ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 13:28

Freiburg 0-1 Werder Bremen – Notat e Rashicës, Abrashit dhe të tjerëve

Freiburg 0-1 Werder Bremen – Notat e Rashicës, Abrashit dhe të tjerëve
Werder Bremen ka arritur të fitojë me rezultat minimal 1-0 në udhëtim te Freiburgu në ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të në Bundesliga. Java e 27-të në Bundesliga ka sjell disa ndeshje interesante, ku padyshim njëra ...
E Dua Sportin | 23-May-2020 20:00
Werder Bremen ka arritur të fitojë me rezultat minimal 1-0 në udhëtim te Freiburgu në ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të në Bundesliga. Java e 27-të në Bundesliga ka sjell disa ndeshje interesante, ku padyshim njëra ...

Frankfurti i kundërpërgjigjet me dy gola të shpejtë Bayernit
Eintracht Frankurti ka arritur ta zvogëlojë epërsinë e Bayern Munichut në 3:1, në ndeshjen që po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz Arena dhe vlen për xhiron e 27-të të Bundesligës. Në minutën e 52-të të ...
Gazeta Express | 23-May-2020 19:48
Eintracht Frankurti ka arritur ta zvogëlojë epërsinë e Bayern Munichut në 3:1, në ndeshjen që po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz Arena dhe vlen për xhiron e 27-të të Bundesligës. Në minutën e 52-të të ...

Bayerni vulos çështjen e fituesit, shënon edhe golin e tretë / Realizator Lewandowski
Bayerni ka kaluar në epërsi përballë Eintrachtit të Frankfurtit. Goretzka realizoi në minutën e 17 pas asistimit të Muller, përcjell GazetaBlic . Nga një kundërsulm që nuk premtonte shumë, Muller harkoi brenda zonës së ...
GazetaBlic | 23-May-2020 19:43
Bayerni ka kaluar në epërsi përballë Eintrachtit të Frankfurtit. Goretzka realizoi në minutën e 17 pas asistimit të Muller, përcjell GazetaBlic . Nga një kundërsulm që nuk premtonte shumë, Muller harkoi brenda zonës së ...

Lewandowski thellon epërsinë e Bayernit
Bayern Munichu ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 3:0 në ndeshjen kundër Eintracht Frankfurtit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz Arena dhe vlen për xhiron e 27-të të Bundesligës. Në minutën ...
Gazeta Express | 23-May-2020 19:40
Bayern Munichu ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 3:0 në ndeshjen kundër Eintracht Frankfurtit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz Arena dhe vlen për xhiron e 27-të të Bundesligës. Në minutën ...

Bayerni shkon në pushim me epërsi të dyfishtë
Herën e fundit i kishte shënuar Bayernit me 14 Dhjetor të vitit të kaluar. Që atëherë, ylli i kombëtares së Kosovës dhe Werderit nuk ka regjistruar asnjë gol me skuadrën e tij, ani pse sot regjistroi paraqitjen e 11, ...
GazetaBlic | 23-May-2020 19:20
Herën e fundit i kishte shënuar Bayernit me 14 Dhjetor të vitit të kaluar. Që atëherë, ylli i kombëtares së Kosovës dhe Werderit nuk ka regjistruar asnjë gol me skuadrën e tij, ani pse sot regjistroi paraqitjen e 11, ...

Muller dyfishon epërsinë e Bayernit
Bayern Munichu ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Eintracht Frankfurtit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz Arena dhe vlen për xhiron e 27-të të Bundesligës. Në minutën ...
Gazeta Express | 23-May-2020 19:17
Bayern Munichu ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Eintracht Frankfurtit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz Arena dhe vlen për xhiron e 27-të të Bundesligës. Në minutën ...

Dortmundi s’pyet as për “ujqërit”, frymëmarrje për Werderin e Rashicës
Borussia e Dortmundin tregon forcën pas rikthimit të Bundesligës edhe në fushën e vështirë të Wolfsburgut, ku fitoi me rezultatin e pastër 0-2. Nëse në këtë sfidë ndaj “ujqërve” nuk mundi të realizonte Erling Haaland, ...
GazetaTema | 23-May-2020 17:53
Borussia e Dortmundin tregon forcën pas rikthimit të Bundesligës edhe në fushën e vështirë të Wolfsburgut, ku fitoi me rezultatin e pastër 0-2. Nëse në këtë sfidë ndaj “ujqërve” nuk mundi të realizonte Erling Haaland, ...

Bayerni s’i lë asgjë rastit, gol në mundësinë e parë serioze
Werderi i Milot Rashicës ka shënuar fitore të madhe si mysafir i Freiburgut. Golin e vetëm dhe të fitores e realizoi Bittencourt në minutën e 19 të takimit, përcjell GazetaBlic . Megjithatë, jo gjithçka shkoi mirë për ...
GazetaBlic | 23-May-2020 18:59
Werderi i Milot Rashicës ka shënuar fitore të madhe si mysafir i Freiburgut. Golin e vetëm dhe të fitores e realizoi Bittencourt në minutën e 19 të takimit, përcjell GazetaBlic . Megjithatë, jo gjithçka shkoi mirë për ...

Video/ Dortmundi “ok” në Volfsburg dhe i bën “presion” Bajernit, Gladbahu “shembet” në shtëpi!
Java 27-të e Bundesligës ka luajtur ndeshjen e radhës pasditen e sotme ku nuk kanë munguar rezultatet befasuese, siç ishte dështimi shtëpiak i Borusias së Mënshengladbahut. Gladbahu u thye nga Bajer Leverkuseni me ...
BalkanWeb | 23-May-2020 17:38
Java 27-të e Bundesligës ka luajtur ndeshjen e radhës pasditen e sotme ku nuk kanë munguar rezultatet befasuese, siç ishte dështimi shtëpiak i Borusias së Mënshengladbahut. Gladbahu u thye nga Bajer Leverkuseni me ...

Bayerni s’humb kohë, kalon në epërsi falë Goretzkas
Bayern Munichu ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Eintracht Frankfurtit, që po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz Arena dhe vlen për xhiron e 27-të të Bundesligës. Në minutën e ...
Gazeta Express | 23-May-2020 18:53
Bayern Munichu ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Eintracht Frankfurtit, që po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz Arena dhe vlen për xhiron e 27-të të Bundesligës. Në minutën e ...

Goli i anuluar në çastet e fundit që ia siguroi tri pikë të mëdha Werderit
Werderi ka shënuar fitore të madhe në udhëtim te Freiburgu, për t’i mbajtur gjallë sadopak shpresat për mbijetesë. Djelmoshat e Kohfeldt triumfuan 0-1, teksa golin e vetëm e relizoi Bittencourt në minutën e 19, përcjell ...
GazetaBlic | 23-May-2020 18:13
Werderi ka shënuar fitore të madhe në udhëtim te Freiburgu, për t’i mbajtur gjallë sadopak shpresat për mbijetesë. Djelmoshat e Kohfeldt triumfuan 0-1, teksa golin e vetëm e relizoi Bittencourt në minutën e 19, përcjell ...

Werderi i Rashicës merr një fitore të madhe në udhëtim te Freiburgu, mban gjallë shpresat për mbijetesë
Werder Bremen ka arritur të fitojë me rezultat minimal 1-0 në udhëtim te Freiburgu në ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të në Bundesliga. Java e 27-të në Bundesliga ka sjell disa ndeshje interesante, ku padyshim njëra ...
E Dua Sportin | 23-May-2020 18:01
Werder Bremen ka arritur të fitojë me rezultat minimal 1-0 në udhëtim te Freiburgu në ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të në Bundesliga. Java e 27-të në Bundesliga ka sjell disa ndeshje interesante, ku padyshim njëra ...

10 ndeshje pa shënuar, trajneri i Werderit për krizën e Milot Rashicës: Është bërë baba tani…
Milot Rashica është në një krizë të madhe, po ashtu si edhe Werderi, teksa numëron 10 ndeshje pa arritur që të gjejë rrjetën. Kritika të mëdha kanë ardhur në këto kohë nga figura të ndryshme sportive edhe për sulmuesin ...
GazetaTema | 22-May-2020 13:24
Milot Rashica është në një krizë të madhe, po ashtu si edhe Werderi, teksa numëron 10 ndeshje pa arritur që të gjejë rrjetën. Kritika të mëdha kanë ardhur në këto kohë nga figura të ndryshme sportive edhe për sulmuesin ...

Shkëlqen Hakimi: Wolfsburg 0-2 Dortmund, notat e lojtarëve
Borussia Dortmundi e ka mposhtur Wolfsburgun me rezultat 2-0 në kuadër të javës së 27-të në Bundesliga Golat për ‘Verdhezinjtë’ i shënuan Raphale Guerreiro në minutën e 32-të dhe Achraf Hakimi në të 78-në. Dortmundi ...
Telegrafi | 23-May-2020 17:44
Borussia Dortmundi e ka mposhtur Wolfsburgun me rezultat 2-0 në kuadër të javës së 27-të në Bundesliga Golat për ‘Verdhezinjtë’ i shënuan Raphale Guerreiro në minutën e 32-të dhe Achraf Hakimi në të 78-në. Dortmundi ...

Shkëlqen Hakimi: Wolfsburg 0-2 Dortmund, notat e lojtarëve
Borussia Dortmundi e ka mposhtur Wolfsburgun me rezultat 2-0 në kuadër të javës së 27-të në Bundesliga Golat për ‘Verdhezinjtë’ i shënuan Raphale Guerreiro në minutën e 32-të dhe Achraf Hakimi në të 78-në. Dortmundi ...
E Dua Sportin | 23-May-2020 18:01
Borussia Dortmundi e ka mposhtur Wolfsburgun me rezultat 2-0 në kuadër të javës së 27-të në Bundesliga Golat për ‘Verdhezinjtë’ i shënuan Raphale Guerreiro në minutën e 32-të dhe Achraf Hakimi në të 78-në. Dortmundi ...

Dortmundi nuk i ndahet Bayernit, fiton me lehtësi ndaj Wolfsburgut
Borussia Dormtundi e ka marrë edhe fitoren e dytë pas rikthimit të Bundelsigës që ishte ndërprerë shkaku i coronavirusit. ‘Verdhezinjtë’ e kanë mposhtur në udhëtim Wolfsburgun me rezultat 2-0 në kuadër të javës së 27 në ...
E Dua Sportin | 23-May-2020 18:01
Borussia Dormtundi e ka marrë edhe fitoren e dytë pas rikthimit të Bundelsigës që ishte ndërprerë shkaku i coronavirusit. ‘Verdhezinjtë’ e kanë mposhtur në udhëtim Wolfsburgun me rezultat 2-0 në kuadër të javës së 27 në ...

Paraqitje solide në 82 minuta, kjo është nota e Milot Rashicës në fitoren ndaj Freiburgut
Dortmundi ka realizuar edhe golin e dytë përballë Wolfsburgut në udhëtim. “Milionerët” janë shumë afër fitores së radhës dhe mbajtjes gjallë të shpresave për titull, përcjell GazetaBlic . Hakimi shënoi në minutën e 78 ...
GazetaBlic | 23-May-2020 17:47
Dortmundi ka realizuar edhe golin e dytë përballë Wolfsburgut në udhëtim. “Milionerët” janë shumë afër fitores së radhës dhe mbajtjes gjallë të shpresave për titull, përcjell GazetaBlic . Hakimi shënoi në minutën e 78 ...

Dortmundi nuk i ndahet Bayernit, fiton me lehtësi ndaj Wolfsburgut
Borussia Dormtundi e ka marrë edhe fitoren e dytë pas rikthimit të Bundelsigës që ishte ndërprerë shkaku i coronavirusit. ‘Verdhezinjtë’ e kanë mposhtur në udhëtim Wolfsburgun me rezultat 2-0 në kuadër të javës së 27 në ...
Telegrafi | 23-May-2020 17:26
Borussia Dormtundi e ka marrë edhe fitoren e dytë pas rikthimit të Bundelsigës që ishte ndërprerë shkaku i coronavirusit. ‘Verdhezinjtë’ e kanë mposhtur në udhëtim Wolfsburgun me rezultat 2-0 në kuadër të javës së 27 në ...

Fitojnë Borusia Dortmundi dhe Werder Bremeni
Borussia e Dortmundin tregon forcën pas rikthimit të Bundesligës edhe në fushën e vështirë të Wolfsburgut, ku fitoi me rezultatin e pastër 0-2. Nëse në këtë sfidë ndaj “ujqërve” nuk mundi të realizonte Erling Haaland, ...
Shenja | 23-May-2020 17:44
Borussia e Dortmundin tregon forcën pas rikthimit të Bundesligës edhe në fushën e vështirë të Wolfsburgut, ku fitoi me rezultatin e pastër 0-2. Nëse në këtë sfidë ndaj “ujqërve” nuk mundi të realizonte Erling Haaland, ...

Dortmundi s’pyet as për “ujqërit”, merr tri pikët e radhës
Borussia e Dortmundin tregon forcën pas rikthimit të Bundesligës edhe në fushën e vështirë të Wolfsburgut, ku fitoi me rezultatin e pastër 0-2. Nëse në këtë sfidë ndaj “ujqërve” nuk mundi të realizonte Erling Haaland, ...
Indeks Online | 23-May-2020 17:44
Borussia e Dortmundin tregon forcën pas rikthimit të Bundesligës edhe në fushën e vështirë të Wolfsburgut, ku fitoi me rezultatin e pastër 0-2. Nëse në këtë sfidë ndaj “ujqërve” nuk mundi të realizonte Erling Haaland, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved