ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 14:41

AAK’ja reagon ndaj deklaratës franko-gjermane për dialogun Kosovë-Serbi

AAK’ja reagon ndaj deklaratës franko-gjermane për dialogun Kosovë-Serbi
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka reaguar ndaj deklaratës së përbashkët të Gjermanisë dhe Francës, ku bëhet thirrje për rifillim sa më të shpejtë të dialogut Kosovë-Serbi. Anëtarja e Aleancës, Meliza ...
Gazeta Express | 23-May-2020 23:46
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka reaguar ndaj deklaratës së përbashkët të Gjermanisë dhe Francës, ku bëhet thirrje për rifillim sa më të shpejtë të dialogut Kosovë-Serbi. Anëtarja e Aleancës, Meliza ...

AAK reagon ndaj Francës e Gjermanisë ku bëjnë thirrje për rifillimin e bisedimeve Kosovë-Serbi
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka reaguar ndaj deklarate¨s se¨ pe¨rbashke¨t te¨ Gjermanise¨ dhe France¨s ku be¨het thirrje pe¨r rifillim sa me¨ te¨ shpejte¨ te¨ dialogut. Ane¨tarja e Aleance¨s, Meliza ...
Telegrafi | 23-May-2020 23:40
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka reaguar ndaj deklarate¨s se¨ pe¨rbashke¨t te¨ Gjermanise¨ dhe France¨s ku be¨het thirrje pe¨r rifillim sa me¨ te¨ shpejte¨ te¨ dialogut. Ane¨tarja e Aleance¨s, Meliza ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved