ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 06:27

Havertz s’dëshiron t’i komentojë spekulimet për Liverpoolin: S’dua ta prish

Havertz s’dëshiron t’i komentojë spekulimet për Liverpoolin: S’dua ta prish
Disa nga klubet elitare të Evropës, përfshirë këtu Liverpoolin, janë interesuar për yllin Kai Havertz, mirëpo ky i fundit nuk dëshiron t’i komentojë këtu spekulime pasi që e vlerëson si mungesë respekti ndaj Bayer ...
Gazeta Express | 23-May-2020 22:29
Disa nga klubet elitare të Evropës, përfshirë këtu Liverpoolin, janë interesuar për yllin Kai Havertz, mirëpo ky i fundit nuk dëshiron t’i komentojë këtu spekulime pasi që e vlerëson si mungesë respekti ndaj Bayer ...

Higuain: E vështirë që Lautaro ta refuzojë Barcelonën
Ylli i Inter, Lautaro, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, me emrin e tij që lidhet me një kalim të mundshëm te Barcelona. Lidhur me situatën e lojtarit ka folur edhe Gonzalo Higuain i Juventus, që njëkohësisht ...
Lajminet | 23-May-2020 16:32
Ylli i Inter, Lautaro, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, me emrin e tij që lidhet me një kalim të mundshëm te Barcelona. Lidhur me situatën e lojtarit ka folur edhe Gonzalo Higuain i Juventus, që njëkohësisht ...

Higuain: Lautaro? Nuk i thuhet jo Barcelonës kur të telefonon Messi
Gonzalo Higuain nuk do të donte të ishte në vend të Lautaro Martinez, i cili momentalisht është duke u tunduar nga një ofertë që i ka bërë Barcelona. Sulmuesi i Juventusit e pranon se është shumë e vështirë t’i thuash ...
Indeks Online | 23-May-2020 16:26
Gonzalo Higuain nuk do të donte të ishte në vend të Lautaro Martinez, i cili momentalisht është duke u tunduar nga një ofertë që i ka bërë Barcelona. Sulmuesi i Juventusit e pranon se është shumë e vështirë t’i thuash ...

Higuain: Vështirë që Lautaro të refuzojë “telefonatat e Barcelonës dhe Messit”
Gonzalo Higuain nuk do të befasohej nëse Lautaro Martinez largohet nga Interi këtë verë, pasi sipas tij është e vështirë të thuash ‘jo’ kur Barcelona dhe Lionel Messi të telefonojnë. Futbollisti i Juventusit foli me ...
Telegrafi | 23-May-2020 16:09
Gonzalo Higuain nuk do të befasohej nëse Lautaro Martinez largohet nga Interi këtë verë, pasi sipas tij është e vështirë të thuash ‘jo’ kur Barcelona dhe Lionel Messi të telefonojnë. Futbollisti i Juventusit foli me ...

Barcelona arrin marrëveshje personale me Lautaron, afër edhe me Interin
Barcelona thuhet se ka rënë dakord për një marrëveshje me sulmuesin Lautaro Martinez, ndërsa është në pritje të një marrëveshje me Interin. Ylli argjentinas ka qenë njëri nga lojtarët më të kërkuar të Barcelonës në ...
E Dua Sportin | 23-May-2020 16:00
Barcelona thuhet se ka rënë dakord për një marrëveshje me sulmuesin Lautaro Martinez, ndërsa është në pritje të një marrëveshje me Interin. Ylli argjentinas ka qenë njëri nga lojtarët më të kërkuar të Barcelonës në ...

15:49 Higuain: Vështirë për Lautaron t’i thotë jo Barçës dhe Messit Gonzalo Higuain nuk do të befasohet...
Gonzalo Higuain nuk do të befasohet nëse Lautaro Martinez largohet nga Interi këtë verë. Argjentinasi e lidhi situatën e Lautaros me të tijën, kur Real Madridi u interesuar për të. Lexoni edhe: Fenerbahce insiston për ...
Kosova Sot | 23-May-2020 15:51
Gonzalo Higuain nuk do të befasohet nëse Lautaro Martinez largohet nga Interi këtë verë. Argjentinasi e lidhi situatën e Lautaros me të tijën, kur Real Madridi u interesuar për të. Lexoni edhe: Fenerbahce insiston për ...

Higuain: Vështirë për Lautaron t’i thotë jo Barçës dhe Messit
Gonzalo Higuain nuk do të befasohet nëse Lautaro Martinez largohet nga Interi këtë verë. Argjentinasi e lidhi situatën e Lautaros me të tijën, kur Real Madridi u interesuar për të. “Është situatë e komplikuar, shmbull ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 15:48
Gonzalo Higuain nuk do të befasohet nëse Lautaro Martinez largohet nga Interi këtë verë. Argjentinasi e lidhi situatën e Lautaros me të tijën, kur Real Madridi u interesuar për të. “Është situatë e komplikuar, shmbull ...

Barcelona arrin marrëveshje personale me Lautaron, afër edhe me Interin
Barcelona thuhet se ka rënë dakord për një marrëveshje me sulmuesin Lautaro Martinez, ndërsa është në pritje të një marrëveshje me Interin. Ylli argjentinas ka qenë njëri nga lojtarët më të kërkuar të Barcelonës në ...
Telegrafi | 23-May-2020 14:19
Barcelona thuhet se ka rënë dakord për një marrëveshje me sulmuesin Lautaro Martinez, ndërsa është në pritje të një marrëveshje me Interin. Ylli argjentinas ka qenë njëri nga lojtarët më të kërkuar të Barcelonës në ...

Higuain: Vështirë për Lautaron t’i thotë jo Barçës dhe Messit
Gonzalo Higuain nuk do të befasohet nëse Lautaro Martinez largohet nga Interi këtë verë. Argjentinasi e lidhi situatën e Lautaros me të tijën, kur Real Madridi u interesuar për të. “Është situatë e komplikuar, shmbull ...
Gazeta Express | 23-May-2020 15:45
Gonzalo Higuain nuk do të befasohet nëse Lautaro Martinez largohet nga Interi këtë verë. Argjentinasi e lidhi situatën e Lautaros me të tijën, kur Real Madridi u interesuar për të. “Është situatë e komplikuar, shmbull ...

Barcelona arrin marrëveshje me Lautaron, afër edhe me Interin
Barcelona thuhet se ka rënë dakord për një marrëveshje me sulmuesin Lautaro Martinez, ndërsa është në pritje të një marrëveshje me Interin. Ylli argjentinas ka qenë njëri nga lojtarët më të kërkuar të Barcelonës në ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 14:24
Barcelona thuhet se ka rënë dakord për një marrëveshje me sulmuesin Lautaro Martinez, ndërsa është në pritje të një marrëveshje me Interin. Ylli argjentinas ka qenë njëri nga lojtarët më të kërkuar të Barcelonës në ...

“Lautaro do të mësojë shumë te Barcelona”
Stoichkov, ish futbollisti i katalunasve, beson se ylli i Interit do të përfitojë nga lëvizja në Camp Nou. Barcelona e ka shndërruar Lautaro Martinezin në objektivin kryesor për merkaton e verës. Ai shiet si ...
EkonomiaOnline | 22-May-2020 19:41
Stoichkov, ish futbollisti i katalunasve, beson se ylli i Interit do të përfitojë nga lëvizja në Camp Nou. Barcelona e ka shndërruar Lautaro Martinezin në objektivin kryesor për merkaton e verës. Ai shiet si ...

Legjenda Stoichkov i sigurt në transferimin e Lautaros te Barcelona: Ka aftësi të mëdha, do kuptohet mirë me Messi dhe Griezmann
Legjenda e Barcelonës, Hristo Stoichkov është i sigurt për nënshkrimin e sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez, për të cilin ka folur vetëm fjalë të mira. Argjentinasi ka qenë i lidhur me Barcelonën për disa muaj dhe ...
Telegrafi | 22-May-2020 09:16
Legjenda e Barcelonës, Hristo Stoichkov është i sigurt për nënshkrimin e sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez, për të cilin ka folur vetëm fjalë të mira. Argjentinasi ka qenë i lidhur me Barcelonën për disa muaj dhe ...

“Lautaro do të mësojë shumë te Barcelona”
Stoichkov, ish futbollisti i katalunasve, beson se ylli i Interit do të përfitojë nga lëvizja në Camp Nou. Barcelona e ka shndërruar Lautaro Martinezin në objektivin kryesor për merkaton e verës. Ai shiet si ...
Gazeta Express | 22-May-2020 19:21
Stoichkov, ish futbollisti i katalunasve, beson se ylli i Interit do të përfitojë nga lëvizja në Camp Nou. Barcelona e ka shndërruar Lautaro Martinezin në objektivin kryesor për merkaton e verës. Ai shiet si ...

Capello paralajmëron Lautaron: Do të përfundosh zëvendësues
Capello nuk ka kursyer lëvdatat për yllin e Inter, por ka bërë thirrje që të ketë kujdes për transferimin e tij. Trajneri italian beson se Lautaro mund të përfundojë si zëvendësues te Barcelona, andaj bën thirrje që të ...
Lajminet | 22-May-2020 11:01
Capello nuk ka kursyer lëvdatat për yllin e Inter, por ka bërë thirrje që të ketë kujdes për transferimin e tij. Trajneri italian beson se Lautaro mund të përfundojë si zëvendësues te Barcelona, andaj bën thirrje që të ...

Lautaro do të mësojë shumë në Barcelonë Ish-futbollisti i Barcelonës, Hristo Stoichkov, beson se Lautaro Martinez do të mësonte shumë te klubi katalonas, mes spekulimeve të vazhdueshme për të ardhmen e yllit argjentinas të Interit. Lautaro...
Ish-futbollisti i Barcelonës, Hristo Stoichkov, beson se Lautaro Martinez do të mësonte shumë te klubi katalonas, mes spekulimeve të vazhdueshme për të ardhmen e yllit argjentinas të Interit. Lautaro Martinez është ...
Kosova Sot | 22-May-2020 10:02
Ish-futbollisti i Barcelonës, Hristo Stoichkov, beson se Lautaro Martinez do të mësonte shumë te klubi katalonas, mes spekulimeve të vazhdueshme për të ardhmen e yllit argjentinas të Interit. Lautaro Martinez është ...

“Lautaro do të mësojë shumë në Barcelonë”
Ish-futbollisti i Barcelonës, Hristo Stoichkov, beson se Lautaro Martinez do të mësonte shumë te klubi katalonas, mes spekulimeve të vazhdueshme për të ardhmen e yllit argjentinas të Interit. Lautaro Martinez është ...
Gazeta Express | 22-May-2020 09:59
Ish-futbollisti i Barcelonës, Hristo Stoichkov, beson se Lautaro Martinez do të mësonte shumë te klubi katalonas, mes spekulimeve të vazhdueshme për të ardhmen e yllit argjentinas të Interit. Lautaro Martinez është ...

Stoichkov: Martinez do të mësojë shumë te Barcelona
Një nga ikonat e Barcelonës, Stoichkov, beson se argjentinasi duhet të transferohet te Barcelona, pasi aty do të përfitonte shumë. Legjenda bullgare e futbollit beson se Lautaro mund të mësojë shumë me skuadrën e ...
Lajminet | 22-May-2020 09:31
Një nga ikonat e Barcelonës, Stoichkov, beson se argjentinasi duhet të transferohet te Barcelona, pasi aty do të përfitonte shumë. Legjenda bullgare e futbollit beson se Lautaro mund të mësojë shumë me skuadrën e ...

Messi tregon a do t’ia pasonte topin Ronaldos po të luanin bashkë
Lionel Messi e ka lënë anash rivalitetin e tij me Cristiano Ronaldos, duke sugjeruar se ai do t’ia pasonte topin portugezin nëse do të ishin duke luajtur të njëjtën skuadër. Kapiteni 32-vjeçar i Barcelonës, Lionel ...
Kosova Sot | 22-May-2020 09:17
Lionel Messi e ka lënë anash rivalitetin e tij me Cristiano Ronaldos, duke sugjeruar se ai do t’ia pasonte topin portugezin nëse do të ishin duke luajtur të njëjtën skuadër. Kapiteni 32-vjeçar i Barcelonës, Lionel ...

Capello paralajmëron Lautaron: Më mirë titullar në Inter sesa në stol të Barcelonës
Fabio Capello e lavdëroi yllin e Interit, Lautaro Martinezin, mirëpo e paralajmëroi atë se është më mirë të jetë titullar te klubi i Serisë A sesa të transferohet në Barcelonë e të mbetet në bankën rezervë atje. Lautaro ...
Kosova Sot | 22-May-2020 09:13
Fabio Capello e lavdëroi yllin e Interit, Lautaro Martinezin, mirëpo e paralajmëroi atë se është më mirë të jetë titullar te klubi i Serisë A sesa të transferohet në Barcelonë e të mbetet në bankën rezervë atje. Lautaro ...

Rivaldo: Haaland mund të arrijë nivelin e Ronaldos
Ylli norvegjez ka lënë përshtypje të mëdha me paraqitjet e tij me Salzburg, por edhe në Bundesliga, me fanellën e Borussia Dortmund. Haaland u bashkua me ‘Verdhezinjt’ gjatë janarit, por 19 vjeçari menjëherë po kërkohet ...
Lajminet | 22-May-2020 08:48
Ylli norvegjez ka lënë përshtypje të mëdha me paraqitjet e tij me Salzburg, por edhe në Bundesliga, me fanellën e Borussia Dortmund. Haaland u bashkua me ‘Verdhezinjt’ gjatë janarit, por 19 vjeçari menjëherë po kërkohet ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved