ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 14:31

CEO i Facebook-ut bëhet njeriu i tretë më i pasur në botë

CEO i Facebook-ut bëhet njeriu i tretë më i pasur në botë
CEO i Facebook Mark Zuckerberg u ngjit dy shkallë më lartë në indeksin e miliarderëve të Bloomberg duke parakaluar miliarderin e Berkshire Hathaway Warren Buffet dhe CEO e Louis Vuitton Bernard Arnault. Bloomberg ...
Indeks Online | 23-May-2020 17:47
CEO i Facebook Mark Zuckerberg u ngjit dy shkallë më lartë në indeksin e miliarderëve të Bloomberg duke parakaluar miliarderin e Berkshire Hathaway Warren Buffet dhe CEO e Louis Vuitton Bernard Arnault. Bloomberg ...

Fitoi 30 miliardë dollarë që nga fillimi i koronavirusit – Zuckerberg bëhet personi i 3-të më i pasur në botë
Pavarësisht nga pasojat ekonomike nga pandemia, CEO i Facebook, Mark Zuckerberg ka shtuar më shumë se 30 miliardë dollarë të pasurisë së tij në vetëm dy muaj. Zuckerberg tani vlen rreth 87.8 miliardë dollarë, duke u ...
ScanTv | 23-May-2020 10:50
Pavarësisht nga pasojat ekonomike nga pandemia, CEO i Facebook, Mark Zuckerberg ka shtuar më shumë se 30 miliardë dollarë të pasurisë së tij në vetëm dy muaj. Zuckerberg tani vlen rreth 87.8 miliardë dollarë, duke u ...

Pandemia ua shtoi pasurinë miliardërve amerikanë, ndër pesë të parët Bezos, Zuckerberg e Gates
Një raport i ri i grupit Americans for Tax Fairness (ATF) dhe i Institutit të Studimeve Politike thuhet se pasuria e më të pasurve në SHBA është rritur me $434 miliardë ose me 15 përqind, gjatë izolimit të ...
Koha.mk | 22-May-2020 23:03
Një raport i ri i grupit Americans for Tax Fairness (ATF) dhe i Institutit të Studimeve Politike thuhet se pasuria e më të pasurve në SHBA është rritur me $434 miliardë ose me 15 përqind, gjatë izolimit të ...

Pandemia ua shtoi pasurinë miliardërve amerikanë, ndër pesë të parët Bezos, Zuckerberg e Gates
Një raport i ri i grupit Americans for Tax Fairness (ATF) dhe i Institutit të Studimeve Politike thuhet se pasuria e më të pasurve në SHBA është rritur me $434 miliardë ose me 15 përqind, gjatë izolimit të ...
TetovaSot | 22-May-2020 22:56
Një raport i ri i grupit Americans for Tax Fairness (ATF) dhe i Institutit të Studimeve Politike thuhet se pasuria e më të pasurve në SHBA është rritur me $434 miliardë ose me 15 përqind, gjatë izolimit të ...

Pandemia ua shtoi pasurinë miliardërve amerikanë, ndër pesë të parët Bezos, Zuckerberg e Gates
Një raport i ri i grupit Americans for Tax Fairness (ATF) dhe i Institutit të Studimeve Politike thuhet se pasuria e më të pasurve në SHBA është rritur me $434 miliardë ose me 15 përqind, gjatë izolimit të ...
Gazeta Express | 22-May-2020 22:52
Një raport i ri i grupit Americans for Tax Fairness (ATF) dhe i Institutit të Studimeve Politike thuhet se pasuria e më të pasurve në SHBA është rritur me $434 miliardë ose me 15 përqind, gjatë izolimit të ...

Zuckerberg bëhet njeriu i tretë më i pasur në botë
Themeluesi dhe drejtori ekzekutiv i rrjetit më të madh social Facebook, Mark Zuckerberg, tashmë zyrtarisht është njeriu i tretë më i pasur në botë, duke u renditur pas Bill Gates. Zuckerberg i ka zënë vendin Warren ...
Gazeta Ekonomia | 08-Jul-2018 21:31
Themeluesi dhe drejtori ekzekutiv i rrjetit më të madh social Facebook, Mark Zuckerberg, tashmë zyrtarisht është njeriu i tretë më i pasur në botë, duke u renditur pas Bill Gates. Zuckerberg i ka zënë vendin Warren ...

Zuckerberg bëhet njeriu i tretë më i pasur në botë
CEO i Facebook Mark Zuckerberg u ngjit dy shkallë më lartë në indeksin e miliarderëve të Bloomberg duke parakaluar miliarderin e Berkshire Hathaway Warren Buffet dhe CEO e Louis Vuitton Bernard Arnault. Bloomberg ...
PC World | 22-May-2020 21:24
CEO i Facebook Mark Zuckerberg u ngjit dy shkallë më lartë në indeksin e miliarderëve të Bloomberg duke parakaluar miliarderin e Berkshire Hathaway Warren Buffet dhe CEO e Louis Vuitton Bernard Arnault. Bloomberg ...

Miliarderët amerikanë po pasurohen gjatë pandemisë: Shtojnë 434 miliardë dollarë në të ardhurat e tyre sipas raportit
Ndërsa shumë amerikanë po përballen me vështirësi financiare për shkak të shpërthimit të koronavirusit, miliarderët amerikanë panë një rritje të vlerës neto në dy muajt e parë të pandemisë, sipas një raporti të ri. ...
GazetaTema | 22-May-2020 10:36
Ndërsa shumë amerikanë po përballen me vështirësi financiare për shkak të shpërthimit të koronavirusit, miliarderët amerikanë panë një rritje të vlerës neto në dy muajt e parë të pandemisë, sipas një raporti të ri. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved