ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 14:31

Fituesi i Kupës së Botës me Francën e shet medaljen e artë

Fituesi i Kupës së Botës me Francën e shet medaljen e artë
Paul Pogba? Olivier Giroud? Noshta Hugo Lloris? Askush nuk e di. E vetmja gjë e sigurt është se një kampion i botës me Francën në Botërorin e Rusi 2018 ka nxjerrë në ankand medaljen e tij të artë të marrë pas finales së ...
Gazeta Express | 23-May-2020 23:15
Paul Pogba? Olivier Giroud? Noshta Hugo Lloris? Askush nuk e di. E vetmja gjë e sigurt është se një kampion i botës me Francën në Botërorin e Rusi 2018 ka nxjerrë në ankand medaljen e tij të artë të marrë pas finales së ...

Futbollisti francez shet medaljen e artë të fituar në Kupën e Botës
Ai fitoi mbi 71 mijë dollarë nga shitja e medaljes në një ankand në Los Anxhelos. Shkaku i pandemisë, ky ankand u zhvillua vetëm në internet dhe u morën më shumë se 100 oferta, më e madhja nga Anglia, përcjell . Përveç ...
Lajminet | 22-May-2020 17:47
Ai fitoi mbi 71 mijë dollarë nga shitja e medaljes në një ankand në Los Anxhelos. Shkaku i pandemisë, ky ankand u zhvillua vetëm në internet dhe u morën më shumë se 100 oferta, më e madhja nga Anglia, përcjell . Përveç ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved