ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 07:09

Gazeta britanike zgjedh top 100 lojtarët në histori të Premierligës Gazeta britanike, The Independent, i ka radhitur 100 futbollistët më të mirë që kanë luajtur ndonjëherë në ligën elitare të futbollit në Angli, Premierligë. Premierliga ka qenë...

Gazeta britanike zgjedh top 100 lojtarët në histori të Premierligës Gazeta britanike, The Independent, i ka radhitur 100 futbollistët më të mirë që kanë luajtur ndonjëherë në ligën elitare të futbollit në Angli, Premierligë. Premierliga ka qenë...
Gazeta britanike, The Independent, i ka radhitur 100 futbollistët më të mirë që kanë luajtur ndonjëherë në ligën elitare të futbollit në Angli, Premierligë. Premierliga ka qenë njëra ndër ligat me më së shumti talente – ...
Kosova Sot | 23-May-2020 23:33
Gazeta britanike, The Independent, i ka radhitur 100 futbollistët më të mirë që kanë luajtur ndonjëherë në ligën elitare të futbollit në Angli, Premierligë. Premierliga ka qenë njëra ndër ligat me më së shumti talente – ...

Renditen 100 lojtarët më të mirë në histori të Ligës Premier
Liga Premier ka prodhuar talentë, si lojtarë, po ashtu edhe trajnerë, për më shumë se dy dekada. Për shumë futbollistë, liga anglezë është më e mira në top pesë ligat evropiane. Por, The Indepedent ka krijuar një listë ...
Telegrafi | 23-May-2020 23:32
Liga Premier ka prodhuar talentë, si lojtarë, po ashtu edhe trajnerë, për më shumë se dy dekada. Për shumë futbollistë, liga anglezë është më e mira në top pesë ligat evropiane. Por, The Indepedent ka krijuar një listë ...

Gazeta britanike zgjedh top 100 lojtarët në histori të Premierligës
Gazeta britanike, The Independent, i ka radhitur 100 futbollistët më të mirë që kanë luajtur ndonjëherë në ligën elitare të futbollit në Angli, Premierligë. Premierliga ka qenë njëra ndër ligat me më së shumti talente – ...
Gazeta Express | 23-May-2020 21:11
Gazeta britanike, The Independent, i ka radhitur 100 futbollistët më të mirë që kanë luajtur ndonjëherë në ligën elitare të futbollit në Angli, Premierligë. Premierliga ka qenë njëra ndër ligat me më së shumti talente – ...

Calhanoglu: Nuk frikësohem nga koronavirusi, dua Kupën e Italisë me Milanin
Karim Benzema ka kontribuar me golat e tij në historinë e Champions League, duke qëndruar vetëm pas Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. Benzema është futbollisti i tretë me gola dhe asistime pas Cristiano Ronaldos dhe ...
GazetaBlic | 22-May-2020 21:42
Karim Benzema ka kontribuar me golat e tij në historinë e Champions League, duke qëndruar vetëm pas Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. Benzema është futbollisti i tretë me gola dhe asistime pas Cristiano Ronaldos dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved