ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 03:14

Bayern Munich nuk e përdor të drejtën e blerjes për Coutinhon

Bayern Munich nuk e përdor të drejtën e blerjes për Coutinhon
Bayern Munich duket se nuk do ta blejë mesfushorin me tipare sulmuese të Barcelonës, Philippe Coutinho. Ka qenë kreu i klubit bavarez, Karl-Hainz Rumenige që për “Der Spiegel” tha se Bayerni nuk e ka aktivizuar opsionin ...
E Dua Sportin | 23-May-2020 01:01
Bayern Munich duket se nuk do ta blejë mesfushorin me tipare sulmuese të Barcelonës, Philippe Coutinho. Ka qenë kreu i klubit bavarez, Karl-Hainz Rumenige që për “Der Spiegel” tha se Bayerni nuk e ka aktivizuar opsionin ...

Bayern Munich nuk e përdor të drejtën e blerjes për Coutinhon
Bayern Munich duket se nuk do ta blejë mesfushorin me tipare sulmuese të Barcelonës, Philippe Coutinho. Ka qenë kreu i klubit bavarez, Karl-Hainz Rumenige që për “Der Spiegel” tha se Bayerni nuk e ka aktivizuar opsionin ...
Telegrafi | 22-May-2020 23:11
Bayern Munich duket se nuk do ta blejë mesfushorin me tipare sulmuese të Barcelonës, Philippe Coutinho. Ka qenë kreu i klubit bavarez, Karl-Hainz Rumenige që për “Der Spiegel” tha se Bayerni nuk e ka aktivizuar opsionin ...

“Hazard do të ketë sukses në Madrid, mund ta fitojë Topin e Artë” Martinez nuk ka asnjë dyshim se Hazard do të shënojë një epokë në Madrid. Eden Hazard nuk e ka nisur aspak mirë aventurën te Real Madrid. Belgu ka shënuar vetëm një gol, më...
Martinez nuk ka asnjë dyshim se Hazard do të shënojë një epokë në Madrid. Eden Hazard nuk e ka nisur aspak mirë aventurën te Real Madrid. Belgu ka shënuar vetëm një gol, më shumë ka qëndruar në infermieri sesa në fushë ...
Kosova Sot | 22-May-2020 23:04
Martinez nuk ka asnjë dyshim se Hazard do të shënojë një epokë në Madrid. Eden Hazard nuk e ka nisur aspak mirë aventurën te Real Madrid. Belgu ka shënuar vetëm një gol, më shumë ka qëndruar në infermieri sesa në fushë ...

“Hazard do të ketë sukses në Madrid, mund ta fitojë Topin e Artë”
Martinez nuk ka asnjë dyshim se Hazard do të shënojë një epokë në Madrid. Eden Hazard nuk e ka nisur aspak mirë aventurën te Real Madrid. Belgu ka shënuar vetëm një gol, më shumë ka qëndruar në infermieri sesa në fushë ...
Gazeta Express | 22-May-2020 23:00
Martinez nuk ka asnjë dyshim se Hazard do të shënojë një epokë në Madrid. Eden Hazard nuk e ka nisur aspak mirë aventurën te Real Madrid. Belgu ka shënuar vetëm një gol, më shumë ka qëndruar në infermieri sesa në fushë ...

Ka ndërruar jetë trajneri Luigi Simoni që drejtoi Interin dhe Lazion
Ish-trajneri i Lazios, Napolit dhe Interit, Luigi Simoni ka ndërruar jetë sot në moshën 81 vjeçare. Trajneri i famshëm, që ka luajtur dhe futboll ishte shtruar në spital pasi pësoi një goditje në tru në vitin 2019, ...
E Dua Sportin | 22-May-2020 20:59
Ish-trajneri i Lazios, Napolit dhe Interit, Luigi Simoni ka ndërruar jetë sot në moshën 81 vjeçare. Trajneri i famshëm, që ka luajtur dhe futboll ishte shtruar në spital pasi pësoi një goditje në tru në vitin 2019, ...

Chelsea me shumë probleme: Përshpejtoi rinovimet, lojtarët refuzojnë të luajnë dhe marrëveshjet e dështuara
N’Golo Kante u raportua se u rikthye në stërvitjet e Chelseat në ditën e parë, por nuk është rikthyer më, pasi edhe klubi, por edhe trajneri Frank Lampard e kanë liruar. Fituesi i Kupës së Botës është i shqetësuar në ...
E Dua Sportin | 22-May-2020 20:59
N’Golo Kante u raportua se u rikthye në stërvitjet e Chelseat në ditën e parë, por nuk është rikthyer më, pasi edhe klubi, por edhe trajneri Frank Lampard e kanë liruar. Fituesi i Kupës së Botës është i shqetësuar në ...

Edhe City në garë për Kai Havertz
Manchester City është përfshirë në garën për shërbimet e yllit të Bayer Leverkusenit, Kai Havertz – bën të ditur The Sun. Pep Guardiola kishte dërguar zbulues talentësh që ta monitoronin nga afër futbollistin 20 vjeçar, ...
E Dua Sportin | 22-May-2020 20:59
Manchester City është përfshirë në garën për shërbimet e yllit të Bayer Leverkusenit, Kai Havertz – bën të ditur The Sun. Pep Guardiola kishte dërguar zbulues talentësh që ta monitoronin nga afër futbollistin 20 vjeçar, ...

Willian nuk beson se do të qëndrojë te Chelsea, por është i hapur për kontratë afatshkurtër
Willian është i hapur që të nënshkruajë një marrëveshje të përkohshme, e cila do ta mbante te Chelsea edhe pas 30 qershorit kur i skadon kontrata, ndërsa qëndrimi afatgjatë te klubi është në dyshim. Blutë nuk janë shumë ...
Telegrafi | 22-May-2020 20:18
Willian është i hapur që të nënshkruajë një marrëveshje të përkohshme, e cila do ta mbante te Chelsea edhe pas 30 qershorit kur i skadon kontrata, ndërsa qëndrimi afatgjatë te klubi është në dyshim. Blutë nuk janë shumë ...

Lazio përdor dy shqiptarë për të bindur Kumbullën: Tare punon me të atin, Strakosha mesazhe mbrojtësit
Marash Kumbulla, mbrojtësi i Veronës dhe kombëtares së Shqipërisë është objektivi numër 1 për repartin e prapavijës të Lazio. Klubi bardhekaltër nuk heq dorë nga talenti më premtues i Serie A dhe ka vënë në lëvizje dy ...
GazetaTema | 22-May-2020 17:16
Marash Kumbulla, mbrojtësi i Veronës dhe kombëtares së Shqipërisë është objektivi numër 1 për repartin e prapavijës të Lazio. Klubi bardhekaltër nuk heq dorë nga talenti më premtues i Serie A dhe ka vënë në lëvizje dy ...

Chelsea me shumë probleme: Përshpejtoi rinovimet, lojtarët refuzjnë të luajnë dhe marrëveshjet e dështuara
N’Golo Kante u raportua se u rikthye në stërvitjet e Chelseat në ditën e parë, por nuk është rikthyer më, pasi edhe klubi, por edhe trajneri Frank Lampard e kanë liruar. Fituesi i Kupës së Botës është i shqetësuar në ...
Telegrafi | 22-May-2020 19:09
N’Golo Kante u raportua se u rikthye në stërvitjet e Chelseat në ditën e parë, por nuk është rikthyer më, pasi edhe klubi, por edhe trajneri Frank Lampard e kanë liruar. Fituesi i Kupës së Botës është i shqetësuar në ...

Willian nuk beson se do të qëndrojë te Chelsea, por është i hapur për kontratë afatshkurtër
Willian është i hapur që të nënshkruajë një marrëveshje të përkohshme, e cila do ta mbante te Chelsea edhe pas 30 qershorit kur i skadon kontrata, ndërsa qëndrimi afatgjatë te klubi është në dyshim. Blutë nuk janë shumë ...
E Dua Sportin | 22-May-2020 20:59
Willian është i hapur që të nënshkruajë një marrëveshje të përkohshme, e cila do ta mbante te Chelsea edhe pas 30 qershorit kur i skadon kontrata, ndërsa qëndrimi afatgjatë te klubi është në dyshim. Blutë nuk janë shumë ...

Haaland ishte zgjatur shumë në trup, iu desh pastaj të shtojë 12 kg masë muskulore në 15 muaj
Lajmet për Erling Haaland që vijnë vazhdojnë të befasojnë, jo vetëm për golat e shënuar, por edhe për procesin e rritjes së tij si lojtar. Talenti i tij kishte rënë në sytë e RB Salsburgu në Austri, ku shkëlqeu dhe ...
Telegrafi | 22-May-2020 17:50
Lajmet për Erling Haaland që vijnë vazhdojnë të befasojnë, jo vetëm për golat e shënuar, por edhe për procesin e rritjes së tij si lojtar. Talenti i tij kishte rënë në sytë e RB Salsburgu në Austri, ku shkëlqeu dhe ...

Haaland ishte zgjatur shumë në trup, iu desh pastaj të shtojë 12 kg masë muskulore në 15 muaj
Lajmet për Erling Haaland që vijnë vazhdojnë të befasojnë, jo vetëm për golat e shënuar, por edhe për procesin e rritjes së tij si lojtar. Talenti i tij kishte rënë në sytë e RB Salsburgu në Austri, ku shkëlqeu dhe ...
E Dua Sportin | 22-May-2020 19:01
Lajmet për Erling Haaland që vijnë vazhdojnë të befasojnë, jo vetëm për golat e shënuar, por edhe për procesin e rritjes së tij si lojtar. Talenti i tij kishte rënë në sytë e RB Salsburgu në Austri, ku shkëlqeu dhe ...

“Duan Kielinin e ri shqiptar”, prestigjozja “Express” dërgon Kumbullën te Chelsea
Marash Kumbulla është futbollisti shqiptar më në zë dhe që po kërkohet nga skuadrat më të njohura të momentit. Ndërkohë prestigjozja “Express” ka shkruar një artikull për mbrojtësin e Shqipërisë, teksa e afron më tepër ...
GazetaTema | 21-May-2020 16:59
Marash Kumbulla është futbollisti shqiptar më në zë dhe që po kërkohet nga skuadrat më të njohura të momentit. Ndërkohë prestigjozja “Express” ka shkruar një artikull për mbrojtësin e Shqipërisë, teksa e afron më tepër ...

Shtoi 12 kg në 15 muaj, Haaland është thjesht i mrekullueshëm! Erling Haaland vazhdon vazhdon të prodhojë lajme jo vetëm sa u përket golave të shënuar. Finalizimi që simbolizoi rinisjen e futbollit në Europë pas periudhës së karantinës, tregoi se.
Erling Haaland vazhdon vazhdon të prodhojë lajme jo vetëm sa u përket golave të shënuar. Finalizimi që simbolizoi rinisjen e futbollit në Europë pas periudhës së karantinës, tregoi se norvegjezi mbetet një fenomen i ...
Kosova Sot | 22-May-2020 18:56
Erling Haaland vazhdon vazhdon të prodhojë lajme jo vetëm sa u përket golave të shënuar. Finalizimi që simbolizoi rinisjen e futbollit në Europë pas periudhës së karantinës, tregoi se norvegjezi mbetet një fenomen i ...

Shtoi 12 kg në 15 muaj, Haaland është thjesht i mrekullueshëm!
Erling Haaland vazhdon vazhdon të prodhojë lajme jo vetëm sa u përket golave të shënuar. Finalizimi që simbolizoi rinisjen e futbollit në Europë pas periudhës së karantinës, tregoi se norvegjezi mbetet një fenomen i ...
Gazeta Express | 22-May-2020 17:59
Erling Haaland vazhdon vazhdon të prodhojë lajme jo vetëm sa u përket golave të shënuar. Finalizimi që simbolizoi rinisjen e futbollit në Europë pas periudhës së karantinës, tregoi se norvegjezi mbetet një fenomen i ...

Emre Can: Ronaldo është një lider – feston nëse fiton në stërvitje, mërzitet nëse humbet
Emre Can e ka zbuluar se gjendja shpirtërore e Cristiano Ronaldos varet nga rezultatet në ndeshjet stërvitore, ndërsa e cilësoi portugezi si lider. Ylli gjerman ka fituar vendin e titullarit menjëherë tek Borussia ...
Telegrafi | 22-May-2020 15:46
Emre Can e ka zbuluar se gjendja shpirtërore e Cristiano Ronaldos varet nga rezultatet në ndeshjet stërvitore, ndërsa e cilësoi portugezi si lider. Ylli gjerman ka fituar vendin e titullarit menjëherë tek Borussia ...

Arsenali fillon bisedimet me Raiolën, duan transferimin e Justin Kluivert
Justin Kluivert mund të largohet nga Roma pas dy viteve qëndrim në kryeqytetin italian. Sulmuesi holandez ka pasur një aventurë interesante te Roma, me ulje dhe ngritje të formës, por kryesisht mund të vlerësohet si ...
Telegrafi | 22-May-2020 15:37
Justin Kluivert mund të largohet nga Roma pas dy viteve qëndrim në kryeqytetin italian. Sulmuesi holandez ka pasur një aventurë interesante te Roma, me ulje dhe ngritje të formës, por kryesisht mund të vlerësohet si ...

Sylvinho këshillon Barcelonën: Kthejeni Neymarin, shiteni Coutinhon dhe mbajeni Arthurin
Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Sylvinho i është bashkuar debatit mbi planet e gjigantit katalunas për të blerë Neymarin nga Paris Saint-Germain. Sylvinho, ish-trajneri i Lyonit, ka parë Neymarin teksa punonte në Francë, ...
Telegrafi | 22-May-2020 15:25
Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Sylvinho i është bashkuar debatit mbi planet e gjigantit katalunas për të blerë Neymarin nga Paris Saint-Germain. Sylvinho, ish-trajneri i Lyonit, ka parë Neymarin teksa punonte në Francë, ...

NBA në zi, vdes trajneri legjendar i Utah Jazz
Erling Haaland vazhdon vazhdon të prodhojë lajme jo vetëm sa u përket golave të shënuar . Finalizimi që simbolizoi rinisjen e futbollit në Europë pas periudhës së karantinës, tregoi se norvegjezi mbetet një fenomen i ...
GazetaBlic | 22-May-2020 17:30
Erling Haaland vazhdon vazhdon të prodhojë lajme jo vetëm sa u përket golave të shënuar . Finalizimi që simbolizoi rinisjen e futbollit në Europë pas periudhës së karantinës, tregoi se norvegjezi mbetet një fenomen i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved