ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 12:57

COVID-19, plani i fuqishëm zviceran i ndihmës ekonomike

COVID-19, plani i fuqishëm zviceran i ndihmës ekonomike
Një pjesë e madhe e qeverive kanë informuar mbi shpenzime publike të pashembullta për të mbështetur ekonomitë e tyre përballë krizës së shkaktuar nga koronavirusi. Zvicra, me planin e saj prej 65 miliardë franga (66.9 ...
Monitor | 23-May-2020 22:05
Një pjesë e madhe e qeverive kanë informuar mbi shpenzime publike të pashembullta për të mbështetur ekonomitë e tyre përballë krizës së shkaktuar nga koronavirusi. Zvicra, me planin e saj prej 65 miliardë franga (66.9 ...

Mos e shpëtoni ekonominë, ndryshoni mënyrën e punës
Pandemia e koronavirusit do të ndryshojë botën, dhe ky transformim do të vijë me sfida të mëdha ekonomike. A do të jemi në gjendje të ballafaqohemi këto sfida, do të varet plotësisht nga gatishmëria dhe aftësia jonë për ...
Portalb | 21-May-2020 14:48
Pandemia e koronavirusit do të ndryshojë botën, dhe ky transformim do të vijë me sfida të mëdha ekonomike. A do të jemi në gjendje të ballafaqohemi këto sfida, do të varet plotësisht nga gatishmëria dhe aftësia jonë për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved