ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 19:38

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi festohet me këngën për Adem Jasharin (VIDEO)

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi festohet me këngën për Adem Jasharin (VIDEO)
Dita e Pavarësisë së Malit të Zi në Ulqin dhe Bar u festua me shfaqje makinash dhe me këngë kushtuar themeluesit të UCK-së, Adam Jashari. Sigma Doors Kënga për komanadantin Adem Jashari, ka irretuar mediat serbe në ...
TetovaSot | 22-May-2020 22:20
Dita e Pavarësisë së Malit të Zi në Ulqin dhe Bar u festua me shfaqje makinash dhe me këngë kushtuar themeluesit të UCK-së, Adam Jashari. Sigma Doors Kënga për komanadantin Adem Jashari, ka irretuar mediat serbe në ...

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi festohet me këngën për Adem Jasharin (VIDEO)
Dita e Pavarësisë së Malit të Zi në Ulqin dhe Tivar u festua me shfaqje makinash dhe me këngë kushtuar themeluesit të UCK-së, Adam Jashari. Kënga për komanadantin Adem Jashari, ka irretuar mediat serbe në Serbi, të ...
Ina-Online | 22-May-2020 22:18
Dita e Pavarësisë së Malit të Zi në Ulqin dhe Tivar u festua me shfaqje makinash dhe me këngë kushtuar themeluesit të UCK-së, Adam Jashari. Kënga për komanadantin Adem Jashari, ka irretuar mediat serbe në Serbi, të ...

Referendumi për pavarësinë/ Shënohen sot 14 vite nga ndarja e Malit të Zi nga Serbia
Ishte pikërisht 21 maj i vitit 2006, kur qytetarët e Malit të ZI përmes votës në referendum, mbështetën pavarësinë nga Serbia. Ky referendum doli në rezultatin pro ndarjes e 55% të votuesve. Po ashtu në këtë referendum ...
Standard | 22-May-2020 00:34
Ishte pikërisht 21 maj i vitit 2006, kur qytetarët e Malit të ZI përmes votës në referendum, mbështetën pavarësinë nga Serbia. Ky referendum doli në rezultatin pro ndarjes e 55% të votuesve. Po ashtu në këtë referendum ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved