ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 03:20

Aksidentohet këngëtari Ermal Fejzullahu. Policia e Kosovës jep detaje

Aksidentohet këngëtari Ermal Fejzullahu. Policia e Kosovës jep detaje
Këngëtari i njohur Ermal Fejuzullahu gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident me makinën e tij “Range Rover” bejne me diej mediat kosovare. Ngjarja ka ndodhur tek menza e studentëve. Këngëtari nuk ka pësuar lëndime, ...
Telegraf | 22-May-2020 21:51
Këngëtari i njohur Ermal Fejuzullahu gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident me makinën e tij “Range Rover” bejne me diej mediat kosovare. Ngjarja ka ndodhur tek menza e studentëve. Këngëtari nuk ka pësuar lëndime, ...

Ermal Fejzullahu pëson aksident me veturë, thotë se gjendja e tij është e mirë
Këngëtari Ermal Fejzullahu ka njoftuar ndjekësit e tij se ditën e sotme (e premte) ka pësuar aksident rrugor. Një gjë të tillë e ka bërë përmes rrjetit social Instagram, ku ka publikuar një video teksa flet për gjendjen ...
Telegrafi | 22-May-2020 22:05
Këngëtari Ermal Fejzullahu ka njoftuar ndjekësit e tij se ditën e sotme (e premte) ka pësuar aksident rrugor. Një gjë të tillë e ka bërë përmes rrjetit social Instagram, ku ka publikuar një video teksa flet për gjendjen ...

Aksidentohet Ermal Fejzullahu, flet për gjendjen e tij dhe të familjes
Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore. Ermali në veturë ishte me disa anëtarë të familjes por, për fat edhe ata nuk kanë pësuar asnjë ...
Ina-Online | 23-May-2020 04:16
Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore. Ermali në veturë ishte me disa anëtarë të familjes por, për fat edhe ata nuk kanë pësuar asnjë ...

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, kjo është gjendja e tij
Gjatë ditës së sotme, Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari ishte i shoqëruar nga disa familjarë të tij dhe këtë e ka treguar përmes një videoje postuar në instastory. Ai tha gjendja e tyre është ...
TetovaSot | 22-May-2020 23:32
Gjatë ditës së sotme, Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari ishte i shoqëruar nga disa familjarë të tij dhe këtë e ka treguar përmes një videoje postuar në instastory. Ai tha gjendja e tyre është ...

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, kjo është gjendja e tij
Gjatë ditës së sotme, Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari ishte i shoqëruar nga disa familjarë të tij dhe këtë e ka treguar përmes një videoje postuar në instastory. Ai tha gjendja e tyre është ...
Zeri | 22-May-2020 23:20
Gjatë ditës së sotme, Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari ishte i shoqëruar nga disa familjarë të tij dhe këtë e ka treguar përmes një videoje postuar në instastory. Ai tha gjendja e tyre është ...

Ermal Fejzullahu aksidentohet në Prishtinë, nuk ka të lënduar
Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident sot në Prishtinë ndërsa po udhëtonte së bashku me disa anëtarë të familjes. Sipas mediave kosovare, fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar. Gjendja ...
Alsat-M | 22-May-2020 23:17
Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident sot në Prishtinë ndërsa po udhëtonte së bashku me disa anëtarë të familjes. Sipas mediave kosovare, fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar. Gjendja ...

Ermal Fejzuallahu flet pas aksidentit, tregon për gjendjen e tij
Sot pasdite në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku ku ishte i përfshirë këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu. Ngjarja ka ndodhur si pasoj e një vet-aksidenti ku nuk ka patur të lënduar e ...
Indeks Online | 22-May-2020 20:04
Sot pasdite në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku ku ishte i përfshirë këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu. Ngjarja ka ndodhur si pasoj e një vet-aksidenti ku nuk ka patur të lënduar e ...

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, kjo është gjendja e tij
Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore, shkruan . Këtë e ka konfirmuar për Lajmi.net, Bajram Krsaniqi, zyrtar për informim në Policinë e Kosovës për ...
Lajminet | 22-May-2020 19:56
Ermal Fejzullahu gjatë ditës së sotme është vetaksidentuar me veturë, por nuk ka pësuar lëndime trupore, shkruan . Këtë e ka konfirmuar për Lajmi.net, Bajram Krsaniqi, zyrtar për informim në Policinë e Kosovës për ...

Konfirmohet: Anulohet Sunny Hill Festival për këtë vit
GazetaBlic minuta më parë raportoi se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident te Mensa e Studentëve. GazetaBlic ka kontaktuar me këngëtarin, ku i njëjti ka konfirmuar se ka qenë në veturën e aksidentuar bashkë ...
GazetaBlic | 22-May-2020 19:41
GazetaBlic minuta më parë raportoi se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident te Mensa e Studentëve. GazetaBlic ka kontaktuar me këngëtarin, ku i njëjti ka konfirmuar se ka qenë në veturën e aksidentuar bashkë ...

Aksidentohet Ermal Fejzullahu, policia jep detaje
Këngëtari i njohur Ermal Fejuzullahu gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident me veturë, shkruan . Ngjarja ka ndodhur tek menza e studentëve. Këngëtari nuk ka pësuar lëndime, përveç dëmeve materiale. Këtë e ka konfirmuar ...
Lajminet | 22-May-2020 19:27
Këngëtari i njohur Ermal Fejuzullahu gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident me veturë, shkruan . Ngjarja ka ndodhur tek menza e studentëve. Këngëtari nuk ka pësuar lëndime, përveç dëmeve materiale. Këtë e ka konfirmuar ...

Bora Zemani dhe Donald Veshaj nuk fshihen më, relaksohen buzë detit bashkë
Pak minuta më parë GazetaBlic raportoi se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident trafiku. Rastin për GazetaBlic e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi. Krasniqi ka ...
GazetaBlic | 22-May-2020 19:21
Pak minuta më parë GazetaBlic raportoi se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident trafiku. Rastin për GazetaBlic e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi. Krasniqi ka ...

Policia jep detaje rreth aksidentit të gruas së Ermal Fejzullahut
Sot në orët e paditës ka pësuar një vet-aksident bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu. Aksidentin ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani” te konviktet në Prishtinë, ku në të ishte e përfshirë Ariana, ...
Indeks Online | 22-May-2020 19:04
Sot në orët e paditës ka pësuar një vet-aksident bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu. Aksidentin ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani” te konviktet në Prishtinë, ku në të ishte e përfshirë Ariana, ...

Flet Ermal Fejzullahu për GazetaBlic pas aksidentit te Mensa e Studentëve
Këngëtari Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku pasditen e së premtës. Në disa fotografi që ka siguruar GazetaBlic shihet vetura e tipit Range Rover të cilën e posedon këngëtari. Në fotografi shihet se vetura ...
GazetaBlic | 22-May-2020 19:01
Këngëtari Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku pasditen e së premtës. Në disa fotografi që ka siguruar GazetaBlic shihet vetura e tipit Range Rover të cilën e posedon këngëtari. Në fotografi shihet se vetura ...

Ermal Fejzullahu bën aksident me veturë
Gjatë pasdites së sotme, këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, është aksidentuar në Prishtinë, njofton Klan Kosova. Lexues për klankosova.tv dërguan fotografi në të cilat shihet se këngëtari nuk është lënduar, por vetëm ...
Klan Kosova | 22-May-2020 18:55
Gjatë pasdites së sotme, këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, është aksidentuar në Prishtinë, njofton Klan Kosova. Lexues për klankosova.tv dërguan fotografi në të cilat shihet se këngëtari nuk është lënduar, por vetëm ...

Aksidentohet Ermal Fejzullahu
Pak minuta më parë GazetaBlic raportoi se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident trafiku. Rastin për GazetaBlic e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi. Krasniqi ka ...
Koha.mk | 22-May-2020 18:52
Pak minuta më parë GazetaBlic raportoi se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident trafiku. Rastin për GazetaBlic e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi. Krasniqi ka ...

Ermal Fejzullahu aksidentohet në qendër të Prishtinë
Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku në Prishtinë, saktësisht në rrugën “Agim Ramadani” te semaforat. Sipas një fotografie të siguruar nga Indeksonline shihet vetura e aksidentuar e ...
Indeks Online | 22-May-2020 18:37
Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku në Prishtinë, saktësisht në rrugën “Agim Ramadani” te semaforat. Sipas një fotografie të siguruar nga Indeksonline shihet vetura e aksidentuar e ...

Nëntë të arrestuar për mosveprim sipas dispozitave shëndetësore gjatë pandemisë
Të enjten Policia ka arrestuar nëntë persona për mosveprim sipas dispozitave shëndetësore gjatë pandemisë. Shtatë persona janë arrestuar në rajonin e Prizrenit. Një në rajonin e Prishtinës dhe një tjetër në ...
Medial | 22-May-2020 10:31
Të enjten Policia ka arrestuar nëntë persona për mosveprim sipas dispozitave shëndetësore gjatë pandemisë. Shtatë persona janë arrestuar në rajonin e Prizrenit. Një në rajonin e Prishtinës dhe një tjetër në ...

Nëntë të arrestuar për mosveprim sipas dispozitave shëndetësore gjatë pandemisë
Të enjten Policia ka arrestuar nëntë persona për mosveprim sipas dispozitave shëndetësore gjatë pandemisë. Shtatë persona janë arrestuar në rajonin e Prizrenit. Një në rajonin e Prishtinës dhe një tjetër në ...
Klan Kosova | 22-May-2020 10:28
Të enjten Policia ka arrestuar nëntë persona për mosveprim sipas dispozitave shëndetësore gjatë pandemisë. Shtatë persona janë arrestuar në rajonin e Prizrenit. Një në rajonin e Prishtinës dhe një tjetër në ...

Aksident në magjistrale, ka edhe të lënduar
Një aksident trafiku ka ndodhur paraditen e sotme në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, afër fshatit Pestovë. Lajmin për këtë aksident e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti. “Në ...
Indeks Online | 21-May-2020 12:46
Një aksident trafiku ka ndodhur paraditen e sotme në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, afër fshatit Pestovë. Lajmin për këtë aksident e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti. “Në ...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, dy të lënduar
Dy të lënduar është epilogu i një aksidenti që ka ndodhur sot rreth orës 12:10 në magjistralen Mitrovicë- Prishtinë, përkatësisht afër IP Petrol, në dalje të Vushtrrisë.
Kosova Press | 19-Jun-2019 12:44
Dy të lënduar është epilogu i një aksidenti që ka ndodhur sot rreth orës 12:10 në magjistralen Mitrovicë- Prishtinë, përkatësisht afër IP Petrol, në dalje të Vushtrrisë.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved