ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 20:40

Aguero largohet nga City, e kerkojne dy klube

Aguero largohet nga City, e kerkojne dy klube
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Aguero largohet nga City, e kerkojne dy klube Futbollisti Sergio Aguero karrierën mund ta vazhdojë te Real Madrid ose Inter. Ka spekulime në rritje se 31 vjeçari do ...
Lajmi i Fundit | 23-May-2020 00:05
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Aguero largohet nga City, e kerkojne dy klube Futbollisti Sergio Aguero karrierën mund ta vazhdojë te Real Madrid ose Inter. Ka spekulime në rritje se 31 vjeçari do ...

Skuadra italiane ofron 30 mln euro për Rashicën
Milot Rashica duket se është njëri nga sulmuesit më të kërkuar në Evropë. Edhe pse përflitet se skuadra gjermane e Lajpcigut është shumë afër marrveshjes, duket se në këtë garë fuqishëm është futur edhe një skuadër ...
Alsat-M | 22-May-2020 21:30
Milot Rashica duket se është njëri nga sulmuesit më të kërkuar në Evropë. Edhe pse përflitet se skuadra gjermane e Lajpcigut është shumë afër marrveshjes, duket se në këtë garë fuqishëm është futur edhe një skuadër ...

Mourinho e do Muriqin
Sulmuesi kosovar pëlqehet nga trajneri i Tottenhamit, i cili e sheh 25 vjeçarin si alternativë të Harry Kanet Jose Mourinho nuk e ka ndërmend të heq dorë nga Vedat Muriqi. Trajneri portugez e do sulmuesin kosovar në ...
Telegraf | 22-May-2020 19:18
Sulmuesi kosovar pëlqehet nga trajneri i Tottenhamit, i cili e sheh 25 vjeçarin si alternativë të Harry Kanet Jose Mourinho nuk e ka ndërmend të heq dorë nga Vedat Muriqi. Trajneri portugez e do sulmuesin kosovar në ...

Napoli, i gatshëm për të marrë Rashicën
Milot Rashica po vlerësohet si njëri nga sulmuesit më të kërkuar në Evropë. Sulmuesi nga Kosova që për momentin po shijon lindjen e vogëlushit Tian, ka treguar nivel të lartë këtë sezon dhe ka rënë në radarët e disa ...
AlbInfo | 22-May-2020 18:52
Milot Rashica po vlerësohet si njëri nga sulmuesit më të kërkuar në Evropë. Sulmuesi nga Kosova që për momentin po shijon lindjen e vogëlushit Tian, ka treguar nivel të lartë këtë sezon dhe ka rënë në radarët e disa ...

Napoli ka gati 30 milionë euro për Rashicën
Milot Rashica është njëri nga sulmuesit më të kërkuar në Evropë. Sulmuesi nga Kosova që për momentin po shijon lindjen e vogëlushit Tian, ka treguar nivel të lartë këtë sezon dhe ka rënë në radarët e disa prej klubeve ...
Indeks Online | 22-May-2020 17:28
Milot Rashica është njëri nga sulmuesit më të kërkuar në Evropë. Sulmuesi nga Kosova që për momentin po shijon lindjen e vogëlushit Tian, ka treguar nivel të lartë këtë sezon dhe ka rënë në radarët e disa prej klubeve ...

Klubi i njohur evropian i ofron 30 milionë euro për Rashicën
Ylli kosovar i Werder Bremenit po kërkohet me të madhe nga klubet e njohura evropiane, ndërsa Napoli i ofron plot 30 milionë euro për shërbimet e tij Napoli është futur seriozisht në garë për Milot Rashicën, shkruan ...
EkonomiaOnline | 22-May-2020 15:16
Ylli kosovar i Werder Bremenit po kërkohet me të madhe nga klubet e njohura evropiane, ndërsa Napoli i ofron plot 30 milionë euro për shërbimet e tij Napoli është futur seriozisht në garë për Milot Rashicën, shkruan ...

Mourinho e do Muriqin
Sulmuesi kosovar pëlqehet nga trajneri i Tottenhamit, i cili e sheh 25 vjeçarin si alternativë të Harry Kanet Jose Mourinho nuk e ka ndërmend të heq dorë nga Vedat Muriqi. Trajneri portugez e do sulmuesin kosovar në ...
EkonomiaOnline | 22-May-2020 15:09
Sulmuesi kosovar pëlqehet nga trajneri i Tottenhamit, i cili e sheh 25 vjeçarin si alternativë të Harry Kanet Jose Mourinho nuk e ka ndërmend të heq dorë nga Vedat Muriqi. Trajneri portugez e do sulmuesin kosovar në ...

15:01 Mourinho e do Muriqin Sulmuesi kosovar pëlqehet nga trajneri i...
Sulmuesi kosovar pëlqehet nga trajneri i Tottenhamit, i cili e sheh 25 vjeçarin si alternativë të Harry Kanet Jose Mourinho nuk e ka ndërmend të heq dorë nga Vedat Muriqi. Trajneri portugez e do sulmuesin kosovar në ...
Kosova Sot | 22-May-2020 15:03
Sulmuesi kosovar pëlqehet nga trajneri i Tottenhamit, i cili e sheh 25 vjeçarin si alternativë të Harry Kanet Jose Mourinho nuk e ka ndërmend të heq dorë nga Vedat Muriqi. Trajneri portugez e do sulmuesin kosovar në ...

Mourinho e do Muriqin
Sulmuesi kosovar pëlqehet nga trajneri i Tottenhamit, i cili e sheh 25 vjeçarin si alternativë të Harry Kanet Jose Mourinho nuk e ka ndërmend të heq dorë nga Vedat Muriqi. Trajneri portugez e do sulmuesin kosovar në ...
Gazeta Express | 22-May-2020 15:00
Sulmuesi kosovar pëlqehet nga trajneri i Tottenhamit, i cili e sheh 25 vjeçarin si alternativë të Harry Kanet Jose Mourinho nuk e ka ndërmend të heq dorë nga Vedat Muriqi. Trajneri portugez e do sulmuesin kosovar në ...

14:44 Klubi i njohur evropian i ofron 30 milionë euro për Rashicën Ylli kosovar i Werder Bremenit po kërkohet...
Ylli kosovar i Werder Bremenit po kërkohet me të madhe nga klubet e njohura evropiane, ndërsa Napoli i ofron plot 30 milionë euro për shërbimet e tij Napoli është futur seriozisht në garë për Milot Rashicën. Klubi ...
Kosova Sot | 22-May-2020 14:49
Ylli kosovar i Werder Bremenit po kërkohet me të madhe nga klubet e njohura evropiane, ndërsa Napoli i ofron plot 30 milionë euro për shërbimet e tij Napoli është futur seriozisht në garë për Milot Rashicën. Klubi ...

Klubi i njohur evropian i ofron 30 milionë euro për Rashicën
Ylli kosovar i Werder Bremenit po kërkohet me të madhe nga klubet e njohura evropiane, ndërsa Napoli i ofron plot 30 milionë euro për shërbimet e tij Napoli është futur seriozisht në garë për Milot Rashicën, shkruan ...
Gazeta Express | 22-May-2020 14:45
Ylli kosovar i Werder Bremenit po kërkohet me të madhe nga klubet e njohura evropiane, ndërsa Napoli i ofron plot 30 milionë euro për shërbimet e tij Napoli është futur seriozisht në garë për Milot Rashicën, shkruan ...

Tottenhami ofron pesë milionë euro për Muriqin
Tottenhami i ka ofruar 5 milionë euro për transferimin e yllit të Kosovës, Vedat Muriqi, shkruan “A Spor”, përcjell albinfo.ch Por, oferta është dukshëm më e ulët se që po kërkon Fenerbahçe për Muriqin. Fenerbahçe ...
AlbInfo | 21-May-2020 17:02
Tottenhami i ka ofruar 5 milionë euro për transferimin e yllit të Kosovës, Vedat Muriqi, shkruan “A Spor”, përcjell albinfo.ch Por, oferta është dukshëm më e ulët se që po kërkon Fenerbahçe për Muriqin. Fenerbahçe ...

Ja kush i ofron 5 milion euro për Muriqin
Tottenhami i ka ofruar 5 milionë euro për transferimin e yllit të Kosovës, Vedat Muriqi, shkruan “A Spor”. Por, oferta është dukshëm më e ulët se që po kërkon Fenerbahçe për Muriqin. Fenerbahçe kërkon së paku 20 milionë ...
AlMaKos | 21-May-2020 16:59
Tottenhami i ka ofruar 5 milionë euro për transferimin e yllit të Kosovës, Vedat Muriqi, shkruan “A Spor”. Por, oferta është dukshëm më e ulët se që po kërkon Fenerbahçe për Muriqin. Fenerbahçe kërkon së paku 20 milionë ...

12:32 Tottenhami i ofron 5 milionë euro për Muriqin Kjo ofertë gjithsesi do të refuzohet...
Kjo ofertë gjithsesi do të refuzohet nga Fenerbahçe, e cila i do së paku 20 milionë euro për shitjen e lojtarit Tottenhami e ka bërë ofertën e parë zyrtare për Vedat Muriqin. Mediat turke njoftojnë se klubi anglez i ka ...
Kosova Sot | 21-May-2020 12:35
Kjo ofertë gjithsesi do të refuzohet nga Fenerbahçe, e cila i do së paku 20 milionë euro për shitjen e lojtarit Tottenhami e ka bërë ofertën e parë zyrtare për Vedat Muriqin. Mediat turke njoftojnë se klubi anglez i ka ...

Tottenhami i ofron 5 milionë euro për Muriqin
Kjo ofertë gjithsesi do të refuzohet nga Fenerbahçe, e cila i do së paku 20 milionë euro për shitjen e lojtarit Tottenhami e ka bërë ofertën e parë zyrtare për Vedat Muriqin. Mediat turke njoftojnë se klubi anglez i ka ...
Gazeta Express | 21-May-2020 12:28
Kjo ofertë gjithsesi do të refuzohet nga Fenerbahçe, e cila i do së paku 20 milionë euro për shitjen e lojtarit Tottenhami e ka bërë ofertën e parë zyrtare për Vedat Muriqin. Mediat turke njoftojnë se klubi anglez i ka ...

Fenerbahce merr ofertën e parë nga Tottenham për Muriqin
Sipas asaj që raporton gazeta turke A Spor, Tottenham besohet se ka bërë një ofertë prej pesë milionë eurove për sulmuesin e Kombëtares së Kosovës. Kjo ofertë, është shumë e vogël nga ajo që Fenerbahce shpreson të ...
TetovaSot | 21-May-2020 11:17
Sipas asaj që raporton gazeta turke A Spor, Tottenham besohet se ka bërë një ofertë prej pesë milionë eurove për sulmuesin e Kombëtares së Kosovës. Kjo ofertë, është shumë e vogël nga ajo që Fenerbahce shpreson të ...

Oferta e parë nga Totenhami, Lacio e Napoli në pritje
Sipas të përditshmes turke “A Spor”, skuadra e Totenhamit ka dërguar ofertën prej 5 milionë eurove për sulmuesin e kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi. Mirëpo kjo është një ofërtë tejet e vogël nga ajo që kërkon skuadra ...
Alsat-M | 21-May-2020 10:46
Sipas të përditshmes turke “A Spor”, skuadra e Totenhamit ka dërguar ofertën prej 5 milionë eurove për sulmuesin e kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi. Mirëpo kjo është një ofërtë tejet e vogël nga ajo që kërkon skuadra ...

Tottenham dërgon ofertën e parë për Muriqin
Sipas asaj që raporton gazeta turke A Spor, Tottenham besohet se ka bërë një ofertë prej pesë milionë eurove për sulmuesin e Kombëtares së Kosovës, përcjell . Kjo ofertë, është shumë e vogël nga ajo që Fenerbahce ...
Lajminet | 21-May-2020 10:21
Sipas asaj që raporton gazeta turke A Spor, Tottenham besohet se ka bërë një ofertë prej pesë milionë eurove për sulmuesin e Kombëtares së Kosovës, përcjell . Kjo ofertë, është shumë e vogël nga ajo që Fenerbahce ...

Fenerbahçe vërshohet me oferta për Vedat Muriqin
Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, është një ndër sulmuesit më të kërkuar në merkato. Fenerbahçe verën e vitit të kaluar pagoi vetëm 3.5 milion euro për firmën e tij, duke e blerë nga skuadra e Rizespor, ...
InfoSport.mk | 21-May-2020 00:44
Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, është një ndër sulmuesit më të kërkuar në merkato. Fenerbahçe verën e vitit të kaluar pagoi vetëm 3.5 milion euro për firmën e tij, duke e blerë nga skuadra e Rizespor, ...

Ylli i Chelseat uron Rashicën për lindjen e djalit
Milot Rashica dhe Belkiz Kera janë bërë prindër për herë të parë, shkruan . Ajo solli në jetë një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Tian. Me rastin e ardhjes së tij në jetë çifti kanë pranuar urime të shumta. Ndër ta, ...
Lajminet | 20-May-2020 17:16
Milot Rashica dhe Belkiz Kera janë bërë prindër për herë të parë, shkruan . Ajo solli në jetë një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Tian. Me rastin e ardhjes së tij në jetë çifti kanë pranuar urime të shumta. Ndër ta, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved