ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 07:07

Hetem Ramadani: Koronavirusi u përdor për të kontrolluar njerëzit, për të shitur ilaçet, pastruar magazinat e ushqimeve dhe futur frikën njerëzimit

Hetem Ramadani: Koronavirusi u përdor për të kontrolluar njerëzit, për të shitur ilaçet, pastruar magazinat e ushqimeve dhe futur frikën njerëzimit
Pandemia e Covid-19 u përdor për të kontrolluar njerëzit nga grupe të mëdha interesi. I këtij mendimi është aplikuesi i mjekësisë alternative Hetem Ramadani i cili në asnjë moment nuk është izoluar. I ftuar në emisionin ...
GazetaTema | 23-May-2020 21:43
Pandemia e Covid-19 u përdor për të kontrolluar njerëzit nga grupe të mëdha interesi. I këtij mendimi është aplikuesi i mjekësisë alternative Hetem Ramadani i cili në asnjë moment nuk është izoluar. I ftuar në emisionin ...

Hipokrati, Hetem Ramadani: Pandemia u përdor për të kontrolluar njerëzit
Pandemia e Covid-19 u përdor për të kontrolluar njerëzit nga grupe të mëdha interesi. I këtij mendimi ështëaplikuesi i mjekësisë alternative Hetem Ramadani i cili në asnjë moment nuk është izoluar. I ftuar në emisionin ...
TetovaSot | 23-May-2020 20:59
Pandemia e Covid-19 u përdor për të kontrolluar njerëzit nga grupe të mëdha interesi. I këtij mendimi ështëaplikuesi i mjekësisë alternative Hetem Ramadani i cili në asnjë moment nuk është izoluar. I ftuar në emisionin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved