ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 22:14

Anëtari i grupit Migos përfundon gjimnazin pas 10 vitesh me vonesë

Anëtari i grupit Migos përfundon gjimnazin pas 10 vitesh me vonesë
Te enjten, Quavo, 29 vjeç, festoi diplomimin e tij nga Shkolla e Mesme Berkmar me nje postim qe publikoi. "Me ne fund mund te them se kam mbaruar shkollen e mesme te vitit 2020. Tani ne cilin kolegj duhet te shkoj?" ...
ikub.al | 23-May-2020 16:12
Te enjten, Quavo, 29 vjeç, festoi diplomimin e tij nga Shkolla e Mesme Berkmar me nje postim qe publikoi. "Me ne fund mund te them se kam mbaruar shkollen e mesme te vitit 2020. Tani ne cilin kolegj duhet te shkoj?" ...

VIDEO: “Qeshni ju qeshni, u shkritë ju” , Rama tallet me Bashën
Kreu i qeverisë Edi Rama tallet sërish me kundërshtarin e tij politik, Lulzim Bashën. Së fundi ai ka postuar një video tik-toku në Instagram, ku shfaqet një vajzë e re me zërin e Lulzim Bashës, që bën llogaritë gabim, ...
GazetaTema | 23-May-2020 14:11
Kreu i qeverisë Edi Rama tallet sërish me kundërshtarin e tij politik, Lulzim Bashën. Së fundi ai ka postuar një video tik-toku në Instagram, ku shfaqet një vajzë e re me zërin e Lulzim Bashës, që bën llogaritë gabim, ...

Vig Poppa do të bëhet baba për herë të dytë
Reperi i njohur, Vig Poppa, nuk është një nga ata personazhe që vihet shumë në qendër të vëmendjes së mediave për jetën e tij private. Ai është më shumë i përfolur rreth projekteve muzikore dhe sukseseve në karrierë, ...
Telegrafi | 23-May-2020 20:40
Reperi i njohur, Vig Poppa, nuk është një nga ata personazhe që vihet shumë në qendër të vëmendjes së mediave për jetën e tij private. Ai është më shumë i përfolur rreth projekteve muzikore dhe sukseseve në karrierë, ...

Juventusi pati një mysafir të veçantë, Ronaldo dhe djali i tij u stërviten së bashku sot
Juventusi kishte sot (e shtunë) një mysafir shumë të veçantë në terrenin e tyre të stërvitjes Continassa. Bëhet fjalë për djalin e madh të Cristiano Ronaldos, Cristiano Junior, i cili punoi së bashku me babanë e tij në ...
Telegrafi | 23-May-2020 19:57
Juventusi kishte sot (e shtunë) një mysafir shumë të veçantë në terrenin e tyre të stërvitjes Continassa. Bëhet fjalë për djalin e madh të Cristiano Ronaldos, Cristiano Junior, i cili punoi së bashku me babanë e tij në ...

Capital T publikon në mesnatë këngën “Flawless”
Rep-artisti Capital T ditë më parë ka paralajmëruar projektin muzikor më të ri “Flawless”. Këtë e bëri përmes një videoje në të cilën kërcente nën tingujt e këngës së tij, por nuk kishte dhënë ndonjë datë specifike për ...
Telegrafi | 23-May-2020 19:11
Rep-artisti Capital T ditë më parë ka paralajmëruar projektin muzikor më të ri “Flawless”. Këtë e bëri përmes një videoje në të cilën kërcente nën tingujt e këngës së tij, por nuk kishte dhënë ndonjë datë specifike për ...

Vesa Luma shijon shëtitjet në Zelandën e Re: Covid19 është i mbaruar tashmë, le të shijojmë lirinë
Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, duket të jetë tej mase e lumtur që izolimi në shtetin ku ajo jeton ka përfunduar. Ajo me bashkëshortin e saj, reeprin Big Basta dhe djalin e tyre, Lianin, jetojnë prej vitesh në ...
Telegrafi | 23-May-2020 17:23
Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, duket të jetë tej mase e lumtur që izolimi në shtetin ku ajo jeton ka përfunduar. Ajo me bashkëshortin e saj, reeprin Big Basta dhe djalin e tyre, Lianin, jetojnë prej vitesh në ...

Kevin Hart tregon arsyen pse gruaja ia fali tradhtinë dhe vendosi të qëndronte me të pas skandalit
Kevin Hart ka folur hapur pse gruaja e tij, Eniko Parrish Hart, nuk e braktisi edhe pas skandalit të tradhtisë. Komiku i famshëm hollivdian ka folur në emisionin The School of Greatness lidhur me çështjet e tij ...
Telegrafi | 23-May-2020 16:03
Kevin Hart ka folur hapur pse gruaja e tij, Eniko Parrish Hart, nuk e braktisi edhe pas skandalit të tradhtisë. Komiku i famshëm hollivdian ka folur në emisionin The School of Greatness lidhur me çështjet e tij ...

Për një figurë të mrekullueshme trupore si Jennifer Lopez nevojitet shumë mund
Jennifer Lopez është 50 vjeçare dhe nënë e dy fëmijëve, mirëpo figurën e saj trupore e lakmojnë femrat shumë më të reja në moshë. Mirëpo, për të pasur linja të tilla trupore, këngëtarja e famshme dhe aktorja ...
Telegrafi | 23-May-2020 15:16
Jennifer Lopez është 50 vjeçare dhe nënë e dy fëmijëve, mirëpo figurën e saj trupore e lakmojnë femrat shumë më të reja në moshë. Mirëpo, për të pasur linja të tilla trupore, këngëtarja e famshme dhe aktorja ...

Ndërron jetë në moshën 22 vjeçare ylli i Netflixit, Hana Kimura
Hana Kimura, një mundëse profesioniste japoneze, e cila është shfaqur ne serialin real të Netflixit, “Terrace House”, ka vdekur në moshën 22-vjeçare. Lajmin e ka konfirmuar organizata e saj e mundjes, ‘Stardom ...
Telegrafi | 23-May-2020 14:41
Hana Kimura, një mundëse profesioniste japoneze, e cila është shfaqur ne serialin real të Netflixit, “Terrace House”, ka vdekur në moshën 22-vjeçare. Lajmin e ka konfirmuar organizata e saj e mundjes, ‘Stardom ...

Demi Moore e ka ruajtur dukjen rinore përkundër kalimit të viteve
Demi Moore ka arritur ta ruajë frymën rinore me kalimin e dekadave dhe këtë e ka dëshmuar përmes publikimit të një fotografie nga koha e rinisë. Aktorja 57-vjeçare është përfshirë në trendin e ‘Ditës së Kujtimeve’ duke ...
Telegrafi | 23-May-2020 12:16
Demi Moore ka arritur ta ruajë frymën rinore me kalimin e dekadave dhe këtë e ka dëshmuar përmes publikimit të një fotografie nga koha e rinisë. Aktorja 57-vjeçare është përfshirë në trendin e ‘Ditës së Kujtimeve’ duke ...

A ka qethur flokët zero Selena Gomez?
Personazhet e famshëm të ekranit nuk kanë limit kur bëhet fjalë për të ndryshuar look-un e tyre. Dua Lipa vetëm pak ditë më parë i bëri flokët rozë, ndërsa Hilary Duff nuk e pati aspak problem dhe i bëri blu. Por ajo që ...
Zeri | 23-May-2020 21:43
Personazhet e famshëm të ekranit nuk kanë limit kur bëhet fjalë për të ndryshuar look-un e tyre. Dua Lipa vetëm pak ditë më parë i bëri flokët rozë, ndërsa Hilary Duff nuk e pati aspak problem dhe i bëri blu. Por ajo që ...

Një nga Zonjat e Para me shumë shije: Cfarë veshi Brigitte Macron pas daljes nga karantina!
Bashkëshortja e presidentit francez, Emmanuel Macron, Brigitte e ka treguar tashmë se ka shumë shije në veshjen e saj, ndaj nuk ishte cudi që kureshtja qe e madhe per te pare se me cfarë kishte zgjedhur të shfaqej në ...
Bordo | 23-May-2020 21:31
Bashkëshortja e presidentit francez, Emmanuel Macron, Brigitte e ka treguar tashmë se ka shumë shije në veshjen e saj, ndaj nuk ishte cudi që kureshtja qe e madhe per te pare se me cfarë kishte zgjedhur të shfaqej në ...

Reperi shqiptar pritet të bëhet baba për të dytën herë
Vig Poppa para pak minutave me anë të një postimi të bërë në Instagram ka njoftuar se shumë shpejt pritet të bëhet baba për të dytën herë, shkruan . Reperi kishte publikuar një fotografi të bashkëshortes së saj e cila ...
Lajminet | 23-May-2020 20:49
Vig Poppa para pak minutave me anë të një postimi të bërë në Instagram ka njoftuar se shumë shpejt pritet të bëhet baba për të dytën herë, shkruan . Reperi kishte publikuar një fotografi të bashkëshortes së saj e cila ...

Afër veturës Porsche, Teuta Selimi provokon me veshjen
Nesër myslimanët në mbarë botën festojnë festën e Bajramit. Për një numër jo të vogël të familjeve myslimane në Kosovë, festa e Bajramit është thjeshtë një ditë tjetër e kalendarit, mungesa e gjërave elementare ua mban ...
GazetaBlic | 23-May-2020 20:49
Nesër myslimanët në mbarë botën festojnë festën e Bajramit. Për një numër jo të vogël të familjeve myslimane në Kosovë, festa e Bajramit është thjeshtë një ditë tjetër e kalendarit, mungesa e gjërave elementare ua mban ...

Olta Gixhari tregon barkun e rrumbullakosur, pyet “në cilin muaj të shtatzënisë jam?”
Në momentin që Olta Gixhari zbuloi se ishte në pritje të ëmbël, fansat e saj mezi po prisnin që të shihnin barkun e rrumbullakosur. E kësaj pritjeje i erdhi fundi. Akorja e njohur shqiptare ka postuar në “Instagram” një ...
Gazeta Express | 23-May-2020 20:28
Në momentin që Olta Gixhari zbuloi se ishte në pritje të ëmbël, fansat e saj mezi po prisnin që të shihnin barkun e rrumbullakosur. E kësaj pritjeje i erdhi fundi. Akorja e njohur shqiptare ka postuar në “Instagram” një ...

Këngëtarja e famshme ka qethur flokët zero? Fotografia që po bën xhiron në rrjet
Personazhet e famshëm të ekranit nuk kanë limit kur bëhet fjalë për të ndryshuar look-un e tyre. Dua Lipa vetëm pak ditë më parë i bëri flokët rozë, ndërsa Hilary Duff nuk e pati aspak problem dhe i bëri blu. Por ajo që ...
Gazeta Express | 23-May-2020 20:20
Personazhet e famshëm të ekranit nuk kanë limit kur bëhet fjalë për të ndryshuar look-un e tyre. Dua Lipa vetëm pak ditë më parë i bëri flokët rozë, ndërsa Hilary Duff nuk e pati aspak problem dhe i bëri blu. Por ajo që ...

Enca: Shtrati im akoma vetëm
Enca Haxhia këto ditë ka qenë aktive në realizimin e një seti fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj. Ditë më parë ajo kishte publikuar një video, teksa merrte poza në një lokal në Tiranë dhe e ...
Telegrafi | 23-May-2020 10:38
Enca Haxhia këto ditë ka qenë aktive në realizimin e një seti fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj. Ditë më parë ajo kishte publikuar një video, teksa merrte poza në një lokal në Tiranë dhe e ...

Afër veturës Porsche, Teuta Selimi provokon me veshjen
Teuta Selimi del për shëtitje, por bie në sy veshja e saj. Këngëtarja e njohur kosovare, Teuta Selimi ndau një fotografi, ku shihet afër një veture të markës “Porsche”. Por e tërë vëmendja ishte të veshja e saj me shumë ...
Arbresh | 23-May-2020 20:03
Teuta Selimi del për shëtitje, por bie në sy veshja e saj. Këngëtarja e njohur kosovare, Teuta Selimi ndau një fotografi, ku shihet afër një veture të markës “Porsche”. Por e tërë vëmendja ishte të veshja e saj me shumë ...

Momentet e fundit tragjike të yllit të WWE, Gaspard e hodhi djalin e tij në drejtim të ekipeve të shpëtimit dhe më pas është mbytur në ujë
Ylli i WWE, Shad Gaspard, është mbytur në ujë në brigjet e Venice Beach në Los Angeles të Kalifornisë. Ai dhe djali i tij dhjetëvjeçar, Aryeh, kishin hyrë për të notuar dhe në një moment ishin përfshirë nga një rrymë e ...
Telegrafi | 23-May-2020 10:24
Ylli i WWE, Shad Gaspard, është mbytur në ujë në brigjet e Venice Beach në Los Angeles të Kalifornisë. Ai dhe djali i tij dhjetëvjeçar, Aryeh, kishin hyrë për të notuar dhe në një moment ishin përfshirë nga një rrymë e ...

Edi Rama tallet me Lulzim Bashën përmes një video të ‘TikTok’
‘TikTok’ është bërë fenomeni i ditëve në karantinë, ky rrjet social ka arritur një rritje masive gjatë periudhës së pandemisë, shkruan . Së fundmi kryeministri i Shqipërisë ka publikuar një video të ‘Tiktokut’ ku Lulzim ...
Lajminet | 23-May-2020 19:43
‘TikTok’ është bërë fenomeni i ditëve në karantinë, ky rrjet social ka arritur një rritje masive gjatë periudhës së pandemisë, shkruan . Së fundmi kryeministri i Shqipërisë ka publikuar një video të ‘Tiktokut’ ku Lulzim ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved