ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 21:28

Historia e Fadil Ramës që ndihmon 92 vjeçaren serbe vërshon mediat nëpër botë

Historia e Fadil Ramës që ndihmon 92 vjeçaren serbe vërshon mediat nëpër botë
Kosova shquhet për tolerancë fetare dhe ndëretnike. E rasti i Fadil Ramës që kujdeset dhe i jep ushqim një gruaje të moshuar të nacionalitetit serb e cila ka ngelur e vetme ne shtëpi në fshatin Vaganesh të Kamenicës ...
Gazeta Express | 23-May-2020 14:49
Kosova shquhet për tolerancë fetare dhe ndëretnike. E rasti i Fadil Ramës që kujdeset dhe i jep ushqim një gruaje të moshuar të nacionalitetit serb e cila ka ngelur e vetme ne shtëpi në fshatin Vaganesh të Kamenicës ...

E moshuara serbe, banorja e vetme në fshat, shqiptarët i çojnë ushqim (VIDEO)
Al Jazeera ka sjellë rrëfimin e të moshuarës serbe që jeton e vetme në fshatin Vaganesh të Kamenicës dhe familjen shqiptare që kujdesen për të. Marrëdhëniet e tensionuara ndëretnike dhe paragjykimet nuk e penguan ...
TetovaSot | 22-May-2020 17:07
Al Jazeera ka sjellë rrëfimin e të moshuarës serbe që jeton e vetme në fshatin Vaganesh të Kamenicës dhe familjen shqiptare që kujdesen për të. Marrëdhëniet e tensionuara ndëretnike dhe paragjykimet nuk e penguan ...

Rrëfimi për të moshuarën serbe që jeton e vetme në Kamenicë, si kujdeset familja shqiptare për të
Al Jazeera ka sjellë rrëfimin e të moshuarës serbe që jeton e vetme në fshatin Vaganesh të Kamenicës dhe familjen shqiptare që kujdesen për të. Marrëdhëniet e tensionuara ndëretnike dhe paragjykimet nuk e penguan ...
Arbresh | 22-May-2020 13:01
Al Jazeera ka sjellë rrëfimin e të moshuarës serbe që jeton e vetme në fshatin Vaganesh të Kamenicës dhe familjen shqiptare që kujdesen për të. Marrëdhëniet e tensionuara ndëretnike dhe paragjykimet nuk e penguan ...

Rrëfimi për të moshuarën serbe që jeton e vetme në Kamenicë, si kujdeset familja shqiptare për të
Al Jazeera ka sjellë rrëfimin e të moshuarës serbe që jeton e vetme në fshatin Vaganesh të Kamenicës dhe familjen shqiptare që kujdesen për të. Marrëdhëniet e tensionuara ndëretnike dhe paragjykimet nuk e penguan ...
Indeks Online | 22-May-2020 12:55
Al Jazeera ka sjellë rrëfimin e të moshuarës serbe që jeton e vetme në fshatin Vaganesh të Kamenicës dhe familjen shqiptare që kujdesen për të. Marrëdhëniet e tensionuara ndëretnike dhe paragjykimet nuk e penguan ...

Rrëfimi për të moshuarën serbe që jeton e vetme në Kamenicë, si kujdeset familja shqiptare për të
Al Jazeera ka sjellë rrëfimin e të moshuarës serbe që jeton e vetme në fshatin Vaganesh të Kamenicës dhe familjen shqiptare që kujdesen për të. Marrëdhëniet e tensionuara ndëretnike dhe paragjykimet nuk e penguan ...
Gazeta Express | 22-May-2020 12:52
Al Jazeera ka sjellë rrëfimin e të moshuarës serbe që jeton e vetme në fshatin Vaganesh të Kamenicës dhe familjen shqiptare që kujdesen për të. Marrëdhëniet e tensionuara ndëretnike dhe paragjykimet nuk e penguan ...

E moshuara serbe, banorja e vetme në fshat, shqiptarët i çojnë ushqim
Al Jazeera ka sjellë rrëfimin e të moshuarës serbe që jeton e vetme në fshatin Vaganesh të Kamenicës dhe familjen shqiptare që kujdesen për të. Marrëdhëniet e tensionuara ndëretnike dhe paragjykimet nuk e penguan ...
EkonomiaOnline | 22-May-2020 12:09
Al Jazeera ka sjellë rrëfimin e të moshuarës serbe që jeton e vetme në fshatin Vaganesh të Kamenicës dhe familjen shqiptare që kujdesen për të. Marrëdhëniet e tensionuara ndëretnike dhe paragjykimet nuk e penguan ...

Shqiptari Fadil Rama ushqen plakën serbe 92 vjeçare
Enver Fadil Rama, një hero i humanizmit, tolerancës dhe Kosovës europiane Në fshatin Vaganesh të komunës së Kamenicës jeton një njeri. Një grua. 92-vjeçare. Me nacionalitet: serbe. Këtë plakë çdo të treten ditë e ...
Ina-Online | 21-May-2020 21:16
Enver Fadil Rama, një hero i humanizmit, tolerancës dhe Kosovës europiane Në fshatin Vaganesh të komunës së Kamenicës jeton një njeri. Një grua. 92-vjeçare. Me nacionalitet: serbe. Këtë plakë çdo të treten ditë e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved