ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 15:41

Angela Martini ndahet nga bashkëshorti, planifikon rikthimin në Shqipëri

Angela Martini ndahet nga bashkëshorti, planifikon rikthimin në Shqipëri
Prej kohësh, martesa e ish-modeles Angela Martini dhe miliarderit rumun, Dragos Savulescu, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas thashethemeve se çifti i kishte dhënë fund martesës mes tyre. Dragos ka probleme ...
Zeri | 23-May-2020 19:31
Prej kohësh, martesa e ish-modeles Angela Martini dhe miliarderit rumun, Dragos Savulescu, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas thashethemeve se çifti i kishte dhënë fund martesës mes tyre. Dragos ka probleme ...

Tufën më të bukur të luleve për ditëlindje e mori padyshim Angela Martini!
Angela Martini sot ka ditëlindjen dhe urimet i kanë mbërritur nga të gjitha anët, miq e ndjekës. Por ajo që tregoi në mënyrë të vecantë ishte një buqeshë e madhe dhe e mrekullueshme me trëndafilë të kuq, ndërsa mbi ...
Bordo | 23-May-2020 18:56
Angela Martini sot ka ditëlindjen dhe urimet i kanë mbërritur nga të gjitha anët, miq e ndjekës. Por ajo që tregoi në mënyrë të vecantë ishte një buqeshë e madhe dhe e mrekullueshme me trëndafilë të kuq, ndërsa mbi ...

Surpriza që bashkëshorti ia bëri Angela Martinit për ditëlindje
Angela Martini sot mbush 34 vite jetë, dhe për këtë ditë të veçantë ajo ka pranuar një dhuratë nga bashkëshorti i saj për të cilin thuhet se është në arrati, shkruan . Bukuroshja shqiptare ka ndarë disa imazhe në ...
Lajminet | 23-May-2020 18:04
Angela Martini sot mbush 34 vite jetë, dhe për këtë ditë të veçantë ajo ka pranuar një dhuratë nga bashkëshorti i saj për të cilin thuhet se është në arrati, shkruan . Bukuroshja shqiptare ka ndarë disa imazhe në ...

Angela Martini i jep fund spekulimeve se kinse është ndarë nga bashkëshorti i kërkuar prej autoriteteve të drejtësisë
Me javë të tëra është përfolur se Angela Martini është ndarë nga bashkëshorti Dragos Savulescu, i cili është i kërkuar nga autoritet e drejtësisë, shkruan . Por, një gjë të tillë e ka hedhur në erë modelja shqiptare me ...
Lajminet | 23-May-2020 16:29
Me javë të tëra është përfolur se Angela Martini është ndarë nga bashkëshorti Dragos Savulescu, i cili është i kërkuar nga autoritet e drejtësisë, shkruan . Por, një gjë të tillë e ka hedhur në erë modelja shqiptare me ...

Si janë turpëruar VIP-at nga veshjet e tyre, fotografi që nuk harrohen lehtë
Data 23 maj është një nga më të veçantat për bukuroshen Angela Martini, shkruan GazetaBlic. Ish modelja ditën e sotme po feston 34 vjetorin e lindjes, e këtë e ka bërë të ditur vet ajo teksa ka publikuar urimet e shumta ...
GazetaBlic | 23-May-2020 15:48
Data 23 maj është një nga më të veçantat për bukuroshen Angela Martini, shkruan GazetaBlic. Ish modelja ditën e sotme po feston 34 vjetorin e lindjes, e këtë e ka bërë të ditur vet ajo teksa ka publikuar urimet e shumta ...

U nda nga miliarderi rumun? Bukuroshja shqiptare u mbyll gojën të gjithëve me këto pamje (FOTO)
Prej disa muajsh, martesa e modeles shqiptare Angela Martini dhe miliarderit rumun, Dragos Savulescu, ka qenë kryefjala e mediave rozë. Kjo për shkak të thashethemeve se çifti i njohur kishte vendosur për t’i dhënë fund ...
Ina-Online | 23-May-2020 14:55
Prej disa muajsh, martesa e modeles shqiptare Angela Martini dhe miliarderit rumun, Dragos Savulescu, ka qenë kryefjala e mediave rozë. Kjo për shkak të thashethemeve se çifti i njohur kishte vendosur për t’i dhënë fund ...

Pas ndarjes nga miliarderi, Angela Martini planifikon rikthimin në Shqipëri. Ja me kë është karantinuar modelja
Prej kohësh, martesa e ish-modeles Angela Martini dhe miliarderit rumun, Dragos Savulescu, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas thashethemeve se çifti i kishte dhënë fund martesës mes tyre. Dragos ka probleme ...
Gazeta Express | 23-May-2020 14:38
Prej kohësh, martesa e ish-modeles Angela Martini dhe miliarderit rumun, Dragos Savulescu, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas thashethemeve se çifti i kishte dhënë fund martesës mes tyre. Dragos ka probleme ...

Mesazhi sensibilizues i Vera Orës në javën e vetëdijësimit të shëndetit mendor në Britani
Në Britani të Madhe po shënohet java e vetësijësimit të shëndetit mendor, shkruan . Me këtë rast, nëna e këngëtares së mirënjohur, Rita Ora, Vera Ora, ka dhënë mesazh sensibilizues për gjithë qytetarët. Teksa jep ...
Lajminet | 22-May-2020 18:49
Në Britani të Madhe po shënohet java e vetësijësimit të shëndetit mendor, shkruan . Me këtë rast, nëna e këngëtares së mirënjohur, Rita Ora, Vera Ora, ka dhënë mesazh sensibilizues për gjithë qytetarët. Teksa jep ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved