ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 14:21

“Populli të vendosë për demokracinë”, aktorët njëzëri: Qytetarët ta çojnë në këmbë teatrin!

“Populli të vendosë për demokracinë”, aktorët njëzëri: Qytetarët ta çojnë në këmbë teatrin!
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar ka vazhduar me protestat sensibilizuese pas shembjes se Teatrit Kombëtar. Ata kërkojnë rindërtimin e teatrit, siç ishte. Shkodra është qyteti i tretë ku Aleanca është ndalur për ...
Telegraf | 23-May-2020 21:43
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar ka vazhduar me protestat sensibilizuese pas shembjes se Teatrit Kombëtar. Ata kërkojnë rindërtimin e teatrit, siç ishte. Shkodra është qyteti i tretë ku Aleanca është ndalur për ...

Aktori Zef Deda puth muret e teatrit “Migjeni”: Qeveria po shkatërron vendin
Aktori i njohur i skenës shqiptare, Zef Deda ishte pasditen e kësaj të shtune i pranishëm mes artistëve dhe bashkëqytetarve të tij shkodranë në tubimin e thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Para se të merrte ...
Gazeta Express | 23-May-2020 22:14
Aktori i njohur i skenës shqiptare, Zef Deda ishte pasditen e kësaj të shtune i pranishëm mes artistëve dhe bashkëqytetarve të tij shkodranë në tubimin e thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Para se të merrte ...

Bujar Asqeriu nga studio dhe Zef Deda nga Shkodra, përloten dy aktorët për shembjen e Teatrit Kombëtar
Teksa në “Kjo javë” me Nisida Tufën, ishte i ftuar aktori i mirënjohur Bujar Asqeriu, thuajse paralelisht po mbahej protesta e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit në Shkodër. Aktori i mirënjohur shqiptar, Bujar Asqeriu, ...
Politiko | 23-May-2020 22:05
Teksa në “Kjo javë” me Nisida Tufën, ishte i ftuar aktori i mirënjohur Bujar Asqeriu, thuajse paralelisht po mbahej protesta e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit në Shkodër. Aktori i mirënjohur shqiptar, Bujar Asqeriu, ...

Me lot në sy, Zef Deda puth muret e teatrit “Migjeni”: Qeveria po e shkatërron vendin
Aktori i njohur i skenës shqiptare, Zef Deda ishte pasditen e kësaj të shtune i pranishëm mes artistëve dhe bashkëqytetarve të tij shkodranë në tubimin e thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Para se të merrte ...
VizionPlus | 23-May-2020 21:23
Aktori i njohur i skenës shqiptare, Zef Deda ishte pasditen e kësaj të shtune i pranishëm mes artistëve dhe bashkëqytetarve të tij shkodranë në tubimin e thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Para se të merrte ...

Juli “mbulon” Tiranën, Zef Deda apel nga Shkodra: Çohu popull në këmbë se ta morën teatrin, ta thyen kulturën. Jemi gjallë, apo të shkojmë të pimë nga një gotë raki
Aktori Zef deda ka marrë fjalën në podiumin e vendosur nga tubimi paqësor i organizuar ditën e sotme në Shkodër, pasi i biri Juli ka marre ne patronazh dhe “mbulon” Tiranen!. Ai është shprehur se e majta ka luajtur në ...
GazetaTema | 23-May-2020 20:49
Aktori Zef deda ka marrë fjalën në podiumin e vendosur nga tubimi paqësor i organizuar ditën e sotme në Shkodër, pasi i biri Juli ka marre ne patronazh dhe “mbulon” Tiranen!. Ai është shprehur se e majta ka luajtur në ...

Aktori Zef Deda në mbështetje të kauzës së Teatrit: Qeveria manipuloi figura të mëdha
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Aktori Zef Deda në mbështetje të kauzës së Teatrit: Qeveria manipuloi figura të mëdha Regjisori Edmond Budina ka folur gjatë tubimit të sotëm në Shklodër para Teatrit ...
Lajmi i Fundit | 23-May-2020 18:41
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Aktori Zef Deda në mbështetje të kauzës së Teatrit: Qeveria manipuloi figura të mëdha Regjisori Edmond Budina ka folur gjatë tubimit të sotëm në Shklodër para Teatrit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved