ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 00:22

Rindërtimi pas tërmetit/ Rama në Bubq: Në fund të qershorit nisim punimet

Rindërtimi pas tërmetit/ Rama në Bubq: Në fund të qershorit nisim punimet
Kryeministri Edi Rama ka qënë paraditen e sot në Bubq, Krujë ku ka parë më nga afër vendin ku do të nisë së shpeti rindërtimi i banesave për banorët e mbetur të pastrehë nga tërmeti. Ndër të tjera, Rama tha se punimet ...
AlMaKos | 22-May-2020 14:17
Kryeministri Edi Rama ka qënë paraditen e sot në Bubq, Krujë ku ka parë më nga afër vendin ku do të nisë së shpeti rindërtimi i banesave për banorët e mbetur të pastrehë nga tërmeti. Ndër të tjera, Rama tha se punimet ...

Procesi i rindërtimit në Bubq, Rama: Më 20 qershor nis puna, ndryshim rrënjësor i jetës së banorëve
Bubqi me 20 qershor do të jetë një kantier ndërtimi, ku do të nisë puna për ndërtimin e banesave të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga ministrja e Kulturës, Elva Margariti dhe ...
GazetaTema | 22-May-2020 14:13
Bubqi me 20 qershor do të jetë një kantier ndërtimi, ku do të nisë puna për ndërtimin e banesave të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga ministrja e Kulturës, Elva Margariti dhe ...

Kryeministri Rama në Bubq të Krujës. Gati projekti i rindërtimit pas shkatërrimit nga tërmeti
Me një ballkon panoramik, nga një kodër e taracuar, që do të jetë mushkëria e re e gjelbër e fshatit Bubq në Bashkinë e Krujës, por edhe me 87 apartamente banimi, përfshirë edhe dy banesa sociale, ky do të jetë fshati ...
RTSH | 22-May-2020 14:07
Me një ballkon panoramik, nga një kodër e taracuar, që do të jetë mushkëria e re e gjelbër e fshatit Bubq në Bashkinë e Krujës, por edhe me 87 apartamente banimi, përfshirë edhe dy banesa sociale, ky do të jetë fshati ...

Video/ Rama në Bubq: Më 20 qershor nis puna! Ndryshim rrënjësor i jetës së banorëve
Kryeministri Edi Rama ishte në Bubq bashkë me ministrin Arben Ahmetaj dhe ministren Elva Margariti, ku në fillim korriku do çelet kantieri i rindërtimit.
Top Channel | 22-May-2020 13:47
Kryeministri Edi Rama ishte në Bubq bashkë me ministrin Arben Ahmetaj dhe ministren Elva Margariti, ku në fillim korriku do çelet kantieri i rindërtimit.

(Video)Rindërtimi pas tërmetit/ “Metër për metër do marrësh atë që ke”, Rama në Bubq: Në fund të qershorit nisim punimet
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Bubq, Krujë ku ka parë nga afër vendin ku do të nisë së shpejti rindërtimit i banesave për banorët e mbetur të pastrehë nga tërmeit. Rama tha se punimet do të nisin në fund të ...
BalkanWeb | 22-May-2020 13:41
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Bubq, Krujë ku ka parë nga afër vendin ku do të nisë së shpejti rindërtimit i banesave për banorët e mbetur të pastrehë nga tërmeit. Rama tha se punimet do të nisin në fund të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved