ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 05:51

Ministria e Shëndetësisë: 129 pacientë janë shtruar në spital, pesë janë në respirator

Ministria e Shëndetësisë: 129 pacientë janë shtruar në spital, pesë janë në respirator
Gjithsej 129 pacientë të infektuar me Covid-19 janë shtruar në spital në departamentet e sëmundjeve infektive në të gjithë vendin, pesë prej të cilëve janë në respirator, thonë nga Ministria e Shëndetësisë së Maqedonisë ...
Telegrafi | 22-May-2020 14:39
Gjithsej 129 pacientë të infektuar me Covid-19 janë shtruar në spital në departamentet e sëmundjeve infektive në të gjithë vendin, pesë prej të cilëve janë në respirator, thonë nga Ministria e Shëndetësisë së Maqedonisë ...

9 persona të shëruar nga Kovid-19, një viktimë në 24 orët e fundit
Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe është regjistruar një pacient që ka ndërruar jetë, bëhet fjalë për një person nga Tetova. ...
Shprehja | 23-May-2020 03:51
Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe është regjistruar një pacient që ka ndërruar jetë, bëhet fjalë për një person nga Tetova. ...

Më shumë raste të reja me koronavirus në Shkup, Kumanovë e Tetovë
Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep 2 dhe Negotinë 1. ...
Shprehja | 22-May-2020 23:59
Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep 2 dhe Negotinë 1. ...

Çairi, Gazi Baba, Saraji dhe Aerodromi, vatra të virusit
Alsat 2020-05-22T19:36:11+02:00 Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e ...
AlMaKos | 22-May-2020 19:50
Alsat 2020-05-22T19:36:11+02:00 Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e ...

Çairi, Gazi Baba, Saraji dhe Aerodromi, vatra të virusit
Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep 2 dhe Negotinë 1. ...
Shprehja | 22-May-2020 19:44
Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep 2 dhe Negotinë 1. ...

Ndërron jetë një tjetër pacient në Maqedoninë e Veriut, regjistrohet numri më i lartë i të infektuarve që prej 16 prillit
Janë regjistruar edhe 40 raste të reja me virusin korona në Maqedoninë e Veriut, gjatë 24 orëve të fundit. Ky është numri më i lartë i të prekurve që nga 16 prilli, kur u shënuan 107 raste brenda një dite. Në deklaratën ...
BalkanWeb | 21-May-2020 16:38
Janë regjistruar edhe 40 raste të reja me virusin korona në Maqedoninë e Veriut, gjatë 24 orëve të fundit. Ky është numri më i lartë i të prekurve që nga 16 prilli, kur u shënuan 107 raste brenda një dite. Në deklaratën ...

Çairi, Gazi Baba, Saraji dhe Aerodromi, vatra të virusit
Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep 2 dhe Negotinë 1. ...
Alsat-M | 22-May-2020 19:38
Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep 2 dhe Negotinë 1. ...

Në Maqedoninë e Veriut, edhe një i vdekur nga koronavirusi
Prishtinë, 22 maj 2020 – Në Maqedoninë e Veriut ka vdekur edhe një pacient me koronavirus, duke e çuar në 112 numrin e viktimave të pandemisë. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, ka treguar se një pacient 47-vjeçar ...
Illyriapress | 22-May-2020 19:12
Prishtinë, 22 maj 2020 – Në Maqedoninë e Veriut ka vdekur edhe një pacient me koronavirus, duke e çuar në 112 numrin e viktimave të pandemisë. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, ka treguar se një pacient 47-vjeçar ...

(VIDEO) Sot 23 raste të reja me koronavirus, 9 të shëruar dhe 1 i vdekur
Në 24 orët e fundit janë bërë 702 teste për koronavirus, nga të cilat 23 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Përsëri në krye qëndron Shkupi me 12 raste të reja dhe më pas renditen Tetova dhe Kumanova me nga 4 raste, ...
Shenja | 22-May-2020 16:27
Në 24 orët e fundit janë bërë 702 teste për koronavirus, nga të cilat 23 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Përsëri në krye qëndron Shkupi me 12 raste të reja dhe më pas renditen Tetova dhe Kumanova me nga 4 raste, ...

Tetova, Shkupi dhe Kumanova më të rrezikuar nga koronavirusi
Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep 2 dhe Negotinë 1. ...
Gazeta Express | 22-May-2020 15:55
Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep 2 dhe Negotinë 1. ...

Ndërroi jetë 47 vjeçari nga Tetova i infektuar me koronavirus, dje ishte pranuar në spital
Një pacient 47 vjeçar nga Tetova ka ndërruar jetë sot në mëngjes në Spitalin e Qytetit “8 Shtatori” në Shkup. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, ai ka qenë i infektuar me koronavirus, por ka vuajtu edhe nga sëmundje ...
TetovaSot | 22-May-2020 15:49
Një pacient 47 vjeçar nga Tetova ka ndërruar jetë sot në mëngjes në Spitalin e Qytetit “8 Shtatori” në Shkup. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, ai ka qenë i infektuar me koronavirus, por ka vuajtu edhe nga sëmundje ...

Më shumë raste të reja me koronavirus në Shkup, Kumanovë e Tetovë
Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep 2 dhe Negotinë 1. ...
Alsat-M | 22-May-2020 15:20
Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep 2 dhe Negotinë 1. ...

Njëzet e tre raste të reja të konfirmuara me Kovid-19, një i vdekur dhe 9 të shëruar
Njëzet e tre raste të reja me Kovid-19 janë konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit me çfarë numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar në vend u ngjit në 1.921. Instituti për Shëndet Publik ka regjistruar edhe një ...
TetovaSot | 22-May-2020 15:01
Njëzet e tre raste të reja me Kovid-19 janë konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit me çfarë numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar në vend u ngjit në 1.921. Instituti për Shëndet Publik ka regjistruar edhe një ...

Regjistrohen 23 raste me Kovid-19
Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar në: ...
Republika | 22-May-2020 14:16
Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar në: ...

23 persona të infektuar, asnjë viktimë dhe 9 të shëruar nga Covid-19 në Maqedoni
Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar në: ...
Telegrafi | 22-May-2020 12:43
Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar në: ...

Njëzet e tre raste të reja të konfirmuara me Kovid-19, një i vdekur dhe 9 të shëruar
Shkup, 22 maj 2020 (MEDIAL)) – Njëzet e tre raste të reja me Kovid-19 janë konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit me çfarë numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar në vend u ngjit në 1.921. Instituti për ...
Medial | 22-May-2020 14:13
Shkup, 22 maj 2020 (MEDIAL)) – Njëzet e tre raste të reja me Kovid-19 janë konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit me çfarë numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar në vend u ngjit në 1.921. Instituti për ...

23 persona të infektuar dhe 9 të shëruar nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë bërë 702 testime, ndërsa janë regjistruar 23 raste të reja me Covid – 19. Shkup – 12 Kumanovë – 4 Prilep – 2 Tetovë – 4 Negotinë – 1 Deri më tani në mbarë vendin janë bërë 24018 ...
Shenja | 22-May-2020 13:57
Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë bërë 702 testime, ndërsa janë regjistruar 23 raste të reja me Covid – 19. Shkup – 12 Kumanovë – 4 Prilep – 2 Tetovë – 4 Negotinë – 1 Deri më tani në mbarë vendin janë bërë 24018 ...

Sot 23 persona të infektuar,4 nga Tetova, asnjë viktimë dhe 9 të shëruar nga Covid-19 në Maqedoni
Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar në: ...
Televizioni Koha | 22-May-2020 13:38
Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar në: ...

LAJMI I FUNDIT: 23 persona të infektuar, asnjë viktimë dhe 9 të shëruar nga Covid-19 në Maqedoni
Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar në: ...
Koha.mk | 22-May-2020 13:29
Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar në: ...

9 persona të shëruar nga Kovid-19, një viktimë në 24 orët e fundit
Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe është regjistruar një pacient që ka ndërruar jetë, bëhet fjalë për një person nga Tetova. ...
Alsat-M | 22-May-2020 13:18
Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe është regjistruar një pacient që ka ndërruar jetë, bëhet fjalë për një person nga Tetova. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved