ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 14:19

COVID-19 dhe tërmeti shtojnë çrregullimet psikologjike në Lezhë

COVID-19 dhe tërmeti shtojnë çrregullimet psikologjike në Lezhë
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Qarku i Lezhës renditet me numrin më të lartë të personave në rang vendi që kanë kërkuar këshillim psikologjik gjatë ...
Reporter | 23-May-2020 11:22
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Qarku i Lezhës renditet me numrin më të lartë të personave në rang vendi që kanë kërkuar këshillim psikologjik gjatë ...

Bizneset i llixhave në ujëra të turbullta nga COVID-19
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Punonjësit e bizneseve të turizmit kurativ në zonën e Elbasanit mbetën në shumicë jashtë paketave të ndihmës të dhëna nga ...
Reporter | 23-May-2020 10:41
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Punonjësit e bizneseve të turizmit kurativ në zonën e Elbasanit mbetën në shumicë jashtë paketave të ndihmës të dhëna nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved