ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 10:11

Autoritetet e Maqedonisë vlerësojnë se është akoma herët për hapjen e kufijtë

Autoritetet e Maqedonisë vlerësojnë se është akoma herët për hapjen e kufijtë
Autoritetet në Maqedoninë e Veriut mbeten në qëndrimin se është ende herët për hapjen e kufijve dhe se kur të vijë koha kjo duhet të bëhet në koordinim me shtetet fqinje. Por autoritetet në vendet fqinje nuk pritën ...
Telegrafi | 22-May-2020 20:27
Autoritetet në Maqedoninë e Veriut mbeten në qëndrimin se është ende herët për hapjen e kufijve dhe se kur të vijë koha kjo duhet të bëhet në koordinim me shtetet fqinje. Por autoritetet në vendet fqinje nuk pritën ...

Autoritetet në vend vlerësojnë se është akoma herët për hapjen e kufijtë
Autoritetet në Maqedoninë e Veriut mbeten në qëndrimin se është ende herët për hapjen e kufijve dhe se kur të vijë koha kjo duhet të bëhet në koordinim me shtetet fqinje. Por autoritetet në vendet fqinje nuk pritën ...
Shprehja | 23-May-2020 03:09
Autoritetet në Maqedoninë e Veriut mbeten në qëndrimin se është ende herët për hapjen e kufijve dhe se kur të vijë koha kjo duhet të bëhet në koordinim me shtetet fqinje. Por autoritetet në vendet fqinje nuk pritën ...

Autoritetet e Maqedonisë vlerësojnë se është akoma herët për hapjen e kufijtë
Autoritetet në Maqedoninë e Veriut mbeten në qëndrimin se është ende herët për hapjen e kufijve dhe se kur të vijë koha kjo duhet të bëhet në koordinim me shtetet fqinje. Por autoritetet në vendet fqinje nuk pritën ...
Arbresh | 22-May-2020 20:50
Autoritetet në Maqedoninë e Veriut mbeten në qëndrimin se është ende herët për hapjen e kufijve dhe se kur të vijë koha kjo duhet të bëhet në koordinim me shtetet fqinje. Por autoritetet në vendet fqinje nuk pritën ...

Bullgaria dhe Serbia hapin kufijtë
Bullgaria ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha Ministria e Shëndetësisë bullgare. Në mes të muajit mars vendi anëtar i Bashkimit Evropian ndaloi ...
AlbInfo | 22-May-2020 19:12
Bullgaria ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha Ministria e Shëndetësisë bullgare. Në mes të muajit mars vendi anëtar i Bashkimit Evropian ndaloi ...

Autoritetet në vend vlerësojnë se është akoma herët për hapjen e kufijtë
Autoritetet në Maqedoninë e Veriut mbeten në qëndrimin se është ende herët për hapjen e kufijve dhe se kur të vijë koha kjo duhet të bëhet në koordinim me shtetet fqinje. Por autoritetet në vendet fqinje nuk pritën ...
Republika | 22-May-2020 15:22
Autoritetet në Maqedoninë e Veriut mbeten në qëndrimin se është ende herët për hapjen e kufijve dhe se kur të vijë koha kjo duhet të bëhet në koordinim me shtetet fqinje. Por autoritetet në vendet fqinje nuk pritën ...

Autoritetet në vend vlerësojnë se është akoma herët për hapjen e kufijtë
Autoritetet në Maqedoninë e Veriut mbeten në qëndrimin se është ende herët për hapjen e kufijve dhe se kur të vijë koha kjo duhet të bëhet në koordinim me shtetet fqinje. Por autoritetet në vendet fqinje nuk pritën ...
TetovaSot | 22-May-2020 15:03
Autoritetet në Maqedoninë e Veriut mbeten në qëndrimin se është ende herët për hapjen e kufijve dhe se kur të vijë koha kjo duhet të bëhet në koordinim me shtetet fqinje. Por autoritetet në vendet fqinje nuk pritën ...

Autoritetet në vend vlerësojnë se është akoma herët për hapjen e kufijtë
Autoritetet në Maqedoninë e Veriut mbeten në qëndrimin se është ende herët për hapjen e kufijve dhe se kur të vijë koha kjo duhet të bëhet në koordinim me shtetet fqinje. Por autoritetet në vendet fqinje nuk pritën ...
Alsat-M | 22-May-2020 14:51
Autoritetet në Maqedoninë e Veriut mbeten në qëndrimin se është ende herët për hapjen e kufijve dhe se kur të vijë koha kjo duhet të bëhet në koordinim me shtetet fqinje. Por autoritetet në vendet fqinje nuk pritën ...

Prej sot në Serbi mund të udhëtohet nga Maqedonia por vetëm me test negativ të Covid-19
Nga sot në Serbi mund të udhëtohet nga Maqedonia dhe nga shtetet tjera por vetëm duhet që udhëtarët të kenë bërë testin për Covid-19 dhe i njejti të jetë negativ. Gjithashtu, Serbia ka vendosur që udhëtarët që futen në ...
Televizioni Koha | 22-May-2020 12:14
Nga sot në Serbi mund të udhëtohet nga Maqedonia dhe nga shtetet tjera por vetëm duhet që udhëtarët të kenë bërë testin për Covid-19 dhe i njejti të jetë negativ. Gjithashtu, Serbia ka vendosur që udhëtarët që futen në ...

Prej sot në Serbi mund të udhëtohet nga Maqedonia por vetëm me test negativ të Covid-19
Nga sot në Serbi mund të udhëtohet nga Maqedonia dhe nga shtetet tjera por vetëm duhet që udhëtarët të kenë bërë testin për Covid-19 dhe i njejti të jetë negativ, përcjell Telegrafi Maqedoni. Gjithashtu, Serbia ka ...
Shenja | 22-May-2020 12:02
Nga sot në Serbi mund të udhëtohet nga Maqedonia dhe nga shtetet tjera por vetëm duhet që udhëtarët të kenë bërë testin për Covid-19 dhe i njejti të jetë negativ, përcjell Telegrafi Maqedoni. Gjithashtu, Serbia ka ...

Prej sot në Serbi mund të udhëtohet nga Maqedonia por vetëm me test negativ të Covid-19
Nga sot në Serbi mund të udhëtohet nga Maqedonia dhe nga shtetet tjera por vetëm duhet që udhëtarët të kenë bërë testin për Covid-19 dhe i njejti të jetë negativ, përcjell Telegrafi Maqedoni. Gjithashtu, Serbia ka ...
Telegrafi | 22-May-2020 08:56
Nga sot në Serbi mund të udhëtohet nga Maqedonia dhe nga shtetet tjera por vetëm duhet që udhëtarët të kenë bërë testin për Covid-19 dhe i njejti të jetë negativ, përcjell Telegrafi Maqedoni. Gjithashtu, Serbia ka ...

Kosova drejt shërimit, vetëm 1 rast me Covid-19 në 24 orët e fundit
Nga 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, në Kosovë është konfirmuar vetëm një rast me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit. “Rasti pozitiv është rast kontakti nga komuna ...
RTSH | 22-May-2020 11:16
Nga 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, në Kosovë është konfirmuar vetëm një rast me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit. “Rasti pozitiv është rast kontakti nga komuna ...

Prej sot në Serbi mund të udhëtohet nga Maqedonia por vetëm me test negativ të Covid-19
Nga sot në Serbi mund të udhëtohet nga Maqedonia dhe nga shtetet tjera por vetëm duhet që udhëtarët të kenë bërë testin për Covid-19 dhe i njejti të jetë negativ, përcjell Telegrafi Maqedoni. Gjithashtu, Serbia ka ...
IliriaNews | 22-May-2020 11:15
Nga sot në Serbi mund të udhëtohet nga Maqedonia dhe nga shtetet tjera por vetëm duhet që udhëtarët të kenë bërë testin për Covid-19 dhe i njejti të jetë negativ, përcjell Telegrafi Maqedoni. Gjithashtu, Serbia ka ...

Serbia prej sot hapi kufirin edhe me Maqedoninë, por…
Qeveria e Serbisë dje vendosi të pranojë rekomandimet e Shtabit të Krizave për luftën kundër koronavirusit, në mënyrë që nga sot 22 maj, nuk është më e nevojshme të bëhet test negativ për koronavirusin por as nuk ...
Ina-Online | 22-May-2020 10:54
Qeveria e Serbisë dje vendosi të pranojë rekomandimet e Shtabit të Krizave për luftën kundër koronavirusit, në mënyrë që nga sot 22 maj, nuk është më e nevojshme të bëhet test negativ për koronavirusin por as nuk ...

Serbia i hapë kufijtë, restorantet, kafenetë, shkollat e kopshtet
Më shumë se dy muaj pasi i kishte mbyllur kufijtë për ta luftuar përhapjen e koronavirusit të ri COVID-19, Serbi ka marrë vendim që t’i hapë ata. Deri tani autoritetet serbe kërkonin që qytetarët të cilët ktheheshin nga ...
TetovaSot | 22-May-2020 10:46
Më shumë se dy muaj pasi i kishte mbyllur kufijtë për ta luftuar përhapjen e koronavirusit të ri COVID-19, Serbi ka marrë vendim që t’i hapë ata. Deri tani autoritetet serbe kërkonin që qytetarët të cilët ktheheshin nga ...

Prej sot në Serbi mund të udhëtohet nga Maqedonia por vetëm me test negativ të Covid-19
Nga sot në Serbi mund të udhëtohet nga Maqedonia dhe nga shtetet tjera por vetëm duhet që udhëtarët të kenë bërë testin për Covid-19 dhe i njejti të jetë negativ. Gjithashtu, Serbia ka vendosur që udhëtarët që futen në ...
Republika | 22-May-2020 10:05
Nga sot në Serbi mund të udhëtohet nga Maqedonia dhe nga shtetet tjera por vetëm duhet që udhëtarët të kenë bërë testin për Covid-19 dhe i njejti të jetë negativ. Gjithashtu, Serbia ka vendosur që udhëtarët që futen në ...

Prej sot në Serbi mund të udhëtohet nga Maqedonia por vetëm me test negativ të Covid-19
Nga sot në Serbi mund të udhëtohet nga Maqedonia dhe nga shtetet tjera por vetëm duhet që udhëtarët të kenë bërë testin për Covid-19 dhe i njejti të jetë negativ, përcjell Telegrafi Maqedoni. Gjithashtu, Serbia ka ...
Arbresh | 22-May-2020 09:10
Nga sot në Serbi mund të udhëtohet nga Maqedonia dhe nga shtetet tjera por vetëm duhet që udhëtarët të kenë bërë testin për Covid-19 dhe i njejti të jetë negativ, përcjell Telegrafi Maqedoni. Gjithashtu, Serbia ka ...

Serbia i hapë kufijtë, restoranet, kafenetë, shkollat e kopshtet
Më shumë se dy muaj pasi i kishte mbyllur kufijtë për ta luftuar përhapjen e koronavirusit të ri COVID-19, Serbi ka marrë vendim që t’i hapë ata. Deri tani autoritetet serbe kërkonin që qytetarët të cilët ktheheshin nga ...
Medial | 22-May-2020 08:56
Më shumë se dy muaj pasi i kishte mbyllur kufijtë për ta luftuar përhapjen e koronavirusit të ri COVID-19, Serbi ka marrë vendim që t’i hapë ata. Deri tani autoritetet serbe kërkonin që qytetarët të cilët ktheheshin nga ...

Serbia i hapë kufijtë, restoranet, kafenetë, shkollat e kopshtet
Më shumë se dy muaj pasi i kishte mbyllur kufijtë për ta luftuar përhapjen e koronavirusit të ri COVID-19, Serbi ka marrë vendim që t’i hapë ata. Deri tani autoritetet serbe kërkonin që qytetarët të cilët ktheheshin nga ...
Indeks Online | 22-May-2020 08:27
Më shumë se dy muaj pasi i kishte mbyllur kufijtë për ta luftuar përhapjen e koronavirusit të ri COVID-19, Serbi ka marrë vendim që t’i hapë ata. Deri tani autoritetet serbe kërkonin që qytetarët të cilët ktheheshin nga ...

Serbia hap kufijtë pas më shumë se dy muajsh të mbyllur, asnjë kusht për udhëtarët
Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet serbe ...
BalkanWeb | 21-May-2020 18:47
Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet serbe ...

Serbia rihapë kufijtë
Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet serbe ...
EkonomiaOnline | 22-May-2020 08:13
Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet serbe ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved