ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 19:48

Del raporti, si hyri koronavirusi ne burgjet 302 dhe 313 ne Tirane

Del raporti, si hyri koronavirusi ne burgjet 302 dhe 313 ne Tirane
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Del raporti, si hyri koronavirusi ne burgjet 302 dhe 313 ne Tirane Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili ka raportuar dje në “Komisionin e Sigurisë” për ...
Lajmi i Fundit | 23-May-2020 17:12
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Del raporti, si hyri koronavirusi ne burgjet 302 dhe 313 ne Tirane Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili ka raportuar dje në “Komisionin e Sigurisë” për ...

Si u infektuan me koronavirus 21 të dënuar në burgjet shqiptare
Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili ka raportuar ditën e djeshme në “Komisionin e Sigurisë” për masat e marra nga “Institucionet e Vuajtjes së Dënimit” në bashkëpunim me “Institutin e Shëndetit Publik” në ...
Gazeta Express | 23-May-2020 17:09
Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili ka raportuar ditën e djeshme në “Komisionin e Sigurisë” për masat e marra nga “Institucionet e Vuajtjes së Dënimit” në bashkëpunim me “Institutin e Shëndetit Publik” në ...

Nga 313 tek 302/ Si qarkulloi koronavirusi 2 muaj në burgje, masat dhe misteri kush e futi
Si u fut Cvoid-19 në burgjet e vendit mbetet ende një mister ndërsa çdo ditë në këto institucione futen për arsye pune afro 30 persona, gardianë, sanitare, kuzhinier, punonjës e drejtues. Mediat kane publikuar raportin ...
Gazeta Dita | 23-May-2020 16:09
Si u fut Cvoid-19 në burgjet e vendit mbetet ende një mister ndërsa çdo ditë në këto institucione futen për arsye pune afro 30 persona, gardianë, sanitare, kuzhinier, punonjës e drejtues. Mediat kane publikuar raportin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved