ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 19:27

Bamir Topi: Kur unë isha President, kishte një lloj ekuilibri institucional

Bamir Topi: Kur unë isha President, kishte një lloj ekuilibri institucional
Ish-presidenti Bamir Topi shfaqet i bindur se po tentohet që të mos i jepet askujt e drejta për të konkurruar, me argumentin se ka një tendencë për të zotëruar një drejtim monopol. I ftuar në emisionin “Kapital”, Topi ...
VizionPlus | 22-May-2020 22:17
Ish-presidenti Bamir Topi shfaqet i bindur se po tentohet që të mos i jepet askujt e drejta për të konkurruar, me argumentin se ka një tendencë për të zotëruar një drejtim monopol. I ftuar në emisionin “Kapital”, Topi ...

Bamir Topi: Nuk shoh asnjë lloj progresi, gjuha politike po vulgarizohet
Ish-presidenti Bamir Topi shprehet se vendi nuk ka pësuar asnjë progres në emancipimin e klasës politike në Shqipëri dhe se vendi vuan nga mungesa e institucioneve. Teksa komentonte situatën aktuale politike në ...
VizionPlus | 22-May-2020 21:28
Ish-presidenti Bamir Topi shprehet se vendi nuk ka pësuar asnjë progres në emancipimin e klasës politike në Shqipëri dhe se vendi vuan nga mungesa e institucioneve. Teksa komentonte situatën aktuale politike në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved