ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 14:10

Bozinovski: A i dhuroi Roleksin me vlerë 37.000 euro Sulejman Rexhepi nuses së re 24 vjeçare?!

Bozinovski: A i dhuroi Roleksin me vlerë 37.000 euro Sulejman Rexhepi nuses së re 24 vjeçare?!
Gazetari Zoran Bozhinovski sot ka kumtuar informacionin se kreu i BFI-s Sulejman Rexhepi ne vend të unazës si shenjë e kurorëzimit të dashurisë së tij me të rejeën i ka dhuruar orën e shtrenjtë 37.000 euro! E reja 24 ...
Republika | 23-May-2020 23:37
Gazetari Zoran Bozhinovski sot ka kumtuar informacionin se kreu i BFI-s Sulejman Rexhepi ne vend të unazës si shenjë e kurorëzimit të dashurisë së tij me të rejeën i ka dhuruar orën e shtrenjtë 37.000 euro! E reja 24 ...

Sopi: “Me paret e vitrave, krrrk n’mujë të mjaltit”
Nuk mungojnë reagimet e shumta ne rrjetet sociale për kreun e BFI-së Sulejman Rexhepi i cili ka ndezur “zjarrin” në popullatë pasi u raportua për kurorëzimi me bashkëshorten e re super të bukur, 50 vite më të madhe në ...
Republika | 23-May-2020 23:34
Nuk mungojnë reagimet e shumta ne rrjetet sociale për kreun e BFI-së Sulejman Rexhepi i cili ka ndezur “zjarrin” në popullatë pasi u raportua për kurorëzimi me bashkëshorten e re super të bukur, 50 vite më të madhe në ...

Betarix Ramosaj pa mbathje në fotografitë e fundit (foto)
Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar sot se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. ...
GazetaBlic | 23-May-2020 23:03
Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar sot se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. ...

Kryeimami i Maqedonisë i bën dhuratë gruas orë prej 37.000 euro!
Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar sot se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. ...
Indeks Online | 23-May-2020 22:29
Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar sot se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. ...

Bozinovski: A i dhuroi Roleksin me vlerë 37.000 euro Sulejman Rexhepi nuses së re 24 vjeçare?!
Gazetari Zoran Bozhinovski sot ka kumtuar informacionin se kreu i BFI-s Sulejman Rexhepi ne vend të unazës si shenjë e kurorëzimit të dashurisë së tij me të rejeën i ka dhuruar orën e shtrenjtë 37.000 euro! E reja 24 ...
TetovaSot | 23-May-2020 22:24
Gazetari Zoran Bozhinovski sot ka kumtuar informacionin se kreu i BFI-s Sulejman Rexhepi ne vend të unazës si shenjë e kurorëzimit të dashurisë së tij me të rejeën i ka dhuruar orën e shtrenjtë 37.000 euro! E reja 24 ...

Gruaja e re e kryemyftiut shqiptar të Maqedonisë është nënkryetare e një dege të BDI’së
Pas pamjeve të reja, zbulohen edhe detaje shtesë nga martesa e kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut, Sulejman Rexhepi, me gruan 50 vjet më të re. Mësohet se kush është gruaja e re e Rexhepit. Disa media shqipe në ...
Indeks Online | 23-May-2020 22:05
Pas pamjeve të reja, zbulohen edhe detaje shtesë nga martesa e kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut, Sulejman Rexhepi, me gruan 50 vjet më të re. Mësohet se kush është gruaja e re e Rexhepit. Disa media shqipe në ...

Kryemyftiu i Maqedonisë martohet me një vajzë 50 vjeç më të re
Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë ekskluzive ...
Arbresh | 23-May-2020 22:05
Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë ekskluzive ...

Gruaja e re e kryemyftiut shqiptar të Maqedonisë është nënkryetare e një dege të BDI’së
Pas pamjeve të reja, zbulohen edhe detaje shtesë nga martesa e kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut, Sulejman Rexhepi, me gruan 50 vjet më të re. Mësohet se kush është gruaja e re e Rexhepit. Disa media shqipe në ...
Gazeta Express | 23-May-2020 22:00
Pas pamjeve të reja, zbulohen edhe detaje shtesë nga martesa e kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut, Sulejman Rexhepi, me gruan 50 vjet më të re. Mësohet se kush është gruaja e re e Rexhepit. Disa media shqipe në ...

Dalin pamje të reja nga martesa e kryemyftiut shqiptar të Maqedonisë me gruan 50 vjet më të re
Kanë dalë pamje të reja nga martesa e kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut, Sulejman Rexhepi, me gruan 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar sot se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë ...
Gazeta Express | 23-May-2020 21:14
Kanë dalë pamje të reja nga martesa e kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut, Sulejman Rexhepi, me gruan 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar sot se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë ...

Pasi tërhoqi 1 milion euro, martohet Shefi i Bashkësisë Islame në Maqedoni
Kryemyftiu i Maqedonisë së Veriut, Sylejman Rexhepi, me 9 maj kishte tërhequr kesh 1 milion euro nga Bashkësia Islame e Maqedonisë pa dhënë asnjë sqarim, i cili sot raportohet se është martuar me një vajzë 50 vite më të ...
Shprehja | 23-May-2020 20:40
Kryemyftiu i Maqedonisë së Veriut, Sylejman Rexhepi, me 9 maj kishte tërhequr kesh 1 milion euro nga Bashkësia Islame e Maqedonisë pa dhënë asnjë sqarim, i cili sot raportohet se është martuar me një vajzë 50 vite më të ...

Aktori i njohur reagon pas martesës së Rexhepit: Me paret e vitrave, kërk në muaj t’mjaltit!
Pas martesës së Kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut, Sylejman Rexhepit me një vajzë për të cilën thuhet se është 50 vjet më e re, kanë filluar reagimet në internet. Aktori i njohur nga Tetova, Hasim Memishi i njohur më ...
Indeks Online | 23-May-2020 19:51
Pas martesës së Kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut, Sylejman Rexhepit me një vajzë për të cilën thuhet se është 50 vjet më e re, kanë filluar reagimet në internet. Aktori i njohur nga Tetova, Hasim Memishi i njohur më ...

Sopi: “Me paret e vitrave, krrrk n’mujë të mjaltit”
Nuk mungojnë reagimet e shumta ne rrjetet sociale për kreun e BFI-së Sulejman Rexhepi i cili ka ndezur “zjarrin” në popullatë pasi u raportua për kurorëzimi me bashkëshorten e re super të bukur, 50 vite më të madhe në ...
TetovaSot | 23-May-2020 19:35
Nuk mungojnë reagimet e shumta ne rrjetet sociale për kreun e BFI-së Sulejman Rexhepi i cili ka ndezur “zjarrin” në popullatë pasi u raportua për kurorëzimi me bashkëshorten e re super të bukur, 50 vite më të madhe në ...

Martohet Kryemyftiu i Maqedonisë së Veriut, gruaja e tij thuhet se është 50 vjet më e re
Kryemyftiu i Maqedonisë së Veriut, Sylejman Rexhepi, me 9 maj kishte tërhequr kesh 1 milion euro nga Bashkësia Islame e Maqedonisë pa dhënë asnjë sqarim, i cili sot raportohet se është martuar me një vajzë 50 vite më të ...
Indeks Online | 23-May-2020 19:28
Kryemyftiu i Maqedonisë së Veriut, Sylejman Rexhepi, me 9 maj kishte tërhequr kesh 1 milion euro nga Bashkësia Islame e Maqedonisë pa dhënë asnjë sqarim, i cili sot raportohet se është martuar me një vajzë 50 vite më të ...

Fotografi nga niqahi i Sulejman Rexhepit me bashkëshorten e re
Mediumet thonë që kanë siguruar fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas, bashkëshortja e ...
IliriaNews | 23-May-2020 18:47
Mediumet thonë që kanë siguruar fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas, bashkëshortja e ...

Dalin foto tjera Reisi me bashkëshorten e re (FOTO)
Në rrjetet sociale po qarkullojnë fotografitë nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bërë në muajin e Ramazanit. Siç raportohet bashkëshortja e re e reisit ...
TetovaSot | 23-May-2020 18:37
Në rrjetet sociale po qarkullojnë fotografitë nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bërë në muajin e Ramazanit. Siç raportohet bashkëshortja e re e reisit ...

Fotografi nga niqahi i Sulejman Rexhepit me bashkëshorten e re (FOTO)
Mediumet thonë që kanë siguruar fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas, bashkëshortja e ...
Republika | 23-May-2020 17:56
Mediumet thonë që kanë siguruar fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas, bashkëshortja e ...

Kryemyftiu Rexhepi është martuar me një vajzë 50 vjet më të re
Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë ekskluzive ...
PortaliOnline | 23-May-2020 17:38
Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë ekskluzive ...

Ekskluzive: Fotografi nga niqahi i Sulejman Rexhepit me bashkëshorten e re (FOTO)
Mediumet thonë që kanë siguruar fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas, bashkëshortja e ...
TetovaSot | 23-May-2020 17:38
Mediumet thonë që kanë siguruar fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas, bashkëshortja e ...

Pasi tërhoqi 1 milion euro para kesh, Kryemyftiu i Maqedonisë martohet me një vajzë 50 vjeç më të re
Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë ekskluzive ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 17:35
Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë ekskluzive ...

Pasi tërhoqi 1 milion euro para kesh, Kryemyftiu i Maqedonisë martohet me një vajzë 50 vjet më të re
Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Kjo është bërë e ditur Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe ...
Gazeta Express | 23-May-2020 17:29
Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Kjo është bërë e ditur Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved