ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 10:01

COVID-19 dhe tërmeti shtojnë çrregullimet psikologjike në Lezhë

COVID-19 dhe tërmeti shtojnë çrregullimet psikologjike në Lezhë
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Qarku i Lezhës renditet me numrin më të lartë të personave në rang vendi që kanë kërkuar këshillim psikologjik gjatë ...
Reporter | 23-May-2020 11:22
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Qarku i Lezhës renditet me numrin më të lartë të personave në rang vendi që kanë kërkuar këshillim psikologjik gjatë ...

Izolimi gjatë pandemisë, katalizator i dhunës ndaj grave dhe vajzave
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Organizatat e shoqërisë civile raportojnë rritje të dhunës në familje për shkak të izolimit gjatë dy muajve të pandemisë, ...
Reporter | 22-May-2020 16:15
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Organizatat e shoqërisë civile raportojnë rritje të dhunës në familje për shkak të izolimit gjatë dy muajve të pandemisë, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved