ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 06:33

Studentja bie në dashuri me ‘gjyshin’ zviceran: Ishte me shikim të parë, jap jetën për të

Studentja bie në dashuri me ‘gjyshin’ zviceran: Ishte me shikim të parë, jap jetën për të
Një studente, e cila ka rënë në dashuri dhe ka për partner, një burrë 30 vite më të madh se ajo, rrëfen të gjithë paragjykimet që është ndeshur. Mahely Da Silva, 28 vjeçe, nga Sao Paolo e Brazilit, u takua për herë të ...
Gazeta Express | 22-May-2020 22:17
Një studente, e cila ka rënë në dashuri dhe ka për partner, një burrë 30 vite më të madh se ajo, rrëfen të gjithë paragjykimet që është ndeshur. Mahely Da Silva, 28 vjeçe, nga Sao Paolo e Brazilit, u takua për herë të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved