ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 09:11

Hipokrati sonte në 17:00 në Top Channel!

Hipokrati sonte në 17:00 në Top Channel!
"Imuniteti i dobët dhe sëmundjet kronike janë ato që po vrasin njerëzit dhe jo Covid-19 në vetvete".
Top Channel | 23-May-2020 09:54
"Imuniteti i dobët dhe sëmundjet kronike janë ato që po vrasin njerëzit dhe jo Covid-19 në vetvete".

Ermal Meta, mik tek “Hipokrati”
Ermal Meta, shqiptari më i famshëm në Itali, i thotë “Po” ftesës së Raimond Cimbit, Producent i emisionit mjaft të suksesshëm shëndetësor “Hipokrati” në Top Channel, për të rrëfyer ditët e tij të gjata dhe të zymta të ...
Top Channel | 22-May-2020 22:20
Ermal Meta, shqiptari më i famshëm në Itali, i thotë “Po” ftesës së Raimond Cimbit, Producent i emisionit mjaft të suksesshëm shëndetësor “Hipokrati” në Top Channel, për të rrëfyer ditët e tij të gjata dhe të zymta të ...

Reforma Zgjedhore, Kryemadhi: LSI me qëndrim të njëjtë si PD
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar duke shprehur qëndrimin e njëjtë me kryetarin e PD-së Lulzim Basha në lidhje me vijimin e reformës zgjedhore.
Top Channel | 22-May-2020 18:46
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar duke shprehur qëndrimin e njëjtë me kryetarin e PD-së Lulzim Basha në lidhje me vijimin e reformës zgjedhore.

A do ja hash veshin Edi Ramës? Kryemadhi: Mos u çudisni, se jam…
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Open” në Top Channel ka folur për shembjen e Teatrit Kombëtar. Kryemadhi tha se Teatri Kombëtar do të shembej edhe sikur aty të ishin 1 mijë veta dhe se shembja ...
AlMaKos | 22-May-2020 17:32
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Open” në Top Channel ka folur për shembjen e Teatrit Kombëtar. Kryemadhi tha se Teatri Kombëtar do të shembej edhe sikur aty të ishin 1 mijë veta dhe se shembja ...

LSI dakord me Bashën për t’u rikthyer në tryezë, Kryemadhi: Të vendosur të realizojmë ‘Zgjedhoren’
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi mbështet qëndrimin e Lulzim Bashës për Reformën Zgjedhore për t’u kthyer në tryezë pas bojkotit që nisi me shembjen e Teatrit Kombëtar. “ LSI nuk ka asnjë qëndrim të ndryshëm nga ...
Telegraf | 22-May-2020 16:53
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi mbështet qëndrimin e Lulzim Bashës për Reformën Zgjedhore për t’u kthyer në tryezë pas bojkotit që nisi me shembjen e Teatrit Kombëtar. “ LSI nuk ka asnjë qëndrim të ndryshëm nga ...

Kryemadhi bën prapakthehu, në një linjë me Bashën: Pavarësisht dhunës, fyerjeve dhe urrejtjes së Edi Ramës, jemi të vendosur të realizojmë reformën zgjedhore
LSI nuk ka asnjë qëndrim të ndryshëm nga qëndrimi që ka bërë të njohur në emër të Opozitës së Bashkuar, kryetari i PD-së zoti Lulzim Basha. “Përmbushja e të gjitha detyrimeve ndaj reformës zgjedhore ka qenë dhe mbetet ...
GazetaTema | 22-May-2020 16:18
LSI nuk ka asnjë qëndrim të ndryshëm nga qëndrimi që ka bërë të njohur në emër të Opozitës së Bashkuar, kryetari i PD-së zoti Lulzim Basha. “Përmbushja e të gjitha detyrimeve ndaj reformës zgjedhore ka qenë dhe mbetet ...

Kryemadhi në një “mendje” me Bashën: Të vendosur të realizojmë “Zgjedhoren”
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shprehur të njëjtin qëndrim si kryeatari i PD-së, Lulzim Basha lidhur me vazhdueshmërinë e reformës zgjedhore. Kryemadhi theksoi se përmbushja e të gjitha detyrimeve ndaj ...
VizionPlus | 22-May-2020 16:21
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shprehur të njëjtin qëndrim si kryeatari i PD-së, Lulzim Basha lidhur me vazhdueshmërinë e reformës zgjedhore. Kryemadhi theksoi se përmbushja e të gjitha detyrimeve ndaj ...

LSI, Kryemadhi: Të vendosur të realizojmë ‘Zgjedhoren’
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, mbështet qëndrimin e kryetarit të PD, Lulzim Basha, për reformën zgjedhore, për t’u kthyer në tryezë, pas bojkotit që nisi me shembjen e Teatrit Kombëtar. “LSI nuk ka asnjë qëndrim ...
RTSH | 22-May-2020 16:44
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, mbështet qëndrimin e kryetarit të PD, Lulzim Basha, për reformën zgjedhore, për t’u kthyer në tryezë, pas bojkotit që nisi me shembjen e Teatrit Kombëtar. “LSI nuk ka asnjë qëndrim ...

“Reforma Zgjedhore, Kryemadhi: LSI me qëndrim të njëjtë si PD. Rama tentoi ta sabotonte me shembjen e Teatrit Kombëtar
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar dhe shpreh të njejtin qëndrim si kryeatari i PD-së, Lulzim Basha në lidhje me vijimin e reformës zgjedhore. Sipas saj, kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka folur në emër të ...
BalkanWeb | 22-May-2020 16:06
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar dhe shpreh të njejtin qëndrim si kryeatari i PD-së, Lulzim Basha në lidhje me vijimin e reformës zgjedhore. Sipas saj, kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka folur në emër të ...

Komentuesit irritohen me emisionet e darkës: Nisi çmendina, nga nata e “Kadrit” te nata e “Kadrinjve”
Rama është i ftuar në një intervistë që po mbahet në Teatrin e Operës së Baletit si i pandehur. Gazetari Alfred Lela para tij hoqi pantallonat. Te Çlirim Peka po flet Presidenti Meta, që paradite s’priti ambasadoren ...
GazetaTema | 22-May-2020 10:02
Rama është i ftuar në një intervistë që po mbahet në Teatrin e Operës së Baletit si i pandehur. Gazetari Alfred Lela para tij hoqi pantallonat. Te Çlirim Peka po flet Presidenti Meta, që paradite s’priti ambasadoren ...

Reforma zgjedhore/ Kryemadhi: Kemi të njëjtat qëndrime si kreu i PD, Basha
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar në lidhje me reformën zgjedhore. Me një mesazh të saj, Kryemadhi thotë se ‘LSI nuk ka asnjë qëndrim të ndryshëm nga qëndrimi që ka bërë të njohur në emër të Opozitës së ...
Telegraf | 22-May-2020 16:15
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar në lidhje me reformën zgjedhore. Me një mesazh të saj, Kryemadhi thotë se ‘LSI nuk ka asnjë qëndrim të ndryshëm nga qëndrimi që ka bërë të njohur në emër të Opozitës së ...

FOTOT: Monika Kryemadhi nuk i “ndahet” filxhanit, e merr me vete në emision me logon e Teatrit
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi nuk e ndan filxhanin nga vetja, pavaresisht se ishte ne nje emision televiziv Teksa mbante para saj një filxhan çaji, të stampuar mbi të pamjen e Teatrit Kombëtar, kryetarja e LSI-së, ...
GazetaTema | 22-May-2020 09:32
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi nuk e ndan filxhanin nga vetja, pavaresisht se ishte ne nje emision televiziv Teksa mbante para saj një filxhan çaji, të stampuar mbi të pamjen e Teatrit Kombëtar, kryetarja e LSI-së, ...

Ku ishe kur nisi shembja e teatrit? Plas debati në Open mes Kryemadhit dhe gazetarëve
Në pjesën e dytë në Open në Top Channel u diskutua për shembjen e Teatrit Kombëtar ku e ftuar ishte kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi.
Top Channel | 22-May-2020 00:25
Në pjesën e dytë në Open në Top Channel u diskutua për shembjen e Teatrit Kombëtar ku e ftuar ishte kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi.

Murrizi në Open: Tre partitë kryesore nuk janë të interesuar për ndryshimin e sistemit
Nën-kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Myslim Murrizi i ftuar në Open në Top Channel foli me tone të ashpra ndaj sistemit aktual zgjedhor.
Top Channel | 22-May-2020 00:04
Nën-kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Myslim Murrizi i ftuar në Open në Top Channel foli me tone të ashpra ndaj sistemit aktual zgjedhor.

Kryemadhi në Open: Jemi pro ndryshimit të sistemit, ja kushti
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim e ftuar në Open në Top Channel ku foli për ndryshimin e sistemit zgjedhor. Kryemadhi u shpreh e hapur për ndryshimin e sistemit.
Top Channel | 21-May-2020 23:38
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim e ftuar në Open në Top Channel ku foli për ndryshimin e sistemit zgjedhor. Kryemadhi u shpreh e hapur për ndryshimin e sistemit.

Kryemadhi: Të bëjmë një koalicion qytetar kundër Edi Ramës
Monika Kryemadhi në emisionin Open në Top Channel u shpreh se duhet të bëhet koalicion qytetar kundër Ramës.
Top Channel | 21-May-2020 23:05
Monika Kryemadhi në emisionin Open në Top Channel u shpreh se duhet të bëhet koalicion qytetar kundër Ramës.

“A jeni ftohur me Bashën?” Kryemadhi: Jemi dy tipa të kundërt, unë vrapoj më shpejt…
Kryetarja e LSI ka folur në emisionin “Open” në Top Channel rreth koalicioni opozitar duke thënë se PD dhe LSI kanë një objektiv të përbashkët.
Top Channel | 21-May-2020 22:56
Kryetarja e LSI ka folur në emisionin “Open” në Top Channel rreth koalicioni opozitar duke thënë se PD dhe LSI kanë një objektiv të përbashkët.

Kryemadhi me logon e veçantë në filxhan: Me shembjen Rama ra në kurth, varrosi veten. Teatri do të ngrihet aty ku ishte
Teksa mbante para saj një filxhan çaji, të stampuar mbi të pamjen e Teatrit Kombëtar, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi tha se me prishjen e teatrit Rama ra në kurth, varrosi Edi Ramën dhe se teatri do të ngrihet aty ...
BalkanWeb | 21-May-2020 22:42
Teksa mbante para saj një filxhan çaji, të stampuar mbi të pamjen e Teatrit Kombëtar, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi tha se me prishjen e teatrit Rama ra në kurth, varrosi Edi Ramën dhe se teatri do të ngrihet aty ...

Kryemadhi: Me prishjen e teatrit Rama ra në kurth, varrosi Edi Ramën, teatri do të ngrihet aty ku ishte
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është shprehur se me prishjen e teatrit Rama ra në kurth, varrosi Edi Ramën, teatri do të ngrihet aty ku ishte.
Top Channel | 21-May-2020 22:41
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është shprehur se me prishjen e teatrit Rama ra në kurth, varrosi Edi Ramën, teatri do të ngrihet aty ku ishte.

A do ja hash veshin Edi Ramës? Kryemadhi: Mos u çudisni, se jam…
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Open” në Top Channel ka folur për shembjen e Teatrit Kombëtar.
Top Channel | 21-May-2020 22:35
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Open” në Top Channel ka folur për shembjen e Teatrit Kombëtar.

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved