ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 10:23

Ajaxi njofton skuadrat e interesuara për çmimin e Tagliaficos

Ajaxi njofton skuadrat e interesuara për çmimin e Tagliaficos
Nicolas Tagliafico do të largohet nga Ajaxi pas dy viteve e gjysmë qëndrim në Amsterdam. Mbrojtësi i majtë argjentinas ka shkëlqyer pas ardhjes në Evropë, kur iu bashkua Ajaxit në janarin e vitit 2018 nga Estudiantes. ...
E Dua Sportin | 23-May-2020 09:59
Nicolas Tagliafico do të largohet nga Ajaxi pas dy viteve e gjysmë qëndrim në Amsterdam. Mbrojtësi i majtë argjentinas ka shkëlqyer pas ardhjes në Evropë, kur iu bashkua Ajaxit në janarin e vitit 2018 nga Estudiantes. ...

Dështuan me ofertën për De Ligt, Barcelona tani konsideron transferimin e Romagnolit
Barcelona ka rikthyer interesimin për mbrojtësin holandez Matthijs De Ligt. Është raportuar se klubi katalunas i ka ofruar 75 milionë euro Juventusit për mbrojtësin holandez, ofertë që është hedhur poshtë nga ...
E Dua Sportin | 23-May-2020 09:59
Barcelona ka rikthyer interesimin për mbrojtësin holandez Matthijs De Ligt. Është raportuar se klubi katalunas i ka ofruar 75 milionë euro Juventusit për mbrojtësin holandez, ofertë që është hedhur poshtë nga ...

Dështuan me ofertën për De Ligt, Barcelona tani konsideron transferimin e Romagnolit
Barcelona ka rikthyer interesimin për mbrojtësin holandez Matthijs De Ligt. Është raportuar se klubi katalunas i ka ofruar 75 milionë euro Juventusit për mbrojtësin holandez, ofertë që është hedhur poshtë nga ...
Telegrafi | 23-May-2020 09:03
Barcelona ka rikthyer interesimin për mbrojtësin holandez Matthijs De Ligt. Është raportuar se klubi katalunas i ka ofruar 75 milionë euro Juventusit për mbrojtësin holandez, ofertë që është hedhur poshtë nga ...

Admir Mehmedi përballë Haaland, Wolfsburg kërkon fitore ndaj Dortmundit
Megjithëse nuk ka zhvilluar një sezon për t’u mbajtur mend te Juventusi, mesfushori francez Adrien Rabio vazhdon të ngjallë interes në merkaton e futbollit europian. rabiot. Sips “TMW”-së Arsenali ka nisur negociatat ...
GazetaBlic | 23-May-2020 08:54
Megjithëse nuk ka zhvilluar një sezon për t’u mbajtur mend te Juventusi, mesfushori francez Adrien Rabio vazhdon të ngjallë interes në merkaton e futbollit europian. rabiot. Sips “TMW”-së Arsenali ka nisur negociatat ...

Ajaxi njofton skuadrat e interesuara për çmimin e Tagliaficos
Nicolas Tagliafico do të largohet nga Ajaxi pas dy viteve e gjysmë qëndrim në Amsterdam. Mbrojtësi i majtë argjentinas ka shkëlqyer pas ardhjes në Evropë, kur iu bashkua Ajaxit në janarin e vitit 2018 nga Estudiantes. ...
Telegrafi | 23-May-2020 08:35
Nicolas Tagliafico do të largohet nga Ajaxi pas dy viteve e gjysmë qëndrim në Amsterdam. Mbrojtësi i majtë argjentinas ka shkëlqyer pas ardhjes në Evropë, kur iu bashkua Ajaxit në janarin e vitit 2018 nga Estudiantes. ...

Bayern Munich nuk e përdor të drejtën e blerjes për Coutinhon
Bayern Munich duket se nuk do ta blejë mesfushorin me tipare sulmuese të Barcelonës, Philippe Coutinho. Ka qenë kreu i klubit bavarez, Karl-Hainz Rumenige që për “Der Spiegel” tha se Bayerni nuk e ka aktivizuar opsionin ...
E Dua Sportin | 23-May-2020 01:01
Bayern Munich duket se nuk do ta blejë mesfushorin me tipare sulmuese të Barcelonës, Philippe Coutinho. Ka qenë kreu i klubit bavarez, Karl-Hainz Rumenige që për “Der Spiegel” tha se Bayerni nuk e ka aktivizuar opsionin ...

Chelsea me shumë probleme: Përshpejtoi rinovimet, lojtarët refuzojnë të luajnë dhe marrëveshjet e dështuara
N’Golo Kante u raportua se u rikthye në stërvitjet e Chelseat në ditën e parë, por nuk është rikthyer më, pasi edhe klubi, por edhe trajneri Frank Lampard e kanë liruar. Fituesi i Kupës së Botës është i shqetësuar në ...
E Dua Sportin | 22-May-2020 20:59
N’Golo Kante u raportua se u rikthye në stërvitjet e Chelseat në ditën e parë, por nuk është rikthyer më, pasi edhe klubi, por edhe trajneri Frank Lampard e kanë liruar. Fituesi i Kupës së Botës është i shqetësuar në ...

Chelsea me shumë probleme: Përshpejtoi rinovimet, lojtarët refuzjnë të luajnë dhe marrëveshjet e dështuara
N’Golo Kante u raportua se u rikthye në stërvitjet e Chelseat në ditën e parë, por nuk është rikthyer më, pasi edhe klubi, por edhe trajneri Frank Lampard e kanë liruar. Fituesi i Kupës së Botës është i shqetësuar në ...
Telegrafi | 22-May-2020 19:09
N’Golo Kante u raportua se u rikthye në stërvitjet e Chelseat në ditën e parë, por nuk është rikthyer më, pasi edhe klubi, por edhe trajneri Frank Lampard e kanë liruar. Fituesi i Kupës së Botës është i shqetësuar në ...

Edhe City në garë për Kai Havertz
Manchester City është përfshirë në garën për shërbimet e yllit të Bayer Leverkusenit, Kai Havertz – bën të ditur The Sun. Pep Guardiola kishte dërguar zbulues talentësh që ta monitoronin nga afër futbollistin 20 vjeçar, ...
E Dua Sportin | 22-May-2020 20:59
Manchester City është përfshirë në garën për shërbimet e yllit të Bayer Leverkusenit, Kai Havertz – bën të ditur The Sun. Pep Guardiola kishte dërguar zbulues talentësh që ta monitoronin nga afër futbollistin 20 vjeçar, ...

Lazio përdor dy shqiptarë për të bindur Kumbullën: Tare punon me të atin, Strakosha mesazhe mbrojtësit
Marash Kumbulla, mbrojtësi i Veronës dhe kombëtares së Shqipërisë është objektivi numër 1 për repartin e prapavijës të Lazio. Klubi bardhekaltër nuk heq dorë nga talenti më premtues i Serie A dhe ka vënë në lëvizje dy ...
GazetaTema | 22-May-2020 17:16
Marash Kumbulla, mbrojtësi i Veronës dhe kombëtares së Shqipërisë është objektivi numër 1 për repartin e prapavijës të Lazio. Klubi bardhekaltër nuk heq dorë nga talenti më premtues i Serie A dhe ka vënë në lëvizje dy ...

Willian nuk beson se do të qëndrojë te Chelsea, por është i hapur për kontratë afatshkurtër
Willian është i hapur që të nënshkruajë një marrëveshje të përkohshme, e cila do ta mbante te Chelsea edhe pas 30 qershorit kur i skadon kontrata, ndërsa qëndrimi afatgjatë te klubi është në dyshim. Blutë nuk janë shumë ...
E Dua Sportin | 22-May-2020 20:59
Willian është i hapur që të nënshkruajë një marrëveshje të përkohshme, e cila do ta mbante te Chelsea edhe pas 30 qershorit kur i skadon kontrata, ndërsa qëndrimi afatgjatë te klubi është në dyshim. Blutë nuk janë shumë ...

Haaland ishte zgjatur shumë në trup, iu desh pastaj të shtojë 12 kg masë muskulore në 15 muaj
Lajmet për Erling Haaland që vijnë vazhdojnë të befasojnë, jo vetëm për golat e shënuar, por edhe për procesin e rritjes së tij si lojtar. Talenti i tij kishte rënë në sytë e RB Salsburgu në Austri, ku shkëlqeu dhe ...
Telegrafi | 22-May-2020 17:50
Lajmet për Erling Haaland që vijnë vazhdojnë të befasojnë, jo vetëm për golat e shënuar, por edhe për procesin e rritjes së tij si lojtar. Talenti i tij kishte rënë në sytë e RB Salsburgu në Austri, ku shkëlqeu dhe ...

Haaland ishte zgjatur shumë në trup, iu desh pastaj të shtojë 12 kg masë muskulore në 15 muaj
Lajmet për Erling Haaland që vijnë vazhdojnë të befasojnë, jo vetëm për golat e shënuar, por edhe për procesin e rritjes së tij si lojtar. Talenti i tij kishte rënë në sytë e RB Salsburgu në Austri, ku shkëlqeu dhe ...
E Dua Sportin | 22-May-2020 19:01
Lajmet për Erling Haaland që vijnë vazhdojnë të befasojnë, jo vetëm për golat e shënuar, por edhe për procesin e rritjes së tij si lojtar. Talenti i tij kishte rënë në sytë e RB Salsburgu në Austri, ku shkëlqeu dhe ...

Shtoi 12 kg në 15 muaj, Haaland është thjesht i mrekullueshëm! Erling Haaland vazhdon vazhdon të prodhojë lajme jo vetëm sa u përket golave të shënuar. Finalizimi që simbolizoi rinisjen e futbollit në Europë pas periudhës së karantinës, tregoi se.
Erling Haaland vazhdon vazhdon të prodhojë lajme jo vetëm sa u përket golave të shënuar. Finalizimi që simbolizoi rinisjen e futbollit në Europë pas periudhës së karantinës, tregoi se norvegjezi mbetet një fenomen i ...
Kosova Sot | 22-May-2020 18:56
Erling Haaland vazhdon vazhdon të prodhojë lajme jo vetëm sa u përket golave të shënuar. Finalizimi që simbolizoi rinisjen e futbollit në Europë pas periudhës së karantinës, tregoi se norvegjezi mbetet një fenomen i ...

“Duan Kielinin e ri shqiptar”, prestigjozja “Express” dërgon Kumbullën te Chelsea
Marash Kumbulla është futbollisti shqiptar më në zë dhe që po kërkohet nga skuadrat më të njohura të momentit. Ndërkohë prestigjozja “Express” ka shkruar një artikull për mbrojtësin e Shqipërisë, teksa e afron më tepër ...
GazetaTema | 21-May-2020 16:59
Marash Kumbulla është futbollisti shqiptar më në zë dhe që po kërkohet nga skuadrat më të njohura të momentit. Ndërkohë prestigjozja “Express” ka shkruar një artikull për mbrojtësin e Shqipërisë, teksa e afron më tepër ...

Arsenali i nis bisedimet me Rabiotin “Topçinjtë” shihen si favoritë për ta transferuar mesfushorin francez, i cili i ka prishur punët me Juventusin Arsenali i ka nisur bisedimet me Adrien Rabiotin, njofton mediumi francez...
“Topçinjtë” shihen si favoritë për ta transferuar mesfushorin francez, i cili i ka prishur punët me Juventusin Arsenali i ka nisur bisedimet me Adrien Rabiotin, njofton mediumi francez “Le10Sport”. Mesfushori francez ka ...
Kosova Sot | 22-May-2020 18:12
“Topçinjtë” shihen si favoritë për ta transferuar mesfushorin francez, i cili i ka prishur punët me Juventusin Arsenali i ka nisur bisedimet me Adrien Rabiotin, njofton mediumi francez “Le10Sport”. Mesfushori francez ka ...

Shtoi 12 kg në 15 muaj, Haaland është thjesht i mrekullueshëm!
Erling Haaland vazhdon vazhdon të prodhojë lajme jo vetëm sa u përket golave të shënuar. Finalizimi që simbolizoi rinisjen e futbollit në Europë pas periudhës së karantinës, tregoi se norvegjezi mbetet një fenomen i ...
Gazeta Express | 22-May-2020 17:59
Erling Haaland vazhdon vazhdon të prodhojë lajme jo vetëm sa u përket golave të shënuar. Finalizimi që simbolizoi rinisjen e futbollit në Europë pas periudhës së karantinës, tregoi se norvegjezi mbetet një fenomen i ...

Emre Can: Ronaldo është një lider – feston nëse fiton në stërvitje, mërzitet nëse humbet
Emre Can e ka zbuluar se gjendja shpirtërore e Cristiano Ronaldos varet nga rezultatet në ndeshjet stërvitore, ndërsa e cilësoi portugezi si lider. Ylli gjerman ka fituar vendin e titullarit menjëherë tek Borussia ...
Telegrafi | 22-May-2020 15:46
Emre Can e ka zbuluar se gjendja shpirtërore e Cristiano Ronaldos varet nga rezultatet në ndeshjet stërvitore, ndërsa e cilësoi portugezi si lider. Ylli gjerman ka fituar vendin e titullarit menjëherë tek Borussia ...

Arsenali fillon bisedimet me Raiolën, duan transferimin e Justin Kluivert
Justin Kluivert mund të largohet nga Roma pas dy viteve qëndrim në kryeqytetin italian. Sulmuesi holandez ka pasur një aventurë interesante te Roma, me ulje dhe ngritje të formës, por kryesisht mund të vlerësohet si ...
Telegrafi | 22-May-2020 15:37
Justin Kluivert mund të largohet nga Roma pas dy viteve qëndrim në kryeqytetin italian. Sulmuesi holandez ka pasur një aventurë interesante te Roma, me ulje dhe ngritje të formës, por kryesisht mund të vlerësohet si ...

Sylvinho këshillon Barcelonën: Kthejeni Neymarin, shiteni Coutinhon dhe mbajeni Arthurin
Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Sylvinho i është bashkuar debatit mbi planet e gjigantit katalunas për të blerë Neymarin nga Paris Saint-Germain. Sylvinho, ish-trajneri i Lyonit, ka parë Neymarin teksa punonte në Francë, ...
Telegrafi | 22-May-2020 15:25
Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Sylvinho i është bashkuar debatit mbi planet e gjigantit katalunas për të blerë Neymarin nga Paris Saint-Germain. Sylvinho, ish-trajneri i Lyonit, ka parë Neymarin teksa punonte në Francë, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved