ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 19:27

Bie numri i pacientëve me COVID-19 në Francë

Bie numri i pacientëve me COVID-19 në Francë
Numri i pacientëve të shtruar në spital me koronavirus në Francë ka rënë për 205 në 17,178. Numri i pacientëve në kujdes intensiv ka rënë për 36 ose 2.1 në 1,665. Franca nuk ka publikuar ende numrin e viktimave që janë ...
Arbresh | 23-May-2020 20:09
Numri i pacientëve të shtruar në spital me koronavirus në Francë ka rënë për 205 në 17,178. Numri i pacientëve në kujdes intensiv ka rënë për 36 ose 2.1 në 1,665. Franca nuk ka publikuar ende numrin e viktimave që janë ...

Mbretëri e Bashkuar, rritet në 36.675 numri i vdekjeve nga COVID-19
Mbretëria e Bashkuar në 24 orët e fundit raporton 282 vdekje nga koronavirusi, me çka numri i përgjithshëm i vdekjeve në vend rritet në 36.675, transmeton Anadolu Agency (AA).
Shenja | 23-May-2020 19:40
Mbretëria e Bashkuar në 24 orët e fundit raporton 282 vdekje nga koronavirusi, me çka numri i përgjithshëm i vdekjeve në vend rritet në 36.675, transmeton Anadolu Agency (AA).

Turqi, rritet në 4.308 numri i vdekjeve nga COVID-19
Ministri turk i Shëndetësisë, Fahrettin Koca, ka njoftuar se numri i vdekjeve nga koronavirusi i ri (COVID-19) është rritur në 4.308, pasi 32 viktima të tjera u raportuan në 24 orët e fundit, transmeton Anadolu Agency ...
Shenja | 23-May-2020 19:31
Ministri turk i Shëndetësisë, Fahrettin Koca, ka njoftuar se numri i vdekjeve nga koronavirusi i ri (COVID-19) është rritur në 4.308, pasi 32 viktima të tjera u raportuan në 24 orët e fundit, transmeton Anadolu Agency ...

Itali, vijon të rritet numri i viktimave nga koronavirusi
Italia ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit sa i përket të prekurve me Koronavirus. Numri i viktimave ka shkuar në 32,735, që do të thotë janë 119 viktima në 24 orët e fundit. Rastet të reja janë 669 duke e çuar ...
Arbresh | 23-May-2020 19:14
Italia ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit sa i përket të prekurve me Koronavirus. Numri i viktimave ka shkuar në 32,735, që do të thotë janë 119 viktima në 24 orët e fundit. Rastet të reja janë 669 duke e çuar ...

Itali. Buletini i datës 23 Maj 2020
Nderkohe 8.695 persona jane akoma te shtruar ne spital me simptoma, 262 me pak se dje. 48.485 persona jane ne izolim ne shtepi (-1285 krahasuar me dje). Ne njezet e kater oret e fundit 119 njerez kane vdekur (dje ishin ...
ikub.al | 23-May-2020 18:27
Nderkohe 8.695 persona jane akoma te shtruar ne spital me simptoma, 262 me pak se dje. 48.485 persona jane ne izolim ne shtepi (-1285 krahasuar me dje). Ne njezet e kater oret e fundit 119 njerez kane vdekur (dje ishin ...

Britani e Madhe: Mbi 36 mijë viktima nga Covid-19
Vetëm gjatë 24 orëve të fundit në Britani janë regjistruar edhe 282 vdekje të reja nga pandemia e koronavirusit. Të dhënat nga Departamenti për Shëndet dhe Kujdes Shoqëror kanë thënë se shifrat deri në mëngjesin e së ...
AlbInfo | 23-May-2020 18:53
Vetëm gjatë 24 orëve të fundit në Britani janë regjistruar edhe 282 vdekje të reja nga pandemia e koronavirusit. Të dhënat nga Departamenti për Shëndet dhe Kujdes Shoqëror kanë thënë se shifrat deri në mëngjesin e së ...

Më pak viktima se dje në Itali, por shtohen të infektuarit
Italia ka raportuar gjatë 24 orëve të fundit 119 viktima, 11 më pak se një ditë më parë. Në total, ka shkuar në 32,735 numri i vdekjeve. Autoritetet vendase kanë deklaruar se të shtunën janë konfirmuar 669 raste të reja ...
VizionPlus | 23-May-2020 18:30
Italia ka raportuar gjatë 24 orëve të fundit 119 viktima, 11 më pak se një ditë më parë. Në total, ka shkuar në 32,735 numri i vdekjeve. Autoritetet vendase kanë deklaruar se të shtunën janë konfirmuar 669 raste të reja ...

119 të vdekur nga koronavirusi të shtunën në Itali
Italia ka regjistruar 119 raste të vdekjeve nga koronavirusi të shtunën, ka bërë të ditur Agjencia e Mbrojtjes Civile. Të shtunën, numri i rasteve të reja ishte 669. Të premten ishin 130 vdekje e 652 raste të reja me ...
Gazeta Express | 23-May-2020 18:36
Italia ka regjistruar 119 raste të vdekjeve nga koronavirusi të shtunën, ka bërë të ditur Agjencia e Mbrojtjes Civile. Të shtunën, numri i rasteve të reja ishte 669. Të premten ishin 130 vdekje e 652 raste të reja me ...

Itali. Buletini i datës 22 maj 2020
Te dhenat ne buletinin e ri te Mbrojtjes Civile raportojne nje renie te numrit te personave te shtruar ne spital. Sot jane 595 persona ne kujdes intensiv, 45 me pak se dje. 8.957 persona jane akoma te shtruar ne spital ...
ikub.al | 22-May-2020 18:37
Te dhenat ne buletinin e ri te Mbrojtjes Civile raportojne nje renie te numrit te personave te shtruar ne spital. Sot jane 595 persona ne kujdes intensiv, 45 me pak se dje. 8.957 persona jane akoma te shtruar ne spital ...

Britania e Madhe, shkon në 36,675 numri i viktima
Britania e Madhe ka konfirmuar 282 viktima të reja nga koronavirusi duke e rritur numrin e përgjithshëm në 36,675 viktima. “Deri më tani tragjikisht kanë ndërruar jeta 36,675 persona,” tha Sekretari i Transportit Grant ...
Arbresh | 23-May-2020 18:16
Britania e Madhe ka konfirmuar 282 viktima të reja nga koronavirusi duke e rritur numrin e përgjithshëm në 36,675 viktima. “Deri më tani tragjikisht kanë ndërruar jeta 36,675 persona,” tha Sekretari i Transportit Grant ...

Itali. Buletini i datës 21 Maj 2020
Nga sot ne Itali ka me pak se dhjete mije njerez te shtruar ne spital per Covid, ne kujdesin intensiv dhe jo intensiv. Ndodh per here te pare pas me shume se dy muajsh, nga 14 marsi. Sot ka pak me shume se 60 mije ...
ikub.al | 21-May-2020 18:40
Nga sot ne Itali ka me pak se dhjete mije njerez te shtruar ne spital per Covid, ne kujdesin intensiv dhe jo intensiv. Ndodh per here te pare pas me shume se dy muajsh, nga 14 marsi. Sot ka pak me shume se 60 mije ...

Britania shënon 180 viktima të Covid-19, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar
Mbretëria e Bashkuar i ka shënuar 180 viktima të reja të koronavirusit, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar me gjendje shëndetësore të papublikuar. Kështu, numri i përgjithshëm i viktimave shkoi në 36,573. Nga ky numër, 157 ...
TetovaSot | 23-May-2020 18:04
Mbretëria e Bashkuar i ka shënuar 180 viktima të reja të koronavirusit, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar me gjendje shëndetësore të papublikuar. Kështu, numri i përgjithshëm i viktimave shkoi në 36,573. Nga ky numër, 157 ...

Itali/ Bie numri i viktimave dhe rasteve nga koronavirusi
Italia ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit sa i përket të prekurve me Koronavirus. Numri i viktimave ka shkuar në 32486, që do të thotë janë 156 viktima në 24 orët e fundit.
Top Channel | 21-May-2020 18:55
Italia ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit sa i përket të prekurve me Koronavirus. Numri i viktimave ka shkuar në 32486, që do të thotë janë 156 viktima në 24 orët e fundit.

Kinë, në 24 orët e fundit asnjë viktimë dhe rast me COVID-19
Në Kinë ku është shfaqur koronavirusi i ri (COVID-19), në 24 orët e fundit nuk janë shënuar vdekje dhe raste nga virusi, transmeton Anadolu Agency (AA). Komisioni Kombëtar Shëndetësor i Kinës njoftoi se në 24 orët e ...
Shenja | 23-May-2020 18:02
Në Kinë ku është shfaqur koronavirusi i ri (COVID-19), në 24 orët e fundit nuk janë shënuar vdekje dhe raste nga virusi, transmeton Anadolu Agency (AA). Komisioni Kombëtar Shëndetësor i Kinës njoftoi se në 24 orët e ...

Italia publikon bilancin e 24 orëve të fundit: Ja si paraqitet situata e shkaktuar nga Covid-19
Italia ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit sa i përket të prekurve me Koronavirus. Numri i viktimave ka shkuar në 32486, që do të thotë janë 156 viktima në 24 orët e fundit. Rastet të reja janë 642 duke e çuar në ...
GazetaTema | 21-May-2020 19:04
Italia ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit sa i përket të prekurve me Koronavirus. Numri i viktimave ka shkuar në 32486, që do të thotë janë 156 viktima në 24 orët e fundit. Rastet të reja janë 642 duke e çuar në ...

Britania shënon 180 viktima të coronavirusit, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar
Mbretëria e Bashkuar i ka shënuar 180 viktima të reja të koronavirusit, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar me gjendje shëndetësore të papublikuar. Kështu, numri i përgjithshëm i viktimave shkoi në 36,573. Nga ky numër, 157 ...
Medial | 23-May-2020 17:53
Mbretëria e Bashkuar i ka shënuar 180 viktima të reja të koronavirusit, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar me gjendje shëndetësore të papublikuar. Kështu, numri i përgjithshëm i viktimave shkoi në 36,573. Nga ky numër, 157 ...

130 viktima dhe mbi 2000 pacientë të shëruar sot në Itali
Italia ka regjistruar 130 viktima gjatë 24 orëve të fundit, 26 më pak se një ditë më parë. Në total, numri i përgjithshëm i vdekjeve ka arritur në 32,626. Autoritetet kanë raportuar këtë të premte 652 raste të reja me ...
VizionPlus | 22-May-2020 18:47
Italia ka regjistruar 130 viktima gjatë 24 orëve të fundit, 26 më pak se një ditë më parë. Në total, numri i përgjithshëm i vdekjeve ka arritur në 32,626. Autoritetet kanë raportuar këtë të premte 652 raste të reja me ...

Kinë, në 24 orët e fundit asnjë viktimë dhe rast me COVID-19
Në Kinë ku është shfaqur koronavirusi i ri (COVID-19), në 24 orët e fundit nuk janë shënuar vdekje dhe raste nga virusi, transmeton Anadolu Agency (AA). Komisioni Kombëtar Shëndetësor i Kinës njoftoi se në 24 orët e ...
Portalb | 23-May-2020 16:33
Në Kinë ku është shfaqur koronavirusi i ri (COVID-19), në 24 orët e fundit nuk janë shënuar vdekje dhe raste nga virusi, transmeton Anadolu Agency (AA). Komisioni Kombëtar Shëndetësor i Kinës njoftoi se në 24 orët e ...

Britania shënon 180 viktima nga Coronavirusi, përfshirë një fëmijë 12 vjeçar
Mbretëria e Bashkuar i ka shënuar 180 viktima të reja të koronavirusit, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar me gjendje shëndetësore të papublikuar. Kështu, numri i përgjithshëm i viktimave shkoi në 36,573. Nga ky numër, 157 ...
EkonomiaOnline | 23-May-2020 16:12
Mbretëria e Bashkuar i ka shënuar 180 viktima të reja të koronavirusit, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar me gjendje shëndetësore të papublikuar. Kështu, numri i përgjithshëm i viktimave shkoi në 36,573. Nga ky numër, 157 ...

Italia raporton 156 viktima sot nga koronavirusi
Italia ka shënuar gjatë 24 orëve të fundit 156 viktima për shkak të koronavirusit, duke e çuar në total numrin e vdekjeve në 32.486. Autoritetet italianë kanë raportuar këtë të enjte 642 raste të reja me COVID-19. Për ...
VizionPlus | 21-May-2020 21:16
Italia ka shënuar gjatë 24 orëve të fundit 156 viktima për shkak të koronavirusit, duke e çuar në total numrin e vdekjeve në 32.486. Autoritetet italianë kanë raportuar këtë të enjte 642 raste të reja me COVID-19. Për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved