ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 06:12

Po si nuk u lodhët, bezdisët e nuk u mërzitët?

Po si nuk u lodhët, bezdisët e nuk u mërzitët?
Orhan Ibrahimi Jam i bindur se me këto pyetje të nderuar anëtarë dhe mbështetës të PDSH-së, jeni ndeshur edhe ju. Sepse edhe mua shumë herë më janë shtruar këto pyetje në vendin ku jetoj dhe gjatë veprimtarisë disa ...
Ina-Online | 22-May-2020 21:25
Orhan Ibrahimi Jam i bindur se me këto pyetje të nderuar anëtarë dhe mbështetës të PDSH-së, jeni ndeshur edhe ju. Sepse edhe mua shumë herë më janë shtruar këto pyetje në vendin ku jetoj dhe gjatë veprimtarisë disa ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved