ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 22:14

Muharremaj: Dy rastet e reja janë nga Bllaca dhe Suhareka

Muharremaj: Dy rastet e reja janë nga Bllaca dhe Suhareka
Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, thotë se në komunën që ai udhëheq aktualisht janë vetëm dy raste aktive, ato të një nate më parë, ndërsa në total janë shënuar 38 raste me COVID-19 ku prej tyre 36 ...
Telegrafi | 23-May-2020 11:04
Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, thotë se në komunën që ai udhëheq aktualisht janë vetëm dy raste aktive, ato të një nate më parë, ndërsa në total janë shënuar 38 raste me COVID-19 ku prej tyre 36 ...

Policia e Prizrenit bën identifikimin e zyrtarëve, që kontaktuan 12 policët e infektuar me COVID-19
Pas rastit të parë të zyrtarit policor në rajonin e Prizrenit, i cili rezultoi pozitiv me COVID-19, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), vendosi t’iu bëjë testet edhe 40 policëve të cilët kanë ...
Telegrafi | 23-May-2020 09:59
Pas rastit të parë të zyrtarit policor në rajonin e Prizrenit, i cili rezultoi pozitiv me COVID-19, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), vendosi t’iu bëjë testet edhe 40 policëve të cilët kanë ...

IKSHPK: Asgjë nuk ka përfunduar, virusi akoma gjendet në mesin tonë
Pas rasteve të fundit me COVID-19, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, përmes një njoftimi ka thënë se asgjë nuk ka përfunduar dhe se virusi ende është në mesin tonë. “Asgjë nuk ka përfunduar! Virusi ...
Telegrafi | 23-May-2020 00:17
Pas rasteve të fundit me COVID-19, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, përmes një njoftimi ka thënë se asgjë nuk ka përfunduar dhe se virusi ende është në mesin tonë. “Asgjë nuk ka përfunduar! Virusi ...

Dumnicasit kërcënojnë me bllokim të rrugës (VIDEO)
Banorët e Dumnicës së Vushtrrisë janë nervozuar nga Komuna pasi thonë se nuk ua ka rregulluar kanalizimin, nga i cili janë në hallë moti. Këta pohojnë se janë të diskriminuar krahasuar me banorët e fshatrave të tjerë, ...
Medial | 23-May-2020 20:54
Banorët e Dumnicës së Vushtrrisë janë nervozuar nga Komuna pasi thonë se nuk ua ka rregulluar kanalizimin, nga i cili janë në hallë moti. Këta pohojnë se janë të diskriminuar krahasuar me banorët e fshatrave të tjerë, ...

Dumnicasit kërcënojnë me bllokim të rrugës (VIDEO)
Banorët e Dumnicës së Vushtrrisë janë nervozuar nga Komuna pasi thonë se nuk ua ka rregulluar kanalizimin, nga i cili janë në hallë moti. Këta pohojnë se janë të diskriminuar krahasuar me banorët e fshatrave të tjerë, ...
Klan Kosova | 23-May-2020 20:49
Banorët e Dumnicës së Vushtrrisë janë nervozuar nga Komuna pasi thonë se nuk ua ka rregulluar kanalizimin, nga i cili janë në hallë moti. Këta pohojnë se janë të diskriminuar krahasuar me banorët e fshatrave të tjerë, ...

As policët nuk janë imunë ndaj Covid-19 (VIDEO)
Që nga fillimi i pandemisë policët bënë roje në krejt Kosovën që të mos shpërndahet COVID-19. Bile shoqëruan të infektuar, e madje edhe të vdekur nga kornavirusi. Por policët as vet nuk mbetën imun ndaj kësaj pandemie, ...
Medial | 23-May-2020 20:17
Që nga fillimi i pandemisë policët bënë roje në krejt Kosovën që të mos shpërndahet COVID-19. Bile shoqëruan të infektuar, e madje edhe të vdekur nga kornavirusi. Por policët as vet nuk mbetën imun ndaj kësaj pandemie, ...

As policët nuk janë imunë ndaj Covid-19 (VIDEO)
Që nga fillimi i pandemisë policët bënë roje në krejt Kosovën që të mos shpërndahet COVID-19. Bile shoqëruan të infektuar, e madje edhe të vdekur nga kornavirusi. Por policët as vet nuk mbetën imun ndaj kësaj pandemie, ...
Klan Kosova | 23-May-2020 20:17
Që nga fillimi i pandemisë policët bënë roje në krejt Kosovën që të mos shpërndahet COVID-19. Bile shoqëruan të infektuar, e madje edhe të vdekur nga kornavirusi. Por policët as vet nuk mbetën imun ndaj kësaj pandemie, ...

?Muharremaj: Dy rastet e reja janë nga Bllaca dhe Suhareka
Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, thotë se në komunën që ai udhëheq aktualisht janë vetëm dy raste aktive, ato të një nate më parë, ndërsa në total janë shënuar 38 raste me Covid-19 ku prej tyre 36 ...
Indeks Online | 23-May-2020 10:41
Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, thotë se në komunën që ai udhëheq aktualisht janë vetëm dy raste aktive, ato të një nate më parë, ndërsa në total janë shënuar 38 raste me Covid-19 ku prej tyre 36 ...

Muharremaj: Dy rastet e reja janë nga Bllaca dhe Suhareka
Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, thotë se në komunën që ai udhëheq aktualisht janë vetëm dy raste aktive, ato të një nate më parë, ndërsa në total janë shënuar 38 raste me Covid-19 ku prej tyre 36 ...
Lajminet | 23-May-2020 10:41
Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, thotë se në komunën që ai udhëheq aktualisht janë vetëm dy raste aktive, ato të një nate më parë, ndërsa në total janë shënuar 38 raste me Covid-19 ku prej tyre 36 ...

Policia e Prizrenit bën identifikimin e zyrtarëve, që kontaktuan 12 policët e infektuar me Coronavirus
Gjatë ditës së djeshme IKSHPK testoi 20 policë, prej tyre 12 zyrtarë policorë rezultuan pozitivë me COVID-19. Në lidhje me këtë Policia e Rajonit të Prizrenit, është duke marr masat e identifikimit të personave tjerë që ...
Lajminet | 23-May-2020 10:32
Gjatë ditës së djeshme IKSHPK testoi 20 policë, prej tyre 12 zyrtarë policorë rezultuan pozitivë me COVID-19. Në lidhje me këtë Policia e Rajonit të Prizrenit, është duke marr masat e identifikimit të personave tjerë që ...

Muharremaj: Dy rastet e reja me COVID-19 nga Suhareka, janë policë të stacionit “Alpha” në Prizren
Sonte në Komunën e Suharekës janë regjistruar dy raste të reja me coronavirus. Kryetari Bali Muharremaj thotë se rastet e reja janë zyrtarë policorë që punojnë në stacionin e policisë në Prizren. “Janë raste kontakti ...
Telegrafi | 22-May-2020 23:32
Sonte në Komunën e Suharekës janë regjistruar dy raste të reja me coronavirus. Kryetari Bali Muharremaj thotë se rastet e reja janë zyrtarë policorë që punojnë në stacionin e policisë në Prizren. “Janë raste kontakti ...

21 raste të reja me koronavirusi sot në Kosovë
Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me koronavirus, nga 267 teste të kryera. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës deklaroi se numri i të infektuarve ka shkuar në ...
VizionPlus | 22-May-2020 22:27
Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me koronavirus, nga 267 teste të kryera. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës deklaroi se numri i të infektuarve ka shkuar në ...

Dy nga 12 policët që dolën pozitivë në Prizren janë të Suharekës, të gjithë të vetizoluar në shtëpi
12 policët që u infektuan me koronavirus në Prizren janë me shëndet të mirë dhe që të gjithë janë në shtëpitë e tyre. Sot do të testohen edhe 25 persona që dyshohet se kanë pasë kontakt me këta 12 policë, përfshirë edhe ...
Medial | 23-May-2020 10:24
12 policët që u infektuan me koronavirus në Prizren janë me shëndet të mirë dhe që të gjithë janë në shtëpitë e tyre. Sot do të testohen edhe 25 persona që dyshohet se kanë pasë kontakt me këta 12 policë, përfshirë edhe ...

Identifikohen 12 policët që dolën pozitivë, të gjithë vetizolohen
12 policët që u infektuan me koronavirus në Prizren janë me shëndet të mirë dhe që të gjithë janë në shtëpitë e tyre. Sot do të testohen edhe 25 persona që dyshohet se kanë pasë kontakt me këta 12 policë, përfshirë edhe ...
Indeks Online | 23-May-2020 10:22
12 policët që u infektuan me koronavirus në Prizren janë me shëndet të mirë dhe që të gjithë janë në shtëpitë e tyre. Sot do të testohen edhe 25 persona që dyshohet se kanë pasë kontakt me këta 12 policë, përfshirë edhe ...

Dy nga 12 policët që dolën pozitivë në Prizren janë të Suharekës, të gjithë të vetizoluar në shtëpi
12 policët që u infektuan me koronavirus në Prizren janë me shëndet të mirë dhe që të gjithë janë në shtëpitë e tyre. Sot do të testohen edhe 25 persona që dyshohet se kanë pasë kontakt me këta 12 policë, përfshirë edhe ...
Klan Kosova | 23-May-2020 10:18
12 policët që u infektuan me koronavirus në Prizren janë me shëndet të mirë dhe që të gjithë janë në shtëpitë e tyre. Sot do të testohen edhe 25 persona që dyshohet se kanë pasë kontakt me këta 12 policë, përfshirë edhe ...

Policia e Prizrenit identifikon zyrtarët që kontaktuan 12 policët e infektuar me koronavirus
Pas rastit të parë të zyrtarit policor në rajonin e Prizrenit, i cili rezultoi pozitiv me COVID-19, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), vendosi t’iu bëjë testet edhe 40 policëve të cilët kanë ...
Gazeta Express | 23-May-2020 10:12
Pas rastit të parë të zyrtarit policor në rajonin e Prizrenit, i cili rezultoi pozitiv me COVID-19, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), vendosi t’iu bëjë testet edhe 40 policëve të cilët kanë ...

Policia e Prizrenit bën identifikimin e zyrtarëve, që kontaktuan 12 policët e infektuar me Coronavirus
Pas rastit të parë të zyrtarit policor në rajonin e Prizrenit, i cili rezultoi pozitiv me COVID-19, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), vendosi t’iu bëjë testet edhe 40 policëve të cilët kanë ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 10:09
Pas rastit të parë të zyrtarit policor në rajonin e Prizrenit, i cili rezultoi pozitiv me COVID-19, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), vendosi t’iu bëjë testet edhe 40 policëve të cilët kanë ...

COVID-19 në Kosovë/ Regjistrohen 21 raste rë reja në 24 orë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar ditën e djeshme se janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me koronavirus. Instituti po ashtu ka bërë të ditur se janë shëruar edhe 10 persona të ...
AlMaKos | 23-May-2020 09:11
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar ditën e djeshme se janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me koronavirus. Instituti po ashtu ka bërë të ditur se janë shëruar edhe 10 persona të ...

Kapërcejnë rastet me COVID-19 në Kosovë, regjistrohen 21 të infektuar, shumica në Prizren
21 raste të reja janë regjistruar me COVID-19 në Kosovë, 20 më shumë se dje që kishte vetëm 1 të infektuar. Shkak për këtë duket se është bërë qyteti i Prizrenit që ka 15 të reja. Tashmë janë 1 mijë e 25 raste me ...
Telegraf | 22-May-2020 22:11
21 raste të reja janë regjistruar me COVID-19 në Kosovë, 20 më shumë se dje që kishte vetëm 1 të infektuar. Shkak për këtë duket se është bërë qyteti i Prizrenit që ka 15 të reja. Tashmë janë 1 mijë e 25 raste me ...

214 raste aktive me COVID-19 në Kosovë
Mbrëmë janë konfirmuar 21 raste të reja me COVID-19. Me rastet e mbrëmshme, numri i rasteve të konfirmuara në gjithë vendin ka arritur në 1 mijë e 25. Prej këtyre rasteve, vetëm 214 janë aktive. Instituti Kombëtar i ...
Indeks Online | 23-May-2020 08:11
Mbrëmë janë konfirmuar 21 raste të reja me COVID-19. Me rastet e mbrëmshme, numri i rasteve të konfirmuara në gjithë vendin ka arritur në 1 mijë e 25. Prej këtyre rasteve, vetëm 214 janë aktive. Instituti Kombëtar i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved