ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 10:11

Arrestohet “monstra” i Korfuzit, akuzohet për përdhunimin e gruas shqiptare

Arrestohet “monstra” i Korfuzit, akuzohet për përdhunimin e gruas shqiptare
Policia greke ka arrestuar një 47-vjeçar në Korfuz të akuzuar për përdhunime të shumta. I etiketuar nga shtypi grek si “monstra” i Korfuzit, ai u arrestua gjatë një aksioni të madh policor ditën e sotme, dhe lokalizimi ...
GazetaTema | 23-May-2020 20:57
Policia greke ka arrestuar një 47-vjeçar në Korfuz të akuzuar për përdhunime të shumta. I etiketuar nga shtypi grek si “monstra” i Korfuzit, ai u arrestua gjatë një aksioni të madh policor ditën e sotme, dhe lokalizimi ...

I dënuar në Itali me 6 vite burg/ Pranga për 63-vjeçarin
Tjetër aksion policie për të prangosur shqiptarët e shpallur në kërkim ndërkombëtar. Këtë herë në pranga ra 63-vjeçari Bashkim Alushaj, që rezulton të jetë i dënuar në Itali me 6 vite burg. Ai akuzohet për veprat penale ...
VizionPlus | 22-May-2020 10:48
Tjetër aksion policie për të prangosur shqiptarët e shpallur në kërkim ndërkombëtar. Këtë herë në pranga ra 63-vjeçari Bashkim Alushaj, që rezulton të jetë i dënuar në Itali me 6 vite burg. Ai akuzohet për veprat penale ...

EMRI/ Ishte dënuar me burg në Itali, arrestohet 51-vjeçari, ja për çfarë akuzohet
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga me qëllim ekstradimin 51-vjeçarin shqiptar, Ladio Braçi, i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga drejtësia italiane. Në njoftimin për media bëhet e ditur se Braçi ishte dënuar me 15 ...
Telegraf | 22-May-2020 10:42
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga me qëllim ekstradimin 51-vjeçarin shqiptar, Ladio Braçi, i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga drejtësia italiane. Në njoftimin për media bëhet e ditur se Braçi ishte dënuar me 15 ...

EMRI/ I dënuar 6 vjet burg për drogë në Itali, arrestohet 63-vjecari në Vlorë
Policia e Shtetit, në bashkëpunim me Interpol Tiranën kanë arrestuar një 63 vjecar në Vlorë, pasi kërkohej nga autoritetet italiane. Bashkim Alushaj kërkohej nga ana e shtetit fqinj për trafik droge, pasi ishte dënuar ...
BalkanWeb | 22-May-2020 10:10
Policia e Shtetit, në bashkëpunim me Interpol Tiranën kanë arrestuar një 63 vjecar në Vlorë, pasi kërkohej nga autoritetet italiane. Bashkim Alushaj kërkohej nga ana e shtetit fqinj për trafik droge, pasi ishte dënuar ...

EMRI/ Ishte dënuar me gjashtë vite burg për drogë në Itali, kapet vlonjati
Policia e Shtetit, në bashkëpunim me Interpol Tiranën kanë arrestuar një 63 vjeçar në Vlorë, pasi kërkohej nga autoritetet italiane. Bashkim Alushaj kërkohej nga ana e shtetit fqinj për trafik droge, pasi ishte dënuar ...
Telegraf | 22-May-2020 10:28
Policia e Shtetit, në bashkëpunim me Interpol Tiranën kanë arrestuar një 63 vjeçar në Vlorë, pasi kërkohej nga autoritetet italiane. Bashkim Alushaj kërkohej nga ana e shtetit fqinj për trafik droge, pasi ishte dënuar ...

I dënuar me 6 vite burg/ Kush është 63-vjeçari i arrestuar në Vlorë, që do ekstradohet drejt Italisë
Një tjetër person në kërkim ndërkombëtar bie në prangat e Policisë.
Top Channel | 22-May-2020 10:05
Një tjetër person në kërkim ndërkombëtar bie në prangat e Policisë.

EMRI/ Arrestohet në Shkodër 51-vjeçari i dënuar nga Italia për trafik droge e organizatë kriminale. Ja momenti i arrestimit (VIDEO)
SHKODËR Policia e Shkodrës ka arrestuar një 51-vjeçar të dënuar nga drejtësia italiane me 15 vjet burg për veprat penale “Trafik i narkotikëve” dhe “Organizatë kriminale”. Strukturat e Policisë të Drejtorisë Vendore të ...
BalkanWeb | 22-May-2020 09:26
SHKODËR Policia e Shkodrës ka arrestuar një 51-vjeçar të dënuar nga drejtësia italiane me 15 vjet burg për veprat penale “Trafik i narkotikëve” dhe “Organizatë kriminale”. Strukturat e Policisë të Drejtorisë Vendore të ...

I shpallur në kërkim për organizatë kriminale e trafik droge, pranga 51-vjeçarit në Shkodër (Emri)
Një 51-vjeçar ka rënën në prangat e policisë së Shkodrës, i cili ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ladoi Braci është dënuar nga drejtësia italiane me 15 vite burg për veprat penale ‘ Trafik i narkotikëve’ dhe ...
AlMaKos | 22-May-2020 09:45
Një 51-vjeçar ka rënën në prangat e policisë së Shkodrës, i cili ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ladoi Braci është dënuar nga drejtësia italiane me 15 vite burg për veprat penale ‘ Trafik i narkotikëve’ dhe ...

“Mbushën” Italinë me drogë, kapet shqiptari i dënuar me 15 vite burg
Një 51 vjeçar shqiptar që ishte dënuar me 15 vite burg në Itali është arrestuar në Shkodër. Ai akuzohet për trafik lëndësh narkotikedhe do të ekstradohet drejt shtetit fqinj. Strukturat e Policisë të Drejtorisë Vendore ...
TetovaSot | 22-May-2020 09:40
Një 51 vjeçar shqiptar që ishte dënuar me 15 vite burg në Itali është arrestuar në Shkodër. Ai akuzohet për trafik lëndësh narkotikedhe do të ekstradohet drejt shtetit fqinj. Strukturat e Policisë të Drejtorisë Vendore ...

51-vjeçari i kërkuar nga autoritetet italiane arrestohet në Shkodër
Ladio Braci u arrestua këtë të premte nga Policia e Shkodrës. 51-vjeçari ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane. Në shtetin fqinj, ai ishte dënur me 15 vjet burg për trafik droge dhe për ...
VizionPlus | 22-May-2020 09:25
Ladio Braci u arrestua këtë të premte nga Policia e Shkodrës. 51-vjeçari ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane. Në shtetin fqinj, ai ishte dënur me 15 vjet burg për trafik droge dhe për ...

Shkodër, prangoset i dënuari me 15 vjet nga drejtësia italiane
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga 51 vjeçarin Ladio Braçi, i dënuar me 15 vjet burg nga drejtësia italiane për veprat e trafikut të drogës dhe krijimit të organizatës kriminale. Njoftimi i Policisë: Vijon puna për ...
Gazeta Express | 22-May-2020 09:16
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga 51 vjeçarin Ladio Braçi, i dënuar me 15 vjet burg nga drejtësia italiane për veprat e trafikut të drogës dhe krijimit të organizatës kriminale. Njoftimi i Policisë: Vijon puna për ...

Ishte dënuar me 15 vite burg në Itali/ Arrestohet në Shkodër 51-vjeçari (emri-video)
Një 51-vjeçar i dënuar me 15 vjet burg për veprat penale “Trafik i narkotikëve” dhe “Organizatë kriminale” është arrestuar me qëllim ekstradimin drejt Italisë.
Top Channel | 22-May-2020 09:10
Një 51-vjeçar i dënuar me 15 vjet burg për veprat penale “Trafik i narkotikëve” dhe “Organizatë kriminale” është arrestuar me qëllim ekstradimin drejt Italisë.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved