ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 19:38

Hakerat rusë nisin shantazhet, denoncime nga biznesmenë dhe personazhe të njohur

Hakerat rusë nisin shantazhet, denoncime nga biznesmenë dhe personazhe të njohur
Ekspertë kundër krimeve kibernetike dyshojnë se hakerat rusë po bëjnë kërdinë me kërcënime ndaj biznesmenëve dhe personazheve publikë në vend, duke i shantazhuar ata për t’ju marrë shuma të konsiderueshme në këmbim. Një ...
GazetaTema | 23-May-2020 15:36
Ekspertë kundër krimeve kibernetike dyshojnë se hakerat rusë po bëjnë kërdinë me kërcënime ndaj biznesmenëve dhe personazheve publikë në vend, duke i shantazhuar ata për t’ju marrë shuma të konsiderueshme në këmbim. Një ...

“Do ju shkatërrohet jeta publike”/ Hakerat rusë nisin shantazhet, bum denoncimesh nga biznesmenë dhe personazhe të njohur
Ekspertë kundër krimeve kibernetike dyshojnë se hakerat rusë po bëjnë kërdinë me kërcënime ndaj biznesmenëve dhe personazheve publikë në vend, duke i shantazhuar ata për t’ju marrë shuma të konsiderueshme në këmbim. Në ...
Gazeta Dita | 23-May-2020 15:13
Ekspertë kundër krimeve kibernetike dyshojnë se hakerat rusë po bëjnë kërdinë me kërcënime ndaj biznesmenëve dhe personazheve publikë në vend, duke i shantazhuar ata për t’ju marrë shuma të konsiderueshme në këmbim. Në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved