ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 20:08

Fondacioni “Behgjet Pacolli”, shpërndanë 100 pako ushqimore në Kamenicë

Fondacioni “Behgjet Pacolli”, shpërndanë 100 pako ushqimore në Kamenicë
Shpërndahen 100 Pako me ndihma nga Fondacioni “Behgjet Pacolli”. Në komunën e Kamenicës, në prag të festës së Bajramit të Madh janë shpërndarë 100 pako me gjëra ushqimore e higjenike nga Fondacioni ”Behgjet Pacolli”. ...
Arbresh | 23-May-2020 21:25
Shpërndahen 100 Pako me ndihma nga Fondacioni “Behgjet Pacolli”. Në komunën e Kamenicës, në prag të festës së Bajramit të Madh janë shpërndarë 100 pako me gjëra ushqimore e higjenike nga Fondacioni ”Behgjet Pacolli”. ...

Pacolli: Iftari i fundit për këtë Ramazan, Zoti kabull të gjithë agjëruesëve
Sonte iftari i fundit i këtij Ramazani. Kreu i AKR-së Behgjet Pacolli, i ka uruar besimtarët për përkushtimin dhe durimin që kanë treguar në përmbushjen e këtij detyrimi.// Ja postimi i plotë: Sonte është Iftari i ...
Arbresh | 23-May-2020 19:20
Sonte iftari i fundit i këtij Ramazani. Kreu i AKR-së Behgjet Pacolli, i ka uruar besimtarët për përkushtimin dhe durimin që kanë treguar në përmbushjen e këtij detyrimi.// Ja postimi i plotë: Sonte është Iftari i ...

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit
Kompania për shitjen e derivateve “Petrol Company”, me 32 pika e pranishme thuajse në gjithë Kosovën, në prag të festës së Fitër Bajramit, ka ndihmuar më shumë se 200 familje me pako ushqimore. “Petrol Company”, e cila ...
Telegrafi | 23-May-2020 18:27
Kompania për shitjen e derivateve “Petrol Company”, me 32 pika e pranishme thuajse në gjithë Kosovën, në prag të festës së Fitër Bajramit, ka ndihmuar më shumë se 200 familje me pako ushqimore. “Petrol Company”, e cila ...

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit
Kompania për shitjen e derivateve “Petrol Company”, me 32 pika e pranishme thuajse në gjithë Kosovën, në prag të festës së Fitër Bajramit, ka ndihmuar më shumë se 200 familje me pako ushqimore. “Petrol Company”, e cila ...
Gazeta Express | 23-May-2020 18:13
Kompania për shitjen e derivateve “Petrol Company”, me 32 pika e pranishme thuajse në gjithë Kosovën, në prag të festës së Fitër Bajramit, ka ndihmuar më shumë se 200 familje me pako ushqimore. “Petrol Company”, e cila ...

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit
Kompania për shitjen e derivateve “Petrol Company”, me 32 pika e pranishme thuajse në gjithë Kosovën, në prag të festës së Fitër Bajramit, ka ndihmuar më shumë se 200 familje me pako ushqimore. “Petrol Company”, e cila ...
Indeks Online | 23-May-2020 15:57
Kompania për shitjen e derivateve “Petrol Company”, me 32 pika e pranishme thuajse në gjithë Kosovën, në prag të festës së Fitër Bajramit, ka ndihmuar më shumë se 200 familje me pako ushqimore. “Petrol Company”, e cila ...

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit
Kompania për shitjen e derivateve “Petrol Company”, me 32 pika e pranishme thuajse në gjithë Kosovën, në prag të festës së Fitër Bajramit, ka ndihmuar më shumë se 200 familje me pako ushqimore. “Petrol Company”, e cila ...
Zeri | 23-May-2020 15:45
Kompania për shitjen e derivateve “Petrol Company”, me 32 pika e pranishme thuajse në gjithë Kosovën, në prag të festës së Fitër Bajramit, ka ndihmuar më shumë se 200 familje me pako ushqimore. “Petrol Company”, e cila ...

Shpresë për familjet në nevojë/ Ushtria dorëzon pako ushqimore në Bashki
Një sasi ndihmash ushqimore ka mbërritur në këto momente në Bashkinë e Sarandës. Pakot ushqimore janë dorëzuar nga Ushtria si pjesë e operacionit humanitar. Deri tani në bashkitë e Sarandës Delvinës, Konispolit dhe ...
Saranda Web | 22-May-2020 16:42
Një sasi ndihmash ushqimore ka mbërritur në këto momente në Bashkinë e Sarandës. Pakot ushqimore janë dorëzuar nga Ushtria si pjesë e operacionit humanitar. Deri tani në bashkitë e Sarandës Delvinës, Konispolit dhe ...

Pacolli falënderon imamin e BIK-ut për ndihmën ndaj fondacionit “Behgjet Pacolli” për të shpërndarë pako ushqimore
Kreu i AKR-së dhe njëherësh themeluesi i fondacionit, Behgjet Pacolli ka falënderuar humanistin Xheladin Fazliu për ndihmën që ka ofruar në shpërndarjen e pakove ushqimore për familjet në nevojë. “Falënderoj humanistin ...
Arbresh | 21-May-2020 20:38
Kreu i AKR-së dhe njëherësh themeluesi i fondacionit, Behgjet Pacolli ka falënderuar humanistin Xheladin Fazliu për ndihmën që ka ofruar në shpërndarjen e pakove ushqimore për familjet në nevojë. “Falënderoj humanistin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved