ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 22:35

Modeli më i çuditshëm nga Toyota, pritet të hyjë në prodhim së shpejti

Modeli më i çuditshëm nga Toyota, pritet të hyjë në prodhim së shpejti
Në aktivitete të ndryshme ku prezantohet makinat e reja, shfaqen edhe modele shumë të çuditshme, prej të shumë pak hyjnë ndonjëherë të prodhim. Të gjithë janë befasuar gjatë vitit të kaluar në Tokyo Motor Show, kur ...
Lajminet | 22-May-2020 09:34
Në aktivitete të ndryshme ku prezantohet makinat e reja, shfaqen edhe modele shumë të çuditshme, prej të shumë pak hyjnë ndonjëherë të prodhim. Të gjithë janë befasuar gjatë vitit të kaluar në Tokyo Motor Show, kur ...

Modeli më i çuditshëm nga Toyota, pritet të hyjë në prodhim së shpejti
Toyota LQ do të ketë nivel të lartë teknologjie, si dhe autonomi të nivelit të katërt Në aktivitete të ndryshme ku prezantohet makinat e reja, shfaqen edhe modele shumë të çuditshme, prej të shumë pak hyjnë ndonjëherë ...
Telegrafi | 22-May-2020 09:10
Toyota LQ do të ketë nivel të lartë teknologjie, si dhe autonomi të nivelit të katërt Në aktivitete të ndryshme ku prezantohet makinat e reja, shfaqen edhe modele shumë të çuditshme, prej të shumë pak hyjnë ndonjëherë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved