ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 08:40

Enca Haxhia po ndihet e vetmuar: Shtrati im akoma vetëm

Enca Haxhia po ndihet e vetmuar: Shtrati im akoma vetëm
Po mbahet koncerti i organizuar i këngëtarëve Ismet dhe Visar Peja. Ndonëse ishte paraparë në këtë koncert të merrte pjesë edhe këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet Peja, ai për shkaqe shëndetësore nuk ka ...
GazetaBlic | 23-May-2020 08:11
Po mbahet koncerti i organizuar i këngëtarëve Ismet dhe Visar Peja. Ndonëse ishte paraparë në këtë koncert të merrte pjesë edhe këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet Peja, ai për shkaqe shëndetësore nuk ka ...

Edhe Leonora mban koncert si estrada – në Skenderaj
Leonora këndon për festën e Fitër Bajramit në qendër të Skënderajt. Këngëtarët shqiptarë gjatë kësaj periudhe pandemie i kanë argëtuar qytetarët me koncerte pa publik, shkruan lajmi.net. Këto koncerte filluan nga ...
Gazeta Express | 23-May-2020 00:43
Leonora këndon për festën e Fitër Bajramit në qendër të Skënderajt. Këngëtarët shqiptarë gjatë kësaj periudhe pandemie i kanë argëtuar qytetarët me koncerte pa publik, shkruan lajmi.net. Këto koncerte filluan nga ...

Sëmuret Ismet Peja, anulon pjesëmarrjen në koncertin që po mbahet në Gjakovë
Po mbahet koncerti i organizuar i këngëtarëve Ismet dhe Visar Peja. Ndonëse ishte paraparë në këtë koncert të merrte pjesë edhe këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet Peja, ai për shkaqe shëndetësore nuk ka ...
Arbresh | 22-May-2020 23:32
Po mbahet koncerti i organizuar i këngëtarëve Ismet dhe Visar Peja. Ndonëse ishte paraparë në këtë koncert të merrte pjesë edhe këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet Peja, ai për shkaqe shëndetësore nuk ka ...

Sëmuret Ismet Peja, anulon pjesëmarrjen në koncertin në Gjakovë
Disa prej emrave të njohur të skenës muzikore shqiptare gjatë këtyre ditëve të pandemisë, kanë performuar nga qytetet e ndryshme të Kosovës, shkruna . Sonte (e premte) këngëtari Ismet Peja planifikohej të këndonte në ...
Lajminet | 22-May-2020 22:44
Disa prej emrave të njohur të skenës muzikore shqiptare gjatë këtyre ditëve të pandemisë, kanë performuar nga qytetet e ndryshme të Kosovës, shkruna . Sonte (e premte) këngëtari Ismet Peja planifikohej të këndonte në ...

Sëmuret Ismet Peja, anulon pjesëmarrjen në koncertin që po mbahet në Gjakovë
Po mbahet koncerti i organizuar i këngëtarëve Ismet dhe Visar Peja. Ndonëse ishte paraparë në këtë koncert të merrte pjesë edhe këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet Peja, ai për shkaqe shëndetësore nuk ka ...
Indeks Online | 22-May-2020 22:17
Po mbahet koncerti i organizuar i këngëtarëve Ismet dhe Visar Peja. Ndonëse ishte paraparë në këtë koncert të merrte pjesë edhe këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet Peja, ai për shkaqe shëndetësore nuk ka ...

Ismet Peja për shkaqe shëndetësore nuk këndon në koncertin që po transmetohet në Klan Kosova (VIDEO)
Sonte në Klan Kosova po mbahet koncerti i organizuar i këngëtarëve Ismet dhe Visar Peja, njofton Klan Kosova. Ndonëse ishte paraparë në këtë koncert të merrte pjesë edhe këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet ...
Klan Kosova | 22-May-2020 22:05
Sonte në Klan Kosova po mbahet koncerti i organizuar i këngëtarëve Ismet dhe Visar Peja, njofton Klan Kosova. Ndonëse ishte paraparë në këtë koncert të merrte pjesë edhe këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet ...

Leonora Jakupi të dielën mban koncert në Skenderaj
Këngëtarët shqiptarë gjatë kësaj periudhe pandemie i kanë argëtuar qytetarët me koncerte pa publik, shkruan . Këto koncerte filluan nga Prishtina me Sabri Fejzullahun, për të vazhduar në Gjakovë me Xenin dhe në Pejë me ...
Lajminet | 22-May-2020 21:30
Këngëtarët shqiptarë gjatë kësaj periudhe pandemie i kanë argëtuar qytetarët me koncerte pa publik, shkruan . Këto koncerte filluan nga Prishtina me Sabri Fejzullahun, për të vazhduar në Gjakovë me Xenin dhe në Pejë me ...

Leonora Jakupi të dielën koncert nga Skenderaj!
Ashtu si shumë emra të muzikës që gjatë kësaj kohe kanë argëtuar publikun kosovar nga qytetet e tyre, njëjtë po vepron edhe Leonora Jakupi. Leonora pritet të mbaj një koncert të tillë të dielën në qytetin e Skenderajt. ...
Indeks Online | 22-May-2020 20:34
Ashtu si shumë emra të muzikës që gjatë kësaj kohe kanë argëtuar publikun kosovar nga qytetet e tyre, njëjtë po vepron edhe Leonora Jakupi. Leonora pritet të mbaj një koncert të tillë të dielën në qytetin e Skenderajt. ...

Ismet Peja sonte koncert nga Gjakova
Këngëtari i mirënjohur Ismet Peja sonte pritet të këndojë në qytetin e Gjakovës së bashku me djalin e tij Visar Pejën. Këtë e ka bërë të ditur Visari përmes një lidhje direkte në emisionin Ora Shtatë në Klan Kosova. ...
Indeks Online | 22-May-2020 20:14
Këngëtari i mirënjohur Ismet Peja sonte pritet të këndojë në qytetin e Gjakovës së bashku me djalin e tij Visar Pejën. Këtë e ka bërë të ditur Visari përmes një lidhje direkte në emisionin Ora Shtatë në Klan Kosova. ...

E fejuara e Robin Krasniqit ndërroi emrin nga Hajrie në Heidi
Klan Kosova ka disa javë që ka nisur me një turne koncertesh gjithandej Kosovës. I radhës është nga Leonora Jakupi nga Skenderaj që do të mbahet të dielën në ora 20:45. Nën titullin “Festojmë nga shtëpia me Leonora ...
GazetaBlic | 22-May-2020 17:24
Klan Kosova ka disa javë që ka nisur me një turne koncertesh gjithandej Kosovës. I radhës është nga Leonora Jakupi nga Skenderaj që do të mbahet të dielën në ora 20:45. Nën titullin “Festojmë nga shtëpia me Leonora ...

Leonora Jakupi të dielën mban koncert nga Skenderaj
Klan Kosova ka disa javë që ka nisur me një turne koncertesh gjithandej Kosovës. I radhës është nga Leonora Jakupi nga Skenderaj që do të mbahet të dielën në ora 20:45. Nën titullin “Festojmë nga shtëpia me Leonora ...
Zeri | 22-May-2020 17:07
Klan Kosova ka disa javë që ka nisur me një turne koncertesh gjithandej Kosovës. I radhës është nga Leonora Jakupi nga Skenderaj që do të mbahet të dielën në ora 20:45. Nën titullin “Festojmë nga shtëpia me Leonora ...

Ismet Peja sonte këndon në Gjakovë (VIDEO)
Këngëtari i mirënjohur Ismet Peja sonte pritet të këndojë në qytetin e Gjakovës së bashku me djalin e tij Visar Pejën. Këtë e ka bërë të ditur Visari përmes një lidhje direkte në emisionin Ora Shtatë në Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 22-May-2020 11:12
Këngëtari i mirënjohur Ismet Peja sonte pritet të këndojë në qytetin e Gjakovës së bashku me djalin e tij Visar Pejën. Këtë e ka bërë të ditur Visari përmes një lidhje direkte në emisionin Ora Shtatë në Klan Kosova. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved