ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 14:41

Edhe Kate një dukeshë rebele. Në ditën e dasmës paska thyer këtë traditë 350-vjeçare

Edhe Kate një dukeshë rebele. Në ditën e dasmës paska thyer këtë traditë 350-vjeçare
Princi William dhe Kate Middleton, ndryshe nga Meghan dhe Harry, kanë dalluar gjithmonë për faktin se mundohen t’i respektojnë me përpikëri rregullat dhe protokollet mbretërore. Kujtojmë që ata s’puthen në publik, Kate ...
Gazeta Express | 23-May-2020 22:14
Princi William dhe Kate Middleton, ndryshe nga Meghan dhe Harry, kanë dalluar gjithmonë për faktin se mundohen t’i respektojnë me përpikëri rregullat dhe protokollet mbretërore. Kujtojmë që ata s’puthen në publik, Kate ...

Këto janë rregullat strikte të çdo princeshe në botë
Të gjithë e dimë që nëse bëhesh pjesë e familjes mbretërore ashtu si Kate Middleton apo Meghan Markle jeta nuk është me e njëjtë. Bashkë me këtë titull vijnë dhe angazhime të tjera siç janë dhe ndryshimi rrënjësor i ...
Gazeta Express | 23-May-2020 09:37
Të gjithë e dimë që nëse bëhesh pjesë e familjes mbretërore ashtu si Kate Middleton apo Meghan Markle jeta nuk është me e njëjtë. Bashkë me këtë titull vijnë dhe angazhime të tjera siç janë dhe ndryshimi rrënjësor i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved