ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 14:00

Deri 10 mijë euro për një natë, Kejvina Kthella nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse (FOTOT)

Deri 10 mijë euro për një natë, Kejvina Kthella nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse (FOTOT)
Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyre janë shantazhuese.
Top Channel | 23-May-2020 12:53
Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyre janë shantazhuese.

“5 mijë euro për një natë”/ Kejvina Kthella sqaron bisedat e publikuara: Program keqdashës, nuk bëj pazare as shitje-blerje
Pak ditë më parë qarkulluan online disa foto të disa bisedave, ku mendohej se ishte Kejvina Kthella dhe një mashkull që i ofronte 5 mijë euro për një natë. Menjëherë ka reaguar modelja, duke u shprehur se fotot nuk janë ...
Lexo | 23-May-2020 10:56
Pak ditë më parë qarkulluan online disa foto të disa bisedave, ku mendohej se ishte Kejvina Kthella dhe një mashkull që i ofronte 5 mijë euro për një natë. Menjëherë ka reaguar modelja, duke u shprehur se fotot nuk janë ...

“Me tha Olti qe ma le per 5 mije euro”, Kejvina Kthella nxjerr SMS-të e ofertave që i shkojnë për seks
Kejvina Kthella ka bërë publike mesazhet, me anë të të cilave, ish-velina bën me dije se është kërcënuar. Në fotot e publikuara nga Kthella në Instastory, shihet se si një person i kërkon ish-velinës të kalojë një natë ...
GazetaTema | 23-May-2020 09:59
Kejvina Kthella ka bërë publike mesazhet, me anë të të cilave, ish-velina bën me dije se është kërcënuar. Në fotot e publikuara nga Kthella në Instastory, shihet se si një person i kërkon ish-velinës të kalojë një natë ...

“Do vish me mua për 10.000 euro?”, Kejvina reagon pas bisedave rreth ‘pazareve’ për një natë
Kejvina Kthella ka reaguar pas asaj që u komentua rreth bisedave të montuara për një natë, shkruan . Një mashkull i kishte shkruar për një natë për 5000 euro, ndërsa Kejvina reagon ashpër duke thënë se janë biseda të ...
Lajminet | 23-May-2020 10:41
Kejvina Kthella ka reaguar pas asaj që u komentua rreth bisedave të montuara për një natë, shkruan . Një mashkull i kishte shkruar për një natë për 5000 euro, ndërsa Kejvina reagon ashpër duke thënë se janë biseda të ...

Kejvina nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse për një natë: Nuk ju lejoj (FOTO LAJM)
Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyre janë shantazhuese. Në fotot e publikuara lexohen lehtësisht të ...
TetovaSot | 23-May-2020 10:18
Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyre janë shantazhuese. Në fotot e publikuara lexohen lehtësisht të ...

“Do vish me mua për 10.000 euro?”- Pazare për një natë me Kejvina Kthellën. Pas bisedave online me një mashkull, reagon ish-velina. Ja çfarë thotë
Kejvina Kthella ka sqaruar fotot e bisedave të saj ku bisedonte me një mashkull për të shkuar me të për 5000 euro natën. Por ish-velina ka thënë se mesazhet nuk janë të vërteta dhe janë modifikuar me anë të një ...
Gazeta Express | 23-May-2020 10:12
Kejvina Kthella ka sqaruar fotot e bisedave të saj ku bisedonte me një mashkull për të shkuar me të për 5000 euro natën. Por ish-velina ka thënë se mesazhet nuk janë të vërteta dhe janë modifikuar me anë të një ...

“5 mijë euro për një natë”/ Kejvina Kthella sqaron bisedat e publikuara: Program keqdashës, nuk bëj pazare as shitje-blerje
Pak ditë më parë qarkulluan online disa foto të disa bisedave, ku mendohej se ishte Kejvina Kthella dhe një mashkull që i ofronte 5 mijë euro për një natë. Menjëherë ka reaguar modelja, duke u shprehur se fotot nuk janë ...
BalkanWeb | 23-May-2020 09:29
Pak ditë më parë qarkulluan online disa foto të disa bisedave, ku mendohej se ishte Kejvina Kthella dhe një mashkull që i ofronte 5 mijë euro për një natë. Menjëherë ka reaguar modelja, duke u shprehur se fotot nuk janë ...

“5 mijë euro për një natë”… Kejvina Kthella sqaron bisedat e publikuara
Pak ditë më parë qarkulluan online disa foto të disa bisedave, ku mendohej se ishte Kejvina Kthella dhe një mashkull që i ofronte 5 mijë euro për një natë. Menjëherë ka reaguar modelja, duke u shprehur se fotot nuk janë ...
PortaliOnline | 23-May-2020 09:40
Pak ditë më parë qarkulluan online disa foto të disa bisedave, ku mendohej se ishte Kejvina Kthella dhe një mashkull që i ofronte 5 mijë euro për një natë. Menjëherë ka reaguar modelja, duke u shprehur se fotot nuk janë ...

Aktori i “O sa mirë” testohet për koronavirus?
Pak ditë më parë qarkulluan online disa foto të disa bisedave, ku mendohej se ishte Kejvina Kthella dhe një mashkull që i ofronte 5 mijë euro për një natë. Menjëherë ka reaguar modelja, duke u shprehur se fotot nuk janë ...
GazetaBlic | 22-May-2020 22:23
Pak ditë më parë qarkulluan online disa foto të disa bisedave, ku mendohej se ishte Kejvina Kthella dhe një mashkull që i ofronte 5 mijë euro për një natë. Menjëherë ka reaguar modelja, duke u shprehur se fotot nuk janë ...

“5 mijë euro për një natë”/ Kejvina Kthella sqaron bisedat e publikuara: Program keqdashës, nuk bëj pazare as shitje-blerje
Pak ditë më parë qarkulluan online disa foto të disa bisedave, ku mendohej se ishte Kejvina Kthella dhe një mashkull që i ofronte 5 mijë euro për një natë. Menjëherë ka reaguar modelja, duke u shprehur se fotot nuk janë ...
AlMaKos | 22-May-2020 21:05
Pak ditë më parë qarkulluan online disa foto të disa bisedave, ku mendohej se ishte Kejvina Kthella dhe një mashkull që i ofronte 5 mijë euro për një natë. Menjëherë ka reaguar modelja, duke u shprehur se fotot nuk janë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved