente nervozizmi dhe tensioni, por do të jeni të vendosur për të arritur objektivin tuaj. Në punë, do të ketë zhvillime të rëndësishme. ...

Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme, 23 maj 2020
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme, 23 maj 2020 Dashi Përpiquni të qëndroni indiferent lidhur me një çështje të rëndësishme, por që nuk ka lidhje ...
Lajmi i Fundit | 23-May-2020 08:29
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme, 23 maj 2020 Dashi Përpiquni të qëndroni indiferent lidhur me një çështje të rëndësishme, por që nuk ka lidhje ...

Ambiciet, aspekti profesional, kreativiteti… ky është horoskopi për ditën e sotme
Dashi Përpiquni të qëndroni indiferent lidhur me një çështje të rëndësishme, por që nuk ka lidhje drejtpërdrejt me ju. Do të jetë më mirë kështu, pasi do të keni mundësi të shfrytëzoni një mundësi tjetër në vijim. Ka ...
Lajminet | 23-May-2020 08:05
Dashi Përpiquni të qëndroni indiferent lidhur me një çështje të rëndësishme, por që nuk ka lidhje drejtpërdrejt me ju. Do të jetë më mirë kështu, pasi do të keni mundësi të shfrytëzoni një mundësi tjetër në vijim. Ka ...

Horoskopi ditor, e shtunë 23 maj 2020
Dashi Ky është një moment shumë i favorshëm për dashurinë. Do të përballeni me momente nervozizmi dhe tensioni, por do të jeni të vendosur për të arritur objektivin tuaj. Në punë, do të ketë zhvillime të rëndësishme. ...
IliriaNews | 22-May-2020 22:39
Dashi Ky është një moment shumë i favorshëm për dashurinë. Do të përballeni me momente nervozizmi dhe tensioni, por do të jeni të vendosur për të arritur objektivin tuaj. Në punë, do të ketë zhvillime të rëndësishme. ...

Ana e errët e Horoskopit/ Me siguri nuk do ju pëlqejë ç’thuhet për shenjën tuaj
Që Luani është krenar, Gaforrja e ndjeshme dhe Demi posesiv është shkruar në yje. Ndërsa këtu është shkruar ana e errët e çdo shenje horoskopi, referuar astrologes britanike Stella Hyde. Ajo shpjegon që shenjat e ...
Lapsi | 22-May-2020 16:06
Që Luani është krenar, Gaforrja e ndjeshme dhe Demi posesiv është shkruar në yje. Ndërsa këtu është shkruar ana e errët e çdo shenje horoskopi, referuar astrologes britanike Stella Hyde. Ajo shpjegon që shenjat e ...

Çfarë motre apo vëllai ke sipas shenjës së horoskopit
Motër e vëlla, dy vëllezër, dy motra; sidoqoftë kombinimi, ata janë aq afër me njëri-tjetrin. Mirëpo duke u nisur nga afërsia, afeksioni, gjinia, temperamenti, e shumë karakteristika të tjera, ne ju tregojmë sesi janë ...
Politiko | 20-Jan-2020 19:34
Motër e vëlla, dy vëllezër, dy motra; sidoqoftë kombinimi, ata janë aq afër me njëri-tjetrin. Mirëpo duke u nisur nga afërsia, afeksioni, gjinia, temperamenti, e shumë karakteristika të tjera, ne ju tregojmë sesi janë ...

Horoskopi ditor për nesër, e shtunë 23 maj 2020
Dashi Ky është një moment shumë i favorshëm për dashurinë. Do të përballeni me momente nervozizmi dhe tensioni, por do të jeni të vendosur për të arritur objektivin tuaj. Në punë, do të ketë zhvillime të rëndësishme. ...
Portalb | 22-May-2020 16:09
Dashi Ky është një moment shumë i favorshëm për dashurinë. Do të përballeni me momente nervozizmi dhe tensioni, por do të jeni të vendosur për të arritur objektivin tuaj. Në punë, do të ketë zhvillime të rëndësishme. ...

Si t’i kërkoni falje partnerit/es që e keni lënduar gjatë një sherri bazuar në shenjën e tij/saj të horoskopit Nëse jeni në mes të një sherri dhe kuptoni që keni gabuar dhe e keni tepruar se çfarë keni thënë, atëherë kini parasysh se si duhet t’i k
Nëse jeni në mes të një sherri dhe kuptoni që keni gabuar dhe e keni tepruar se çfarë keni thënë, atëherë kini parasysh se si duhet t’i kërkoni falje bazuar në shenjën e horoskopit Dashi Prisni të paktën 10 minuta që ...
Kosova Sot | 22-May-2020 11:02
Nëse jeni në mes të një sherri dhe kuptoni që keni gabuar dhe e keni tepruar se çfarë keni thënë, atëherë kini parasysh se si duhet t’i kërkoni falje bazuar në shenjën e horoskopit Dashi Prisni të paktën 10 minuta që ...

Horoskopi ditor, e premte 22 maj 2020
Dashi Planetet janë në anën tuaj dhe dita do të jetë mjaft pozitive. Edhe takimet janë mjaft të favorshme. Pas problemeve të muajve të fundit, tashmë do të vijë rikuperimi. Mundohuni që të mos lodheni shumë. Demi Në ...
Bordo | 22-May-2020 08:53
Dashi Planetet janë në anën tuaj dhe dita do të jetë mjaft pozitive. Edhe takimet janë mjaft të favorshme. Pas problemeve të muajve të fundit, tashmë do të vijë rikuperimi. Mundohuni që të mos lodheni shumë. Demi Në ...

Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme 22 maj 2020
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme 22 maj 2020 Dashi Dikush po përpiqet të flirtojë me ju dhe po ju kushton shumë vëmendje. Fillimisht mund ta keni të ...
Lajmi i Fundit | 22-May-2020 08:13
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme 22 maj 2020 Dashi Dikush po përpiqet të flirtojë me ju dhe po ju kushton shumë vëmendje. Fillimisht mund ta keni të ...

Horoskopi për ditën e premte, 22 maj 2020
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për ...
VizionPlus | 22-May-2020 07:01
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për ...

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme
Dashi Kjo ditë është ideale për ta kaluar në relaks të plotë. Duhet të rikuperoni energjitë lidhur me projektet e reja, të cilat do ju gjejnë shumë të ngarkuar. Dashuria do të kalojë në plan të dytë por mos u ...
Lajminet | 03-Nov-2018 08:11
Dashi Kjo ditë është ideale për ta kaluar në relaks të plotë. Duhet të rikuperoni energjitë lidhur me projektet e reja, të cilat do ju gjejnë shumë të ngarkuar. Dashuria do të kalojë në plan të dytë por mos u ...

Horoskopi për ditën e premte, 22 maj 2020
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për ...
Arbresh | 22-May-2020 07:15
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për ...

Horoskopi ditor , e premte 22 maj 2020
Dashi Planetet janë në anën tuaj dhe dita do të jetë mjaft pozitive. Edhe takimet janë mjaft të favorshme. Pas problemeve të muajve të fundit, tashmë do të vijë rikuperimi. Mundohuni që të mos lodheni shumë. Demi Në ...
IliriaNews | 21-May-2020 22:59
Dashi Planetet janë në anën tuaj dhe dita do të jetë mjaft pozitive. Edhe takimet janë mjaft të favorshme. Pas problemeve të muajve të fundit, tashmë do të vijë rikuperimi. Mundohuni që të mos lodheni shumë. Demi Në ...

Çiftet e horoskopit të cilat pajtohen shkëlqyeshëm në krevat, mirëpo jo edhe jashtë tij
Edhe pse i lidh i njëjti impuls dhe afsh seksual, jashtë krevatit janë larg si “qielli dhe toka ” Disa çifte horoskopi thjesht nuk mund të kenë asgjë më shumë se seksi për një natë, sepse, pos që janë të përshtatshëm në ...
Telegrafi | 21-May-2020 22:10
Edhe pse i lidh i njëjti impuls dhe afsh seksual, jashtë krevatit janë larg si “qielli dhe toka ” Disa çifte horoskopi thjesht nuk mund të kenë asgjë më shumë se seksi për një natë, sepse, pos që janë të përshtatshëm në ...

Horoskopi ditor për nesër, e premte 22 maj 2020
Dashi Planetet janë në anën tuaj dhe dita do të jetë mjaft pozitive. Edhe takimet janë mjaft të favorshme. Pas problemeve të muajve të fundit, tashmë do të vijë rikuperimi. Mundohuni që të mos lodheni shumë. Demi Në ...
Portalb | 21-May-2020 15:12
Dashi Planetet janë në anën tuaj dhe dita do të jetë mjaft pozitive. Edhe takimet janë mjaft të favorshme. Pas problemeve të muajve të fundit, tashmë do të vijë rikuperimi. Mundohuni që të mos lodheni shumë. Demi Në ...

Tetë arsyet përse duhet të hani hurma gjatë gjithë vitit
Dashi Sot do jeni shumë më të logjikshëm dhe do bëni edhe propozime mjaft interesante. Keni për të fituar edhe simpatinë e disave që nuk ju pëlqenin. Ju të dashuruarit do jeni më romantikë dhe me më shume imagjinatë. Po ...
GazetaBlic | 21-May-2020 13:28
Dashi Sot do jeni shumë më të logjikshëm dhe do bëni edhe propozime mjaft interesante. Keni për të fituar edhe simpatinë e disave që nuk ju pëlqenin. Ju të dashuruarit do jeni më romantikë dhe me më shume imagjinatë. Po ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved