ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 13:07

‘Hapni Liqenin’, Thirrje për t’u mbledhur në 18:00 tek Garda: S’mund të na ndaloni dhe ajrin që thithim

‘Hapni Liqenin’, Thirrje për t’u mbledhur në 18:00 tek Garda: S’mund të na ndaloni dhe ajrin që thithim
Sot shumica e qytetarëve të Tiranës që e kanë pasur ditë pushimi, i janë drejtuar parkut të Liqenit Artificial, për të pushuar e shëtitur, por në hyrje të tij janë përballur me policë e shirita “nuk lejohet të kalosh”. ...
Gazeta Express | 23-May-2020 15:16
Sot shumica e qytetarëve të Tiranës që e kanë pasur ditë pushimi, i janë drejtuar parkut të Liqenit Artificial, për të pushuar e shëtitur, por në hyrje të tij janë përballur me policë e shirita “nuk lejohet të kalosh”. ...

Gazetarja shqiptare s’pajtohet me mbylljen e liqeneve: Vëllezërit myslimanë reaguan dhe fituan
Gazetarja e njohur nga Shqipëria, Erjona Rusi është shprehur e pakënaqur me vendimin që mos të vizitohen liqenet në kohë pandemie. Sipas saj, për këtë nuk ka asnjë lloj argumenti dhe vendim të prerë nga shteti. “Sot në ...
Indeks Online | 23-May-2020 13:51
Gazetarja e njohur nga Shqipëria, Erjona Rusi është shprehur e pakënaqur me vendimin që mos të vizitohen liqenet në kohë pandemie. Sipas saj, për këtë nuk ka asnjë lloj argumenti dhe vendim të prerë nga shteti. “Sot në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved