ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 08:59

Armina tregon si kujdeset për veten për të qënë në formë

Armina tregon si kujdeset për veten për të qënë në formë
Armina Mevlani është një nga vajzat qe kerkon çdo dite te jete ne vemendjen e publikut. Blogerja eshte bere e njohur edhe për lidhjen me Shkëlzen Berishën, është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram. Ajo ...
Lexo | 23-May-2020 21:46
Armina Mevlani është një nga vajzat qe kerkon çdo dite te jete ne vemendjen e publikut. Blogerja eshte bere e njohur edhe për lidhjen me Shkëlzen Berishën, është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram. Ajo ...

FOTOT/ Armina Mevlani tregon si kujdeset për veten për të qënë në formë: Para palestrës bëj maskë me limon dhe i vajis me vaj ulliri
Armina Mevlani është një nga vajzat qe kerkon çdo dite te jete ne vemendjen e publikut. Blogerja eshte bere e njohur edhe për lidhjen me Shkëlzen Berishën, është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram. Ajo ...
GazetaTema | 23-May-2020 20:59
Armina Mevlani është një nga vajzat qe kerkon çdo dite te jete ne vemendjen e publikut. Blogerja eshte bere e njohur edhe për lidhjen me Shkëlzen Berishën, është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram. Ajo ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved