ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 06:02

Carlo Ancelotti: Premier League është më e këndshme në se Serie A

Carlo Ancelotti: Premier League është më e këndshme në se Serie A
Hertha Berlin e ka fituar bindshëm me rezultat 4:0 derbin ndaj Union Berlin, në ndeshjen hapëse të xhiros së 27-të të Bundesligës. Një nga derbit më emocionues në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë shkaku i ...
GazetaBlic | 22-May-2020 23:26
Hertha Berlin e ka fituar bindshëm me rezultat 4:0 derbin ndaj Union Berlin, në ndeshjen hapëse të xhiros së 27-të të Bundesligës. Një nga derbit më emocionues në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë shkaku i ...

Përfundon derbi i Berlinit në Bundesligë, Hertha është skuadra e madhe e kryeqytetit
Hertha Berlin e ka fituar bindshëm me rezultat 4:0 derbin ndaj Union Berlin, në ndeshjen hapëse të xhiros së 27-të të Bundesligës. Një nga derbit më emocionues në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë shkaku i ...
AlMaKos | 22-May-2020 23:00
Hertha Berlin e ka fituar bindshëm me rezultat 4:0 derbin ndaj Union Berlin, në ndeshjen hapëse të xhiros së 27-të të Bundesligës. Një nga derbit më emocionues në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë shkaku i ...

Hertha Berlin shkatërron Union Berlinin
Hertha e Berlin ka triumfuar me rezultatin e thellë 4-0 derbin me Union Berlin, e vlefshme për javën e 27 në Bundesligën gjemane. Një nga derbet më të zjarrtë në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë, për shkak të ...
Indeks Online | 22-May-2020 22:50
Hertha e Berlin ka triumfuar me rezultatin e thellë 4-0 derbin me Union Berlin, e vlefshme për javën e 27 në Bundesligën gjemane. Një nga derbet më të zjarrtë në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë, për shkak të ...

Herta “demolon” Unionin në derbin e Berlinit
Herta Berlin me rezultat bindës 4-0 mundi Union Berlinin në ndeshjen e parë të xhiros së 27-të të Bundesligës. Pjesa e parë e derbit përfundoi 0-0, ndërsa vendasit “shpërthyen” në pjesën e dytë, duke shënuar katër gola. ...
Alsat-M | 22-May-2020 22:42
Herta Berlin me rezultat bindës 4-0 mundi Union Berlinin në ndeshjen e parë të xhiros së 27-të të Bundesligës. Pjesa e parë e derbit përfundoi 0-0, ndërsa vendasit “shpërthyen” në pjesën e dytë, duke shënuar katër gola. ...

Hertha shktërron Unionin në derbin e Berlinit
Derbi berlinez shkon per Herthan, që mposhti në stadiumin e saj skuadrën e Unionit në shifrat 4-0. Pjesa e pare u zhvillua tepër e qetë, me raste sporadike, teksa ato pak mundësi të paraqitura ekipet nuk mundën dot t’i ...
SuperSport | 22-May-2020 22:34
Derbi berlinez shkon per Herthan, që mposhti në stadiumin e saj skuadrën e Unionit në shifrat 4-0. Pjesa e pare u zhvillua tepër e qetë, me raste sporadike, teksa ato pak mundësi të paraqitura ekipet nuk mundën dot t’i ...

Hertha e deklason Unionin në derbin e Berlinit
Një nga derbit më emocionues në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë shkaku i mbylljes së stadiumit nga frika e shpërndarjes së COVID-19. Pjesa e parë e derbit përfundoi 0-0, ndërsa vendasit “shpërthyen” në ...
Lajminet | 22-May-2020 22:23
Një nga derbit më emocionues në Gjermani dhe jo vetëm, u zhvillua pa tifozë shkaku i mbylljes së stadiumit nga frika e shpërndarjes së COVID-19. Pjesa e parë e derbit përfundoi 0-0, ndërsa vendasit “shpërthyen” në ...

Spektakël në Bundesliga në ndeshjen Hertha Berlin vs Union Berlin
Java e dytë pas rikthimit në aksion të Bundesligës, ka nisur siç është më së miri. Hertha Berlin dhe Union Berlin u përballen në kuadër të xhiros së 27-të, vetëm e dyta pas rikthimit për shkak të COVID-19. Pjesa e parë ...
Gazeta Express | 22-May-2020 22:23
Java e dytë pas rikthimit në aksion të Bundesligës, ka nisur siç është më së miri. Hertha Berlin dhe Union Berlin u përballen në kuadër të xhiros së 27-të, vetëm e dyta pas rikthimit për shkak të COVID-19. Pjesa e parë ...

Lojërat Olimpike mund të anulohen!
Hertha Berlin ka kaluar në avantazh të dyfishtë ndaj Union Berlinit. Golat i kanë shënuar Ibisevic, Lukebakio dhe Cunha në minutën e 51 respektivisht 52 dhe 61, shkruan GazetaBlic . Ja pamjet nga golat e shënuar VIDEO ...
GazetaBlic | 22-May-2020 22:20
Hertha Berlin ka kaluar në avantazh të dyfishtë ndaj Union Berlinit. Golat i kanë shënuar Ibisevic, Lukebakio dhe Cunha në minutën e 51 respektivisht 52 dhe 61, shkruan GazetaBlic . Ja pamjet nga golat e shënuar VIDEO ...

E kalon edhe portierin dhe shënon gol të bukur në Gjermani, 4:0
Hertha është duke e shkatërruar Union Berlinin. Pjesa e parë u mbyllë 0-0 dhe me këtë u mendua se pjesa e dytë gjithashtu do të jetë e barabartë. Por, jo ndodhi e papritur. Vendasit kanë arritur të shënojnë 4 gola deri ...
Gazeta Express | 22-May-2020 22:14
Hertha është duke e shkatërruar Union Berlinin. Pjesa e parë u mbyllë 0-0 dhe me këtë u mendua se pjesa e dytë gjithashtu do të jetë e barabartë. Por, jo ndodhi e papritur. Vendasit kanë arritur të shënojnë 4 gola deri ...

Vetëm Ronaldo dhe Messi kanë statistika më të mira se Benzema në Ligën e Kampionëve
Bundesliga e fillon sot xhiron e saj me një super ndeshje në program. Në stadiumin olimpik, Hertha Berlin pret rivalët e Union Berlin. Ky derbi cilësohet në mesin e më të zjarrtëve në futbollin gjerman, por që kësaj ...
GazetaBlic | 22-May-2020 20:56
Bundesliga e fillon sot xhiron e saj me një super ndeshje në program. Në stadiumin olimpik, Hertha Berlin pret rivalët e Union Berlin. Ky derbi cilësohet në mesin e më të zjarrtëve në futbollin gjerman, por që kësaj ...

Formacionet zyrtare të derbit Hertha Berlin – Union Berlin
Në stadiumin olimpik, Hertha Berlin pret rivalët e Union Berlin. Ky derbi cilësohet në mesin e më të zjarrtëve në futbollin gjerman, por që kësaj here do të zhvillohet pa tifozë, shkaku i COVID-19. Formacionet zyrtare: ...
Lajminet | 22-May-2020 19:38
Në stadiumin olimpik, Hertha Berlin pret rivalët e Union Berlin. Ky derbi cilësohet në mesin e më të zjarrtëve në futbollin gjerman, por që kësaj here do të zhvillohet pa tifozë, shkaku i COVID-19. Formacionet zyrtare: ...

GOAL: “Raketa e Bremen, të cilin Liverpool po e vëzhgon nga afër?”
Rifilloi javën e kaluar, teksa sot vjen me xhiron e radhës. Sonte në program do të jetë derbi i kryeqytetit, mes Herthës së Berlinit dhe Unionit, përcjell GazetaBlic . Skuadrat që luftojnë për titull, Bayern dhe ...
GazetaBlic | 22-May-2020 12:58
Rifilloi javën e kaluar, teksa sot vjen me xhiron e radhës. Sonte në program do të jetë derbi i kryeqytetit, mes Herthës së Berlinit dhe Unionit, përcjell GazetaBlic . Skuadrat që luftojnë për titull, Bayern dhe ...

Futbolli nuk ndalet në Gjermani, sot 3 ndeshje
Tifozët e futbollit do të kenë mundësi të shohin sot tri ndeshje nga futbolli gjerman, përcjell albinfo.ch. Bundesliga dhe Bundesliga 2 do të vazhdojnë me xhiron e dytë pas rifillimit të futbollit, me ndeshjet që do të ...
AlbInfo | 22-May-2020 12:52
Tifozët e futbollit do të kenë mundësi të shohin sot tri ndeshje nga futbolli gjerman, përcjell albinfo.ch. Bundesliga dhe Bundesliga 2 do të vazhdojnë me xhiron e dytë pas rifillimit të futbollit, me ndeshjet që do të ...

Bundesliga sjell tre përballje, në fokus derbi në Berlin
Bundesliga dhe Bundesliga 2 do të vazhdojnë me xhiron e dytë pas rifillimit të futbollit, me ndeshjet që do të luhen pa tifozë. Në qendër të vëmendjes do të jetë ndeshja e Bundesligës, e cila do të zhvillohet në Berlin ...
Alsat-M | 22-May-2020 11:47
Bundesliga dhe Bundesliga 2 do të vazhdojnë me xhiron e dytë pas rifillimit të futbollit, me ndeshjet që do të luhen pa tifozë. Në qendër të vëmendjes do të jetë ndeshja e Bundesligës, e cila do të zhvillohet në Berlin ...

Bundesliga sërish në aksion, sot zhvillohet derbi lokal
Bundesliga gjermane është liga e parë evropiane që është rikthyer të luhet pas pezullimit për shkak të pandemisë së koronavirusit. Pas javës së 26-të të zhvilluar vikendin e kaluar, sot do të nis të luhet java e 27-të, ...
Koha.mk | 22-May-2020 11:10
Bundesliga gjermane është liga e parë evropiane që është rikthyer të luhet pas pezullimit për shkak të pandemisë së koronavirusit. Pas javës së 26-të të zhvilluar vikendin e kaluar, sot do të nis të luhet java e 27-të, ...

Bundesliga gjermane vazhdon me javën e 27-të, sot zhvillohet ndeshja e parë
Bundesliga gjermane është liga e parë evropiane që është rikthyer të luhet pas pezullimit për shkak të pandemisë së koronavirusit. Pas javës së 26-të të zhvilluar vikendin e kaluar, sot do të nis të luhet java e 27-të. ...
AlMaKos | 22-May-2020 11:01
Bundesliga gjermane është liga e parë evropiane që është rikthyer të luhet pas pezullimit për shkak të pandemisë së koronavirusit. Pas javës së 26-të të zhvilluar vikendin e kaluar, sot do të nis të luhet java e 27-të. ...

Keni ndejtur boll, sot shikoni futboll
Bundesliga gjermane është liga e parë evropiane që është rikthyer të luhet pas pezullimit për shkak të pandemisë së koronavirusit. Pas javës së 26-të të zhvilluar vikendin e kaluar, sot do të nis të luhet java e 27-të. ...
Indeks Online | 22-May-2020 10:53
Bundesliga gjermane është liga e parë evropiane që është rikthyer të luhet pas pezullimit për shkak të pandemisë së koronavirusit. Pas javës së 26-të të zhvilluar vikendin e kaluar, sot do të nis të luhet java e 27-të. ...

Futbolli gjerman vazhdon sot me tri ndeshje – vëmendja te derbi i Berlinit
Bundesliga dhe Bundesliga 2 do të vazhdojnë me xhiron e dytë pas rifillimit të futbollit, me ndeshjet që do të luhen pa tifozë, shkruan . Vëmendjen e së premtës në futbollin gjerman do ta marrë ndeshja e Bundesliga, e ...
Lajminet | 22-May-2020 10:31
Bundesliga dhe Bundesliga 2 do të vazhdojnë me xhiron e dytë pas rifillimit të futbollit, me ndeshjet që do të luhen pa tifozë, shkruan . Vëmendjen e së premtës në futbollin gjerman do ta marrë ndeshja e Bundesliga, e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved