ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 20:04

Shqiptarët si emigrantë përballë serbëve si refugjatë

Shqiptarët si emigrantë përballë serbëve si refugjatë
Muharrem Salihu Gjatë dhe pas luftës në Kosovë, shqiptarët autoktonë në Serbi, kryesisht nga komunat shqiptare Medvegjë, Bujanoc e Preshevë u shpërngulën masivisht në Kosovë. Nga ana tjetër edhe serbë të Kosovës u ...
Illyriapress | 22-May-2020 18:17
Muharrem Salihu Gjatë dhe pas luftës në Kosovë, shqiptarët autoktonë në Serbi, kryesisht nga komunat shqiptare Medvegjë, Bujanoc e Preshevë u shpërngulën masivisht në Kosovë. Nga ana tjetër edhe serbë të Kosovës u ...

Shqiptarët si emigrantë përballë serbëve si refugjatë
Muharrem Salihu Gjatë dhe pas luftës në Kosovë, shqiptarët autoktonë në Serbi, kryesisht nga komunat shqiptare Medvegjë, Bujanoc e Preshevë u shpërngulën masivisht në Kosovë. Nga ana tjetër edhe serbë të Kosovës u ...
Ina-Online | 22-May-2020 15:58
Muharrem Salihu Gjatë dhe pas luftës në Kosovë, shqiptarët autoktonë në Serbi, kryesisht nga komunat shqiptare Medvegjë, Bujanoc e Preshevë u shpërngulën masivisht në Kosovë. Nga ana tjetër edhe serbë të Kosovës u ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved