ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 02:49

Protestë nga SPSPK: janë keqpërdorur 8 milionë euro nga pako emergjente

Protestë nga SPSPK: janë keqpërdorur 8 milionë euro nga pako emergjente
Sindikata e Pavarur e Sektorit Privat te Kosovës ka tërhequr edhe njëherë vëmendjen se në emër të punëtorëve po bëhet zhvatje e pakos emergjente, ku pronarët e kompanive edhe ata që kanë punuar gjatë gjithë kohës së ...
Zeri | 22-May-2020 16:15
Sindikata e Pavarur e Sektorit Privat te Kosovës ka tërhequr edhe njëherë vëmendjen se në emër të punëtorëve po bëhet zhvatje e pakos emergjente, ku pronarët e kompanive edhe ata që kanë punuar gjatë gjithë kohës së ...

Sindikata e punëtorëve: U keqpërdorën 8 milionë euro nga Pako emergjente, të martën protesta
Sindikata e Pavarur e Sektorit Privat te Kosovës ka tërhequr edhe njëherë vëmendjen se në emër të punëtorëve po bëhet zhvatje e pakos emergjente, ku pronarët e kompanive edhe ata që kanë punuar gjatë gjithë kohës së ...
Telegrafi | 22-May-2020 15:31
Sindikata e Pavarur e Sektorit Privat te Kosovës ka tërhequr edhe njëherë vëmendjen se në emër të punëtorëve po bëhet zhvatje e pakos emergjente, ku pronarët e kompanive edhe ata që kanë punuar gjatë gjithë kohës së ...

SPSPK: Janë keqpërdorur 8 milionë euro nga pako emergjente, të martën protesta e parë
Sindikata e Pavarur e Sektorit Privat te Kosovës ka tërhequr edhe njëherë vëmendjen se në emër të punëtorëve po bëhet zhvatje e pakos emergjente, ku pronarët e kompanive edhe ata që kanë punuar gjatë gjithë kohës së ...
Indeks Online | 22-May-2020 15:22
Sindikata e Pavarur e Sektorit Privat te Kosovës ka tërhequr edhe njëherë vëmendjen se në emër të punëtorëve po bëhet zhvatje e pakos emergjente, ku pronarët e kompanive edhe ata që kanë punuar gjatë gjithë kohës së ...

Dyshohet se janë keqpërdorur 8 milionë euro nga pakoja emergjente, të hënën protestë
Sipas tij, punëtorët e kanë vërejtur këtë keqpërdorim dhe tani janë duke u përgatitur për protesta dhe me shumë mundësi të martën do ta kemi të parën në Gjilan. “Janë numër marramendës i kompanive që shumë qartë po ...
Lajminet | 22-May-2020 15:19
Sipas tij, punëtorët e kanë vërejtur këtë keqpërdorim dhe tani janë duke u përgatitur për protesta dhe me shumë mundësi të martën do ta kemi të parën në Gjilan. “Janë numër marramendës i kompanive që shumë qartë po ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved