ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 06:46

“Çfarë kërkonte Alfred Lela aty”? Lleshaj: Nuk i shkonte një mashkulli të ndërhynte me dorë ndaj policeve femra

“Çfarë kërkonte Alfred Lela aty”? Lleshaj: Nuk i shkonte një mashkulli të ndërhynte me dorë ndaj policeve femra
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj duke reaguar mbi ndalimin e gazetarit Alfred Lela nga ana e policisë, thotë se kishte vendosur t’i kërkonte falje, por u tërhoq nga ky akt. Ai tha se Lela nuk mund të ndërhynte me ...
GazetaTema | 22-May-2020 22:58
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj duke reaguar mbi ndalimin e gazetarit Alfred Lela nga ana e policisë, thotë se kishte vendosur t’i kërkonte falje, por u tërhoq nga ky akt. Ai tha se Lela nuk mund të ndërhynte me ...

Protesta për shembjen e teatrit, Lleshaj tregon pse disa policë nuk kishin numër identifikimi
I ftuar në emisionin “Java” në RTSH, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tregoi arsyen se pse policët në protestë nuk kishin një numër identifikimi. Sipas tij, ata nuk kanë pasur një numër pasi të tjerët mund t’i ...
BalkanWeb | 22-May-2020 22:11
I ftuar në emisionin “Java” në RTSH, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tregoi arsyen se pse policët në protestë nuk kishin një numër identifikimi. Sipas tij, ata nuk kanë pasur një numër pasi të tjerët mund t’i ...

Lleshaj ngre “dyshime”: Ende nuk e di pse u shoqërua Kryemadhi, por s’e kuptoj as heshtjen e saj
I ftuar në studion e emisionit “Java në RTSH”, ministri Sandër Lleshaj komentoi për herë të parë rolin e policisë në protestën për Teatrin Kombëtar. Ai tha se protestuesit shkelën dy ligje, atë për organizim të ...
GazetaTema | 22-May-2020 21:42
I ftuar në studion e emisionit “Java në RTSH”, ministri Sandër Lleshaj komentoi për herë të parë rolin e policisë në protestën për Teatrin Kombëtar. Ai tha se protestuesit shkelën dy ligje, atë për organizim të ...

“Edhe kjo nuk ishte dëgjuar më parë”/ Lleshaj lë nam: Dhuna është monopol i shtetit!
Save Share I ftuar në emisionin “Java” në RTSH, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj thotë se, dhuna është monopol i shtetit dhe policia ka të drejtë të ushtrojë dhunë për ata që kapërcejnë ligjin. Lleshaj: Çdo zyrtar ...
Standard | 23-May-2020 00:35
Save Share I ftuar në emisionin “Java” në RTSH, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj thotë se, dhuna është monopol i shtetit dhe policia ka të drejtë të ushtrojë dhunë për ata që kapërcejnë ligjin. Lleshaj: Çdo zyrtar ...

Shembja e Teatrit, Lleshaj tregon pse policët nuk kishin numër identifikimi
I ftuar në emisionin “Java” në RTSH, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tregoi arsyen se pse policët në protestë nuk kishin një numër identifikimi. Sipas tij, ata nuk kanë pasur një numër pasi të tjerët mund t’i ...
Lapsi | 22-May-2020 22:39
I ftuar në emisionin “Java” në RTSH, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tregoi arsyen se pse policët në protestë nuk kishin një numër identifikimi. Sipas tij, ata nuk kanë pasur një numër pasi të tjerët mund t’i ...

Lleshaj: RENEA ka kontrolluar për eksploziv në ambientet e Teatrit Kombëtar
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi se forcat RENEA kanë zhvilluar kontrolle të imtësishme në ambientet e Teatrit Kombëtar para operacionit të shembjes. Sipas tij, policia mori masa për shkak të indikacioneve ...
Gazeta Express | 22-May-2020 22:55
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi se forcat RENEA kanë zhvilluar kontrolle të imtësishme në ambientet e Teatrit Kombëtar para operacionit të shembjes. Sipas tij, policia mori masa për shkak të indikacioneve ...

Habit Sandër Lleshaj: Polici ka të drejtë të ushtrojë dhunë në dobi publike
Për ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj dhuna është monopol i shtetit dhe policia ka të drejtë të ushtrojë dhunë për dobi publike, dhe se kushdo tjetër që e bën këtë është në kapërcim ligji. Deklarata erdhi në ...
Politiko | 22-May-2020 22:50
Për ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj dhuna është monopol i shtetit dhe policia ka të drejtë të ushtrojë dhunë për dobi publike, dhe se kushdo tjetër që e bën këtë është në kapërcim ligji. Deklarata erdhi në ...

Protesta për shembjen e teatrit, Lleshaj tregon pse disa policë nuk kishin numër identifikimi
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Protesta për shembjen e teatrit, Lleshaj tregon pse disa policë nuk kishin numër identifikimi I ftuar në emisionin “Java” në RTSH, ministri i Brendshëm, Sandër ...
Lajmi i Fundit | 22-May-2020 22:23
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Protesta për shembjen e teatrit, Lleshaj tregon pse disa policë nuk kishin numër identifikimi I ftuar në emisionin “Java” në RTSH, ministri i Brendshëm, Sandër ...

A po mendohet një operacion për të rikthyer fëmijët shqiptarë nga Siria? Lleshaj: Kemi një skenar të kopsitur
I ftuar në “Ditari” në A2, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, u pyet nëse është në plan një operacion për rikthimin e fëmijëve shqiptarë që kanë ngelur në kampet siriane. “Unë shkova në Siri për khimin e Alvin ...
GazetaTema | 22-May-2020 09:39
I ftuar në “Ditari” në A2, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, u pyet nëse është në plan një operacion për rikthimin e fëmijëve shqiptarë që kanë ngelur në kampet siriane. “Unë shkova në Siri për khimin e Alvin ...

Shembja e Teatrit, Sandër Lleshaj e pranon: Dhuna është monopol i shtetit
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka bërë një deklaratë të fortë nga emisioni “Java” duke folur për dhunën e ushtruar nga Policia e Shtetit tek protestuesit për shembjen e Teatrit Kombëtar. Lleshaj tha se punonjësit ...
Lapsi | 22-May-2020 21:39
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka bërë një deklaratë të fortë nga emisioni “Java” duke folur për dhunën e ushtruar nga Policia e Shtetit tek protestuesit për shembjen e Teatrit Kombëtar. Lleshaj tha se punonjësit ...

Policia e Shtetit është sjellë në mënyrë proporcionale sipas protokolleve për një protestë të palajmëruar
TIRANË, 22 maj/ MEDIAL- A. Fortuzi/- Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha sot gjatë një interviste televizive se Policia e Shtetit ka zbatuar ligjin gjatë ndërhyrjes për largimin e protestuesve ditën e shembjes së ...
Medial | 22-May-2020 22:00
TIRANË, 22 maj/ MEDIAL- A. Fortuzi/- Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha sot gjatë një interviste televizive se Policia e Shtetit ka zbatuar ligjin gjatë ndërhyrjes për largimin e protestuesve ditën e shembjes së ...

Sandër Lleshaj: Policia ka shoqëruar me forcë, nuk ka dhunuar
Sandër Lleshaj, ministër i Brendshëm, deklaroi në “Ditari” në A2 se policia nuk ka ushtruar dhunë gjatë protestës së 17 majit. “Policia ka shoqëruar me forcë, nuk ka patur dhunë. Duhet të dimë diçka, shteti ka ligje dhe ...
GazetaTema | 21-May-2020 21:50
Sandër Lleshaj, ministër i Brendshëm, deklaroi në “Ditari” në A2 se policia nuk ka ushtruar dhunë gjatë protestës së 17 majit. “Policia ka shoqëruar me forcë, nuk ka patur dhunë. Duhet të dimë diçka, shteti ka ligje dhe ...

Lleshaj: Policia ka shoqëruar me forcë protestuesit, nuk i ka dhunuar
Sandër Lleshaj, ministër i Brendshëm, deklaroi në “Ditari” në A2 se policia nuk ka ushtruar dhunë gjatë protestës së 17 majit. “Policia ka shoqëruar me forcë, nuk ka patur dhunë. Duhet të dimë diçka, shteti ka ligje dhe ...
TetovaSot | 22-May-2020 10:49
Sandër Lleshaj, ministër i Brendshëm, deklaroi në “Ditari” në A2 se policia nuk ka ushtruar dhunë gjatë protestës së 17 majit. “Policia ka shoqëruar me forcë, nuk ka patur dhunë. Duhet të dimë diçka, shteti ka ligje dhe ...

Lleshaj: Policia ka shoqëruar me forcë protestuesit, nuk i ka dhunuar
Sandër Lleshaj, ministër i Brendshëm, deklaroi në “Ditari” në A2 se policia nuk ka ushtruar dhunë gjatë protestës së 17 majit. “Policia ka shoqëruar me forcë, nuk ka patur dhunë. Duhet të dimë diçka, shteti ka ligje dhe ...
Klan Kosova | 22-May-2020 10:45
Sandër Lleshaj, ministër i Brendshëm, deklaroi në “Ditari” në A2 se policia nuk ka ushtruar dhunë gjatë protestës së 17 majit. “Policia ka shoqëruar me forcë, nuk ka patur dhunë. Duhet të dimë diçka, shteti ka ligje dhe ...

Protesta, Lleshaj: Asnjë polici në vendet më të zhvilluara, nuk mban shenja individuale identifikimi kur përballet me turmën
TIRANË, 21 maj /MEDIAL/- Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj u shpreh se, policia e vendeve të zhvilluara nuk mban shenja identifikimi kur përballet me turma. Gjatë një interviste televizive ai shpjegoi pse efektivët ...
Medial | 22-May-2020 00:39
TIRANË, 21 maj /MEDIAL/- Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj u shpreh se, policia e vendeve të zhvilluara nuk mban shenja identifikimi kur përballet me turma. Gjatë një interviste televizive ai shpjegoi pse efektivët ...

Sulmet ndaj policisë “Hiqni kapelet”/Lleshaj: Kujtoni 12 marsin e 1997 kur vendi nuk kishte polici
TIRANË, 21 maj/MEDIAL/-Ministri i Brendshëm, Sander Lleshaj në foltoren e seancës plenare të së enjtes u shpreh se çështja e Teatrit Kombëtar nuk duhet të politizohet. Gjatë fjalës së mbajtur, Lleshaj tha se një nga ...
Medial | 21-May-2020 13:16
TIRANË, 21 maj/MEDIAL/-Ministri i Brendshëm, Sander Lleshaj në foltoren e seancës plenare të së enjtes u shpreh se çështja e Teatrit Kombëtar nuk duhet të politizohet. Gjatë fjalës së mbajtur, Lleshaj tha se një nga ...

Shembja e Teatrit Kombëtar, Lleshaj mbron policinë
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj i cili ditët e fundit u vu në qendër të kritikave të opozitës për sipas saj reagimin e dhunshëm të policisë gjatë prishjes së Teatrit Kombëtar ka reaguar nga foltorja e parlamentiti. ...
RTSH | 21-May-2020 12:53
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj i cili ditët e fundit u vu në qendër të kritikave të opozitës për sipas saj reagimin e dhunshëm të policisë gjatë prishjes së Teatrit Kombëtar ka reaguar nga foltorja e parlamentiti. ...

Lleshaj mohon dhunën e Policisë në protestën e 17 majit: S’kam të dhëna për protestues të lënduar
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj nuk e pranon që Policia ka ushtruar dhunë ndaj protestuesve në protestën e 17 majit për Teatrin. Nga foltorja e Kuvendit, Lleshaj tha se ishin lënduar 7 policë por nuk kishte pasur ...
Gazeta Dita | 21-May-2020 12:53
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj nuk e pranon që Policia ka ushtruar dhunë ndaj protestuesve në protestën e 17 majit për Teatrin. Nga foltorja e Kuvendit, Lleshaj tha se ishin lënduar 7 policë por nuk kishte pasur ...

Policë pa mjete identifikimi në protestë, Lleshaj: Fajin gjejeni te unë dhe Veliu
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Policë pa mjete identifikimi në protestë, Lleshaj: Fajin gjejeni te unë dhe Veliu Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj në fjalën e tij në Kuvend, foli dhe për ...
Lajmi i Fundit | 21-May-2020 12:53
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Policë pa mjete identifikimi në protestë, Lleshaj: Fajin gjejeni te unë dhe Veliu Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj në fjalën e tij në Kuvend, foli dhe për ...

‘Hiqni kapelet’, Lleshaj i përgjigjet protestuesve për teatrin: Kujtoni 12 marsin e ’97, kur nuk kishte polici
Sandër Lleshaj, Ministri i Brendshëm, nga foltorja e Kuvendit ka reaguar në lidhje me protestën e dhunshme që u shoqërua shembja e Teatrit Kombëtar. Sipas Lleshajt, ky debat u politizua. Ministri i Brendshëm vuri në ...
AlMaKos | 21-May-2020 12:45
Sandër Lleshaj, Ministri i Brendshëm, nga foltorja e Kuvendit ka reaguar në lidhje me protestën e dhunshme që u shoqërua shembja e Teatrit Kombëtar. Sipas Lleshajt, ky debat u politizua. Ministri i Brendshëm vuri në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved