ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 03:10

“As televizor nuk kishim, babai shkonte për të parë filmat te…”/ Historia e panjohur e Sandër Prosit, kollosit të teatrit

“As televizor nuk kishim, babai shkonte për të parë filmat te…”/ Historia e panjohur e Sandër Prosit, kollosit të teatrit
Publikohet historia e panjohur e aktorit Sandër Prosit, i konsideruar si një nga kollosët më të mëdhenj të skenës së teatrit dhe kinematografisë shqiptare. Memorie.al shkruan se Prosi që në rininë e tij, përveç punës që ...
Standard | 23-May-2020 00:35
Publikohet historia e panjohur e aktorit Sandër Prosit, i konsideruar si një nga kollosët më të mëdhenj të skenës së teatrit dhe kinematografisë shqiptare. Memorie.al shkruan se Prosi që në rininë e tij, përveç punës që ...

Djali i Sandër Prosit tregon të “pathënat” : Nuk kishim televizor, babai filmat i shihte tek..”
Është thënë e treguar shumë për kollosin e skenës dhe të kinematografisë shqiptare, Sandër Prosi. Por duket se ka ende të pathëna, të cilat i rrëfen vetë I biri, Aristidhi, dhe i përcjell të plota Memorie.al. Një figurë ...
Bordo | 22-May-2020 17:59
Është thënë e treguar shumë për kollosin e skenës dhe të kinematografisë shqiptare, Sandër Prosi. Por duket se ka ende të pathëna, të cilat i rrëfen vetë I biri, Aristidhi, dhe i përcjell të plota Memorie.al. Një figurë ...

Historia e panjohur e Sandër Prosit, stomatologu që u bë aktor dhe fundi tragjik
Kjo është historia e panjohur e aktorit Sandër Prosi, i konsideruar si një nga kolosët më të mëdhenj të skenës së teatrit dhe kinematografisë shqiptare, i cili që në rininë e tij, përveç punës që bënte në klinikën ...
Lapsi | 22-May-2020 16:24
Kjo është historia e panjohur e aktorit Sandër Prosi, i konsideruar si një nga kolosët më të mëdhenj të skenës së teatrit dhe kinematografisë shqiptare, i cili që në rininë e tij, përveç punës që bënte në klinikën ...

Historia e panjohur e Sandër Prosit, rrëfimi i të birit: Ne bënim jetë të thjeshtë, as telvizor nuk kishim
Memorie.al publikon historinë e panjohur të aktorit Sandër Prosit, i konsideruar si një nga kollosët më të mëdhenj të skenës së teatrit dhe kinematografisë shqiptare, i cili që në rininë e tij, përveç punës që bënte në ...
GazetaTema | 22-May-2020 09:39
Memorie.al publikon historinë e panjohur të aktorit Sandër Prosit, i konsideruar si një nga kollosët më të mëdhenj të skenës së teatrit dhe kinematografisë shqiptare, i cili që në rininë e tij, përveç punës që bënte në ...

“Bënim jetë të thjeshtë, as TV nuk kishim” Historia e panjohur e Sandër Prosit
Publikohet historia e panjohur e aktorit Sandër Prosi, i konsideruar si një nga kollosët më të mëdhenj të skenës së teatrit dhe kinematografisë shqiptare. Ai që në rininë e tij, përveç punës që bënte në klinikën ...
Gazeta Express | 22-May-2020 08:21
Publikohet historia e panjohur e aktorit Sandër Prosi, i konsideruar si një nga kollosët më të mëdhenj të skenës së teatrit dhe kinematografisë shqiptare. Ai që në rininë e tij, përveç punës që bënte në klinikën ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved