ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 05:51

22:57 S’ka asnjë të infektuar me COVID-19 te klubi i Gjilanit. Lajmi është konfirmuar në faqen...

22:57 S’ka asnjë të infektuar me COVID-19 te klubi i Gjilanit. Lajmi është konfirmuar në faqen...
Lajmi është konfirmuar në faqen zyrtare të SC Gjilani, ku shkruan se testet për COVID-19 kanë rezultuar negativ për lojtarët dhe gjithë stafin e klubit. Skuadra merr kështu konfirmimin për t’i vijuar seancat stërvitore ...
Kosova Sot | 22-May-2020 23:00
Lajmi është konfirmuar në faqen zyrtare të SC Gjilani, ku shkruan se testet për COVID-19 kanë rezultuar negativ për lojtarët dhe gjithë stafin e klubit. Skuadra merr kështu konfirmimin për t’i vijuar seancat stërvitore ...

Përfundon derbi i Berlinit në Bundesligë, Hertha është skuadra e madhe e kryeqytetit
SC Gjilani ka njoftuar që të gjithë futbollistët e skuadrës të testuar për koronavirus kanë rezultuar negativisht. Futbollistët e skuadrës janë testuar ditën e sotme, gjithashtu para disa minutave kanë pranuar ...
GazetaBlic | 22-May-2020 22:34
SC Gjilani ka njoftuar që të gjithë futbollistët e skuadrës të testuar për koronavirus kanë rezultuar negativisht. Futbollistët e skuadrës janë testuar ditën e sotme, gjithashtu para disa minutave kanë pranuar ...

Gjilani bëhet klubi i parë kosovar që kryen testimet për COVID-19, të gjithë dalin negativ
Klubi i Gjilanit ka njofton opinionin se i ka përfunduar me suksese testet për COVID-19, ku të gjithë kanë rezultuar negativ. Gjilani është njëri nga klubet që ka kërkuar me ngulm të rikthehet Superliga. “Futbollistët, ...
Telegrafi | 22-May-2020 21:57
Klubi i Gjilanit ka njofton opinionin se i ka përfunduar me suksese testet për COVID-19, ku të gjithë kanë rezultuar negativ. Gjilani është njëri nga klubet që ka kërkuar me ngulm të rikthehet Superliga. “Futbollistët, ...

Dalin rezultatet e testeve për COVID-19 te skuadra e Gjilanit
Sipas një njoftimi për shtyp, kjo skuadër njofton se lojtarët e saj janë testuar për koronavirus në mëngjesit e ditës së sotme, dhe të gjithë kanë dalë negativ. Autoritet në Kosovë kanë vendosur për testimin e të gjithë ...
Lajminet | 22-May-2020 22:08
Sipas një njoftimi për shtyp, kjo skuadër njofton se lojtarët e saj janë testuar për koronavirus në mëngjesit e ditës së sotme, dhe të gjithë kanë dalë negativ. Autoritet në Kosovë kanë vendosur për testimin e të gjithë ...

Nis testimi i skuadrave kosovare për koronavirus, sot u testua SC Gjilani
Ka filluar edhe zyrtarisht testimi i futbollistëve të Superligës për ‘Covid-19’. Ashtu siç kishte paralajmëruar Federata e Futbollit e Kosovës, e cila në bashkëpunim me Institutin Kombëtar të Shëndetësisë Publike në ...
Indeks Online | 22-May-2020 22:00
Ka filluar edhe zyrtarisht testimi i futbollistëve të Superligës për ‘Covid-19’. Ashtu siç kishte paralajmëruar Federata e Futbollit e Kosovës, e cila në bashkëpunim me Institutin Kombëtar të Shëndetësisë Publike në ...

Të gjithë negativ te Gjilani për COVID-19
S’ka asnjë të infektuar me COVID-19 te klubi i Gjilanit. Lajmi është konfirmuar në faqen zyrtare të SC Gjilani, ku shkruan se testet për COVID-19 kanë rezultuar negativ për lojtarët dhe gjithë stafin e klubit, raporton ...
Gazeta Express | 22-May-2020 21:57
S’ka asnjë të infektuar me COVID-19 te klubi i Gjilanit. Lajmi është konfirmuar në faqen zyrtare të SC Gjilani, ku shkruan se testet për COVID-19 kanë rezultuar negativ për lojtarët dhe gjithë stafin e klubit, raporton ...

Nga karantina flet futbollisti i Gjilanit: Këto gjëra më ndodhin vetëm mua!
Sebino Plaku është një nga lojtarët që papritur e ka gjetur veten të izoluar në qendrën studentore në Prishtinë. Së bashku me të kanë qenë edhe futbollistë të tjerë të Gjilanit, ndërsa një mungesë informacioni ka sjellë ...
Zeri | 22-May-2020 12:58
Sebino Plaku është një nga lojtarët që papritur e ka gjetur veten të izoluar në qendrën studentore në Prishtinë. Së bashku me të kanë qenë edhe futbollistë të tjerë të Gjilanit, ndërsa një mungesë informacioni ka sjellë ...

1 Lajm fantastik nga Gjilani, Mezani dhe gjashtë futbollistë nga Shqipëria negativë pas testeve për COVID-19 Skuadra e Gjilanit në IPKO Superligën e Kosovës, merr lajme të mira nga trajneri dhe gjashtë futbollistët nga Shqipëria, që pasi qënd
Skuadra e Gjilanit në IPKO Superligën e Kosovës, merr lajme të mira nga trajneri dhe gjashtë futbollistët nga Shqipëria, që pasi qëndruan një javë në izolim, mund t’i bashkohen pjesës tjetër të ekipit. “Sot, ...
Kosova Sot | 21-May-2020 20:45
Skuadra e Gjilanit në IPKO Superligën e Kosovës, merr lajme të mira nga trajneri dhe gjashtë futbollistët nga Shqipëria, që pasi qëndruan një javë në izolim, mund t’i bashkohen pjesës tjetër të ekipit. “Sot, ...

Zyrtare: Jaap Stam firmos me klubin amerikan
Të gjithë futbollistët e Gjilanit të cilët ishin të karantinuar – kanë marrë rezultatet për testet e tyre për Covid-19. Oltion Rapa, Shkëlzen Ruçi, Gerhard Progni, Fjoart Jonuzi, Sebino Plaku, Franc Veliu dhe ...
GazetaBlic | 21-May-2020 20:16
Të gjithë futbollistët e Gjilanit të cilët ishin të karantinuar – kanë marrë rezultatet për testet e tyre për Covid-19. Oltion Rapa, Shkëlzen Ruçi, Gerhard Progni, Fjoart Jonuzi, Sebino Plaku, Franc Veliu dhe ...

Lajm fantastik nga Gjilani, Mezani dhe gjashtë futbollistë nga Shqipëria negativë pas testeve për COVID-19
Skuadra e Gjilanit në IPKO Superligën e Kosovës, merr lajme të mira nga trajneri dhe gjashtë futbollistët nga Shqipëria, që pasi qëndruan një javë në izolim, mund t’i bashkohen pjesës tjetër të ekipit. “Sot, ...
Gazeta Express | 21-May-2020 19:59
Skuadra e Gjilanit në IPKO Superligën e Kosovës, merr lajme të mira nga trajneri dhe gjashtë futbollistët nga Shqipëria, që pasi qëndruan një javë në izolim, mund t’i bashkohen pjesës tjetër të ekipit. “Sot, ...

Trajneri dhe futbollistët e Gjilanit dalin negativ për coronavirus, lirohen nga qendra studentore në Prishtinë
Trajneri Gentian Mezani dhe gjashtë futbollistë nga Shqipëria, tash e një javë ishin duke qëndruar të karantinuar në Qendrën Studentore në Prishtinë. Ata tek sot kanë marr testet dhe kanë dal të gjithë negativë, ...
Telegrafi | 21-May-2020 19:16
Trajneri Gentian Mezani dhe gjashtë futbollistë nga Shqipëria, tash e një javë ishin duke qëndruar të karantinuar në Qendrën Studentore në Prishtinë. Ata tek sot kanë marr testet dhe kanë dal të gjithë negativë, ...

Futbollistët e Gjilanit testohen për Covid-19, nuk ka të infektuar
Shtatë anëtar të SC Gjilani janë testuar për koronavirus, dhe për rezultatet e tyre ka njoftuar faqja zyrtare e Gjilanit. Oltion Rapa, Shkëlzen Ruçi, Gerhard Progni, Fjoard Jonuzi, Sebino Plaku, Franc Veliu (lojtarë) ...
Lajminet | 21-May-2020 19:13
Shtatë anëtar të SC Gjilani janë testuar për koronavirus, dhe për rezultatet e tyre ka njoftuar faqja zyrtare e Gjilanit. Oltion Rapa, Shkëlzen Ruçi, Gerhard Progni, Fjoard Jonuzi, Sebino Plaku, Franc Veliu (lojtarë) ...

Futbollistët e huaj të Gjilanit testohen për koronavirus, klubi gjilanas i publikon rezultatet
Klubi i Gjilanit ka njoftuar përmes një komunikate për shtyp se disa nga anëtarët e skuadrës janë testuar për koronavirus. Saktësisht, trajneri Gentjan Mezani dhe futbollistët e skuadrës që vijnë nga Shqipëria janë ...
Zeri | 21-May-2020 18:58
Klubi i Gjilanit ka njoftuar përmes një komunikate për shtyp se disa nga anëtarët e skuadrës janë testuar për koronavirus. Saktësisht, trajneri Gentjan Mezani dhe futbollistët e skuadrës që vijnë nga Shqipëria janë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved