ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 14:41

120 qytetarë të Prizrenit presin sonte rezultatet për Covid-19

120 qytetarë të Prizrenit presin sonte rezultatet për Covid-19
Pak centimetra po i ndajnë nga njëri-tjetri. Këta prizrenas këtë të shtunë po sfidojnë rrezikun e përhapjes së COVID-19, për të blerë simite. Ndonëse janë me dhjetëra, maskat e dorëzat po iu duken të panevojshme. E ...
Gazeta Express | 23-May-2020 20:51
Pak centimetra po i ndajnë nga njëri-tjetri. Këta prizrenas këtë të shtunë po sfidojnë rrezikun e përhapjes së COVID-19, për të blerë simite. Ndonëse janë me dhjetëra, maskat e dorëzat po iu duken të panevojshme. E ...

70 të infektuar me Kovid 19 në komunën e Likovës! Shtabi për mbrojtje dhe shpëtim del me apel
Në Komunën e Likovës, numri i të prekurve me Kovid 19 ka arritur në 90, prej të cilëve 50 janë të shëruar dhe 3 raste me fatalitet. Shtabi për mbrojtje dhe shpëtim i kësaj komune ka dalë me apel për qytetarët, ku thuhet ...
Ina-Online | 23-May-2020 08:57
Në Komunën e Likovës, numri i të prekurve me Kovid 19 ka arritur në 90, prej të cilëve 50 janë të shëruar dhe 3 raste me fatalitet. Shtabi për mbrojtje dhe shpëtim i kësaj komune ka dalë me apel për qytetarët, ku thuhet ...

Në komunën e Likovës 70 raste me koronavirus, dy kanë ndërruar jetë
Apel – Numri i të prekurve nga Corona Virusi Covid 19 në komunën tonë, për fat të keq, përkundër apeleve ( lutjeve ) të shpeshta nga ana e jonë, po vazhdon ende, ku të dhënat zyrtare deri më tani flasin për këtë ...
TetovaSot | 22-May-2020 22:00
Apel – Numri i të prekurve nga Corona Virusi Covid 19 në komunën tonë, për fat të keq, përkundër apeleve ( lutjeve ) të shpeshta nga ana e jonë, po vazhdon ende, ku të dhënat zyrtare deri më tani flasin për këtë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved