ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 05:41

Lutini Zotit për mbarësinë dhe lirinë e kombit dhe atdheut tonë!

Lutini Zotit për mbarësinë dhe lirinë e kombit dhe atdheut tonë!
Abdulla Mehmeti “Me djallin* në shpinë, as lutjet nuk bëhen kabull!” – Mehmet Gega Askush nuk ka mundësi të na sqarojë me argumente, se cili do të ishte fati i shqiptarëve, të besimit islam apo të krishterë, nëse nuk do ...
TetovaSot | 22-May-2020 21:55
Abdulla Mehmeti “Me djallin* në shpinë, as lutjet nuk bëhen kabull!” – Mehmet Gega Askush nuk ka mundësi të na sqarojë me argumente, se cili do të ishte fati i shqiptarëve, të besimit islam apo të krishterë, nëse nuk do ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved