ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 19:58

Bild: Liverpooli nuk e do Sanchon, Rashford po e bind për transferim te Unitedi

Bild: Liverpooli nuk e do Sanchon, Rashford po e bind për transferim te Unitedi
Marcus Rashford po dëshmohet thelbësor në ndjekjen e Manchester United për anësorin sulmues të Borussia Dortmundit, Jadon Sancho. Sulmuesi anglez i Dortmundit ka qenë njëri nga emrat më të lakuar muajve të fundit dhe ...
Telegrafi | 23-May-2020 19:23
Marcus Rashford po dëshmohet thelbësor në ndjekjen e Manchester United për anësorin sulmues të Borussia Dortmundit, Jadon Sancho. Sulmuesi anglez i Dortmundit ka qenë njëri nga emrat më të lakuar muajve të fundit dhe ...

Konfirmohet, Gotze do të largohet nga Dortmundi Zyrtarisht Mario Gotze po luan sezonin e fundit me Borussia Dortmundin. Lajmi është konfirmuar nga drejtori Michael Zorc. Gotze do të mbushë 28 vjet muajin e ardhshëm dhe kontrata e tij skadon në fun
Zyrtarisht Mario Gotze po luan sezonin e fundit me Borussia Dortmundin. Lajmi është konfirmuar nga drejtori Michael Zorc. Gotze do të mbushë 28 vjet muajin e ardhshëm dhe kontrata e tij skadon në fund të sezonit. Lexoni ...
Kosova Sot | 23-May-2020 16:53
Zyrtarisht Mario Gotze po luan sezonin e fundit me Borussia Dortmundin. Lajmi është konfirmuar nga drejtori Michael Zorc. Gotze do të mbushë 28 vjet muajin e ardhshëm dhe kontrata e tij skadon në fund të sezonit. Lexoni ...

Tashmë e konfirmuar nga vetë skuadra: Gotze largohet në fund të sezonit
Drejtori sportiv i Borussia Dortmund ka konfirmuar se Mario Gotze do të largohet në fund të sezonit. Zorc këtë e ka konfirmuar duke folur me gazetarë para ndeshjes Wolfsburg – Borussia Dortmund. “Ne do të ndajmë rrugët ...
TetovaSot | 23-May-2020 16:33
Drejtori sportiv i Borussia Dortmund ka konfirmuar se Mario Gotze do të largohet në fund të sezonit. Zorc këtë e ka konfirmuar duke folur me gazetarë para ndeshjes Wolfsburg – Borussia Dortmund. “Ne do të ndajmë rrugët ...

Dortmundi konfirmon largimin e Gotzes si lojtar i lirë, gjigantët italian në garë për gjermanin
Borussia Dortmund konfirmon se Mario Gotze do të largohet këtë verë si një lojtar i lirë, ndërsa Milan, Lazio dhe Roma janë në mesin e klubeve të interesuara. Reprezentuesi gjerman mbush 28 vjet muajin tjetër dhe ...
Telegrafi | 23-May-2020 16:32
Borussia Dortmund konfirmon se Mario Gotze do të largohet këtë verë si një lojtar i lirë, ndërsa Milan, Lazio dhe Roma janë në mesin e klubeve të interesuara. Reprezentuesi gjerman mbush 28 vjet muajin tjetër dhe ...

Dortmund zhbllokon rezultatin ndaj Wolfsburg
Borussia e Dortmund ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Wolsburg në shtëpinë e këtyre të fundit. Për miqtë topin në rrjetë e dërgoi, Guerreiro në minutën e 30 Loading...
TetovaSot | 23-May-2020 16:16
Borussia e Dortmund ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Wolsburg në shtëpinë e këtyre të fundit. Për miqtë topin në rrjetë e dërgoi, Guerreiro në minutën e 30 Loading...

Konfirmohet, Gotze do të largohet nga Dortmundi
Zyrtarisht Mario Gotze po luan sezonin e fundit me Borussia Dortmundin. Lajmi është konfirmuar nga drejtori Michael Zorc. Gotze do të mbushë 28 vjet muajin e ardhshëm dhe kontrata e tij skadon në fund të sezonit. “Mario ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 16:00
Zyrtarisht Mario Gotze po luan sezonin e fundit me Borussia Dortmundin. Lajmi është konfirmuar nga drejtori Michael Zorc. Gotze do të mbushë 28 vjet muajin e ardhshëm dhe kontrata e tij skadon në fund të sezonit. “Mario ...

Konfirmohet, Gotze do të largohet nga Dortmundi
Zyrtarisht Mario Gotze po luan sezonin e fundit me Borussia Dortmundin. Lajmi është konfirmuar nga drejtori Michael Zorc. Gotze do të mbushë 28 vjet muajin e ardhshëm dhe kontrata e tij skadon në fund të sezonit. “Mario ...
Gazeta Express | 23-May-2020 15:57
Zyrtarisht Mario Gotze po luan sezonin e fundit me Borussia Dortmundin. Lajmi është konfirmuar nga drejtori Michael Zorc. Gotze do të mbushë 28 vjet muajin e ardhshëm dhe kontrata e tij skadon në fund të sezonit. “Mario ...

Dortmundi pranon shitjen e Sanchos, Unitedi shihet si favorit
Ekziston një pranim nga Borussia Dortmund që sulmuesi anglez Jadon Sancho do të largohet këtë verë. Sipas mediumit Daily Mail , Sancho ka të ngjarë të largohet nga Dortmundi, ndërsa Manchester Unitedi udhëheq garën për ...
Telegrafi | 21-May-2020 12:03
Ekziston një pranim nga Borussia Dortmund që sulmuesi anglez Jadon Sancho do të largohet këtë verë. Sipas mediumit Daily Mail , Sancho ka të ngjarë të largohet nga Dortmundi, ndërsa Manchester Unitedi udhëheq garën për ...

Konfirmohet nga Dortmund: Gotze largohet në fund të sezonit
Zorc këtë e ka konfirmuar duke folur me gazetarë para ndeshjes Wolfsburg – Borussia Dortmund. “Ne do të ndajmë rrugët me Mario Gotze këtë verë. Ishte një vendim i dyanshëm dhe i respektueshëm. Mario është një person i ...
Lajminet | 23-May-2020 15:45
Zorc këtë e ka konfirmuar duke folur me gazetarë para ndeshjes Wolfsburg – Borussia Dortmund. “Ne do të ndajmë rrugët me Mario Gotze këtë verë. Ishte një vendim i dyanshëm dhe i respektueshëm. Mario është një person i ...

Formacionet zyrtare: Wolfsburg – Dortmund
Me fillim nga ora 15:30, Wolfsburg në shtëpi pret skuadrën në formë të Lucas Favre, Borussia Dortmund, shkruan . Formacionet zyrtare: Wolfsburg: Dortmund: /Lajmi.net/
Lajminet | 23-May-2020 14:36
Me fillim nga ora 15:30, Wolfsburg në shtëpi pret skuadrën në formë të Lucas Favre, Borussia Dortmund, shkruan . Formacionet zyrtare: Wolfsburg: Dortmund: /Lajmi.net/

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved