ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 22:14

Futbollistët e Kosovës në bashkëpunim me FFK-në i ndihmojnë njerëzit në nevojë

Futbollistët e Kosovës në bashkëpunim me FFK-në i ndihmojnë njerëzit në nevojë
Federata e Futbollit të Kosovës në bashkëpunim me futbollistët e Përfaqësueses së Kosovës janë përkujdesur për njerëzit në nevojë në kohë pandemie, raporton "Zeri.info". Futbollistët e Kosovës janë organizuar së bashku ...
Zeri | 23-May-2020 19:54
Federata e Futbollit të Kosovës në bashkëpunim me futbollistët e Përfaqësueses së Kosovës janë përkujdesur për njerëzit në nevojë në kohë pandemie, raporton "Zeri.info". Futbollistët e Kosovës janë organizuar së bashku ...

Ballkani po bëhet gati, dezinfekton edhe njëherë ambientet brenda stadiumit
Skuadra e Ismet Munishit Ballkani, nuk po përgatitet vetëm me futbollistë për rifillimin e kampionatit, por edhe me ambientet përcjellëse. Sot lideri i tabelës nw Superligë ka dezinfektuar ambientet e stadiumit të ...
Zeri | 23-May-2020 16:15
Skuadra e Ismet Munishit Ballkani, nuk po përgatitet vetëm me futbollistë për rifillimin e kampionatit, por edhe me ambientet përcjellëse. Sot lideri i tabelës nw Superligë ka dezinfektuar ambientet e stadiumit të ...

Edhe KF Ferizaj testohet për koronavirus
Skuadrat kosovare po vazhdojnë t’i kryejnë testet për koronavirus para se të nisë kampionati. Federata e Futbollit e Kosovës së bashku me Ministrinë e Shëndetësisë ka marrë vendim që të gjithë futbollistët e Superligës ...
Zeri | 23-May-2020 13:57
Skuadrat kosovare po vazhdojnë t’i kryejnë testet për koronavirus para se të nisë kampionati. Federata e Futbollit e Kosovës së bashku me Ministrinë e Shëndetësisë ka marrë vendim që të gjithë futbollistët e Superligës ...

Gjilani bëhet klubi i parë kosovar që kryen testimet për COVID-19, të gjithë dalin negativ
Klubi i Gjilanit ka njofton opinionin se i ka përfunduar me suksese testet për COVID-19, ku të gjithë kanë rezultuar negativ. Gjilani është njëri nga klubet që ka kërkuar me ngulm të rikthehet Superliga. “Futbollistët, ...
Telegrafi | 22-May-2020 21:57
Klubi i Gjilanit ka njofton opinionin se i ka përfunduar me suksese testet për COVID-19, ku të gjithë kanë rezultuar negativ. Gjilani është njëri nga klubet që ka kërkuar me ngulm të rikthehet Superliga. “Futbollistët, ...

Manchester United shumë pranë marrëveshjes me Koulibaly
FC Drita do të jetë skuadra e radhës që do t’iu nënshtrohet testeve për COVID-19, me skuadrat e Superligës që janë rikthyer në stërvitje, ku po planifikohet rifillimi i sezonit . Federatës së Futbollit të Kosovës i ...
GazetaBlic | 23-May-2020 13:48
FC Drita do të jetë skuadra e radhës që do t’iu nënshtrohet testeve për COVID-19, me skuadrat e Superligës që janë rikthyer në stërvitje, ku po planifikohet rifillimi i sezonit . Federatës së Futbollit të Kosovës i ...

Edhe skuadra e Ferizajit testohet për Covid-19
Gjatë ditës së sotme kanë vazhduar testimet e skuadrave kosovare për koronavirus. Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vet skuadra e Ferizajit nëpërmjet një njoftimi në rrjetin social “Facebook”. “Futbollistët, stafi ...
Indeks Online | 23-May-2020 13:13
Gjatë ditës së sotme kanë vazhduar testimet e skuadrave kosovare për koronavirus. Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vet skuadra e Ferizajit nëpërmjet një njoftimi në rrjetin social “Facebook”. “Futbollistët, stafi ...

Futbollistët e Dritës testohen për koronavirus
Në mëngjesin e ditës së shtunë skuadra e Ferizajit është testuar për COVID-19. Një gjë të tillë e ka konfirmuar vetë skuadra, në faqen zyrtare të tyre në rrjetet sociale. Njoftimi pa ndërhyrje i FC Ferizaj: Ferizaj ...
GazetaBlic | 23-May-2020 12:56
Në mëngjesin e ditës së shtunë skuadra e Ferizajit është testuar për COVID-19. Një gjë të tillë e ka konfirmuar vetë skuadra, në faqen zyrtare të tyre në rrjetet sociale. Njoftimi pa ndërhyrje i FC Ferizaj: Ferizaj ...

Edhe skuadra e Ferizajit testohet për Coronavirus
Gjatë ditës së sotme kanë vazhduar testimet e skuadrave kosovare për koronavirus. Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vet skuadra e Ferizajit nëpërmjet një njoftimi në rrjetin social “Facebook”. “Futbollistët, stafi ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 12:26
Gjatë ditës së sotme kanë vazhduar testimet e skuadrave kosovare për koronavirus. Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vet skuadra e Ferizajit nëpërmjet një njoftimi në rrjetin social “Facebook”. “Futbollistët, stafi ...

Përfundon testimi i FC Ferizaj për COVID-19
Një gjë të tillë e ka konfirmuar vetë skuadra, në faqen zyrtare të tyre në rrjetet sociale. Njoftimi pa ndërhyrje i FC Ferizaj: Ferizaj kryen testet e Covid 19 dhe vijon me stervitje. Futbollistët, stafi teknik dhe ...
Lajminet | 23-May-2020 12:18
Një gjë të tillë e ka konfirmuar vetë skuadra, në faqen zyrtare të tyre në rrjetet sociale. Njoftimi pa ndërhyrje i FC Ferizaj: Ferizaj kryen testet e Covid 19 dhe vijon me stervitje. Futbollistët, stafi teknik dhe ...

Skuadra e Dritës sot testohet për COVID-19
Federatës së Futbollit të Kosovës i është dhënë leja për rifillimin e stërvitjeve, teksa të gjitha klubet do të testohen për koronavirus. Një ditë më parë janë testuar futbollistët e Gjilanit, të cilët kanë dalë të ...
Lajminet | 23-May-2020 12:13
Federatës së Futbollit të Kosovës i është dhënë leja për rifillimin e stërvitjeve, teksa të gjitha klubet do të testohen për koronavirus. Një ditë më parë janë testuar futbollistët e Gjilanit, të cilët kanë dalë të ...

Vazhdon testimi i futbollistëve, sot radha për dy skuadra
Federata e Futbollit e Kosovës së bashku me Ministrinë e Shëndetësisë ka marrë vendim që të gjithë futbollistët e Superligës dhe stafi përcjellës i ndeshjeve do të testohen para se të nisë kampionati i Kosovës i cili ...
Zeri | 23-May-2020 12:13
Federata e Futbollit e Kosovës së bashku me Ministrinë e Shëndetësisë ka marrë vendim që të gjithë futbollistët e Superligës dhe stafi përcjellës i ndeshjeve do të testohen para se të nisë kampionati i Kosovës i cili ...

Vazhdon testimi i fultbolistëve, sot radha për dy skuadra
Federate e Futbollit e Kosovës së bashku me Ministrinë e Shëndetësisë ka marrë vendim që të gjithë futbollistët e Superligës dhe stafi përcjellës i ndeshjeve do të testohen para se të nis kampionati i Kosovës i cili ...
Zeri | 23-May-2020 12:08
Federate e Futbollit e Kosovës së bashku me Ministrinë e Shëndetësisë ka marrë vendim që të gjithë futbollistët e Superligës dhe stafi përcjellës i ndeshjeve do të testohen para se të nis kampionati i Kosovës i cili ...

22:57 S’ka asnjë të infektuar me COVID-19 te klubi i Gjilanit. Lajmi është konfirmuar në faqen...
Lajmi është konfirmuar në faqen zyrtare të SC Gjilani, ku shkruan se testet për COVID-19 kanë rezultuar negativ për lojtarët dhe gjithë stafin e klubit. Skuadra merr kështu konfirmimin për t’i vijuar seancat stërvitore ...
Kosova Sot | 22-May-2020 23:00
Lajmi është konfirmuar në faqen zyrtare të SC Gjilani, ku shkruan se testet për COVID-19 kanë rezultuar negativ për lojtarët dhe gjithë stafin e klubit. Skuadra merr kështu konfirmimin për t’i vijuar seancat stërvitore ...

Përfundon derbi i Berlinit në Bundesligë, Hertha është skuadra e madhe e kryeqytetit
SC Gjilani ka njoftuar që të gjithë futbollistët e skuadrës të testuar për koronavirus kanë rezultuar negativisht. Futbollistët e skuadrës janë testuar ditën e sotme, gjithashtu para disa minutave kanë pranuar ...
GazetaBlic | 22-May-2020 22:34
SC Gjilani ka njoftuar që të gjithë futbollistët e skuadrës të testuar për koronavirus kanë rezultuar negativisht. Futbollistët e skuadrës janë testuar ditën e sotme, gjithashtu para disa minutave kanë pranuar ...

Dalin rezultatet e testeve për COVID-19 te skuadra e Gjilanit
Sipas një njoftimi për shtyp, kjo skuadër njofton se lojtarët e saj janë testuar për koronavirus në mëngjesit e ditës së sotme, dhe të gjithë kanë dalë negativ. Autoritet në Kosovë kanë vendosur për testimin e të gjithë ...
Lajminet | 22-May-2020 22:08
Sipas një njoftimi për shtyp, kjo skuadër njofton se lojtarët e saj janë testuar për koronavirus në mëngjesit e ditës së sotme, dhe të gjithë kanë dalë negativ. Autoritet në Kosovë kanë vendosur për testimin e të gjithë ...

Nis testimi i skuadrave kosovare për koronavirus, sot u testua SC Gjilani
Ka filluar edhe zyrtarisht testimi i futbollistëve të Superligës për ‘Covid-19’. Ashtu siç kishte paralajmëruar Federata e Futbollit e Kosovës, e cila në bashkëpunim me Institutin Kombëtar të Shëndetësisë Publike në ...
Indeks Online | 22-May-2020 22:00
Ka filluar edhe zyrtarisht testimi i futbollistëve të Superligës për ‘Covid-19’. Ashtu siç kishte paralajmëruar Federata e Futbollit e Kosovës, e cila në bashkëpunim me Institutin Kombëtar të Shëndetësisë Publike në ...

Të gjithë negativ te Gjilani për COVID-19
S’ka asnjë të infektuar me COVID-19 te klubi i Gjilanit. Lajmi është konfirmuar në faqen zyrtare të SC Gjilani, ku shkruan se testet për COVID-19 kanë rezultuar negativ për lojtarët dhe gjithë stafin e klubit, raporton ...
Gazeta Express | 22-May-2020 21:57
S’ka asnjë të infektuar me COVID-19 te klubi i Gjilanit. Lajmi është konfirmuar në faqen zyrtare të SC Gjilani, ku shkruan se testet për COVID-19 kanë rezultuar negativ për lojtarët dhe gjithë stafin e klubit, raporton ...

Futbollistët e Drenicës ndihmohen me pako ushqimore nga Komuna e Skenderajt
Skuadra e Drenicës po i vazhdon përgatitjet për rifillimin e kampionatit të Kosovës në futboll, derisa sot futbollistët dhe stafi i skuadrës kanë pranuar pako ushqimore nga Komuna e Skenderajt, shkruan "Zeri.info". ...
Zeri | 22-May-2020 14:31
Skuadra e Drenicës po i vazhdon përgatitjet për rifillimin e kampionatit të Kosovës në futboll, derisa sot futbollistët dhe stafi i skuadrës kanë pranuar pako ushqimore nga Komuna e Skenderajt, shkruan "Zeri.info". ...

Hashani nuk është pishman: Më mirë ta lësh futbollin vetë sesa të të lërë ai ty
Njëri nga futbollistët që ka kontribuar shumë në futbollin kosovar duke u përballur me lloj-lloj sfidash, pasi ishte pjesë e futbollit në periudha të ndryshme, Erdin Hashani, sot ka dalë me një postim interesant në ...
Zeri | 22-May-2020 13:12
Njëri nga futbollistët që ka kontribuar shumë në futbollin kosovar duke u përballur me lloj-lloj sfidash, pasi ishte pjesë e futbollit në periudha të ndryshme, Erdin Hashani, sot ka dalë me një postim interesant në ...

Nga karantina flet futbollisti i Gjilanit: Këto gjëra më ndodhin vetëm mua!
Sebino Plaku është një nga lojtarët që papritur e ka gjetur veten të izoluar në qendrën studentore në Prishtinë. Së bashku me të kanë qenë edhe futbollistë të tjerë të Gjilanit, ndërsa një mungesë informacioni ka sjellë ...
Zeri | 22-May-2020 12:58
Sebino Plaku është një nga lojtarët që papritur e ka gjetur veten të izoluar në qendrën studentore në Prishtinë. Së bashku me të kanë qenë edhe futbollistë të tjerë të Gjilanit, ndërsa një mungesë informacioni ka sjellë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved